Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

hanuu
10. srp 2011

@verusa.j juu, gratuluju. Nechtěli jste původně začínat se snažením až na podzim?

hanuu
10. srp 2011

JInak holky zdravím po dovolené. U nás nic nového. Pořád čekám na úterý na první kontrolu u doktora.
Su z toho trošku nervní, už jsem přemýšlela, jestli se třeba nemůžu dozvědět, že to těhotenství vůbec není ☹ No už aby bylo úterý, to se snad uklidním 🙂

verusa.j
10. srp 2011

@hanuu - chtěli, ale člověk míní a bůh mění ... , nevěřila jsem, že by to vyšlo na poprvé, ale vyšlo, docela nás to překvapilo

bublinka1980
11. srp 2011

@verusa.j Tak jsme na tom stejně, nám to taky vyšlo na první šup 😀 Manžel si myslel, že se budeme muset snažit nejmíň rok. Jsme moc rádi, že tomu tak není.

Jinak včera jsem byla u Dr. udělal mi stěr a taky ultrazvuk, viděla jsem tu nejkrásnější černou tečku na monitoru 🙂 - těhu potvrzeno 😵 . Zatím mě příznaky moc netrápí - sice furt chodím na wecko 😝 a taky mě pobolívá hlava, ale jinak o.k. Na další kontrolu mám přijít za 3 týdny.

lalineckaaa
11. srp 2011

Ahoj holky nevadi že se k vám přidám. Byla jsem na jednou foru ale po dlouhe pauze se tam nemužu dostat ☹.
Furt jsem přemyšlela jestli nepsat - nenapsat,ale po dlouhem zvažovaní jsem se rozhodla že to potřebuji ze sebe dostat. S přitelem to je rok co se snažime o mimi. No a naposledy jsem měla menses 3.7. a dostavam je tak kolem 29 DC. a uz mam 39 DC a furt nic v utery jsem si dělala těhu test a // a testuju každy den jak magor 😀 minimalně dvakrat ranno a odpoledne je to normalni? K doktroce pujdu až ve středu nebo v patek bo ma dovolenou jakk na potvroru ,chjo doufam že budu všechno ok a nebude to jen plany poplach.

kixi
autor
11. srp 2011

@lalineckaaa jsme rady, ze jsi se pridala! Vitej a potichounku gratuluji! Drzim pesti, bude to urcite v poradku. Dej vedet jak jsi dopadla u Mudr.

myslik
11. srp 2011

Ahoj holky, včera jsme se vrátili z dovolenky....a teda nestíhám číst!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vítám všechny nové a gratuluji!!!!!
Jinak zítra jdu konečně na kontrolu!!! Už se nemůžu dočkat!!!!!!!!! Snad bude vše ok!!!!!
Příznaky mám už teda 100% je mi celý den blbě!!!!!!!!!!!!!! Jsem úplně vyřízená, nejsem schopná nic dělat.....mazec!!!! U prvního jsem tohle nezažila!!!! Snad to brzy přejde!!!!

lalineckaaa
11. srp 2011

@kixi Nejhorši bude vydržet ten tyden než se k te doktorce dostanu ☹ ale budu se ujištovat těma testikama 😀

chanellka
11. srp 2011

@lalineckaaa možná by tady měli udělati i počítadlo kolik zbývá dnů do návštěvy lékaře 😀 já to taky odpočítávám 😀

kixi
autor
11. srp 2011

@lalineckaaa taky jsem se ujistovala 🙂 ja cekam az do 22.8, takze bud rada ze cekas jen tyden 😀

jaja.m
11. srp 2011

Ahojky,tak dnes jdu ve 14.45 na Ko UTZ,tak na mě myslete,večer Vám písnu co a jak.Měla bych být 6 plus 2

novina
11. srp 2011

I já se přidávám 🙂 Mesíc po svatbě jsem si dělala test a byly tam // 🙂 Mimčo bylo plánované, micméně jsme byli překvapeni, že se to povedlo snad napoprvé. Včera jsem byla na kontrole a už byly ozvy srdíčka. V pondělí jdeme pro těhu průkazku, tak se nemůžu dočkat 😵

blanches
11. srp 2011

@su_nnet jojo ach ty hormony
@verusa.j to je super, že ustalo špinění, snad ti bude brzy dobře, mě včera i dnes je celkem OK, tak doufám, že to dlouho vydrží 😉
@bublinka1980 tak grautlace a ať při příští kontole je tam srdíčko 😀 😀
@jaja.m určo bude vše OK, tak dej vědět
@novina také super, moc gratuluji, máš termín přesně na den narození mého prvního robátka, první jarní den 😀 😀 😀
@myslik já to mám také, měla jsem to i u prvního, už se těším, až bude lépe. Dneska tedy zrovna lépe je, naštěstí..

Já jdu zítra a už jsem napnutá jako kšandy, jestli vše vyjde tak dostanu rovnou průkazku.

blanches
11. srp 2011

@lalineckaaa no chápu, že jsi z toho úplně hotová a nadšená, nám to u prvního také trvalo skoro rok a byla jsem úplně hotová, nemohla jsem tomu uvěřit. Testy jsem si dělala jen dva a pak šla rovnou k doktorovi. Neboj určitě už bude vše jak má. Budem ti tu držet palečky jako všem 😉 😉

frapik
11. srp 2011

@novina Ahojík, prosimtě kdy jsi byla na prvním vyšetření u doktora (od polsední MS) a jak to probíhalo? děkuju mě to čeká

lalineckaaa
11. srp 2011

@chanellka No je to hrozne ty dny se vlečou jak .... 🙂 Ale o vikendu jedeme na oslavy a pak vylet do Adršpachu tak snad mi to uteče,ale testiky si beru sebou 😀
@kixi jejda až tak dlouho no to bych nedala už ted jsem měla nutkani řict kamaradce at mě vyšetři na porodnim abych věděla jak na tom jsem 😖
@blanches Děkuji 😉 No radši si řikam at mě všechno boli a je mi blbě to aspon vim,než abych byla uplně fit ,tak to bych byla naprašky

misahe
11. srp 2011

Ahojky holky, jdu si k vám trošku postěžovat, protože mě určitě pochopíte 🙂. Včera jsem si cítila naprosto báječně, ale dneska od rána je to děs. Jsem šíleně unavená a nejraději bych si zalezla do postele a celý den prospala. Doufám, že je to jen změnou počasí a brzy mě ta únava přejde. Jinak jsem tu četla dobrý nápad 🙂, udělat počítadlo na kontroly u doktorky 🙂, já jdu na další kontrolu až za týden. Pokud bude všechno v pořádku, tak to už řekneme rodině 🙂, ale to čekání je děs!!!!

novina
11. srp 2011

@frapik Ahoj, já to zjistila 18. července, měsíc po poslední MS. K doktorovi jsem šla 27. července. Řekla jsem mu, že doufám, že jsem těhu. Vyšetřil mě klasicky na křesle a pak UTZ. Čekala jsem, že mi těhu hned potvrdí, ale z ultrazvuku mi jenom řekl, že vidí gestakční váček, a že je to zatím moc malinké. Objednal mě až za 14 dní a to už slyšel ozvy srdíčka a potvrdil mi těhu. Vzal mi pokaždé krev na RCg. Dneska jsem si volala na poslední výsledky a všechno je v pořádku 🙂 V pondělí si jdu pro prukazku a na celkové vyšetření...
Přeju ať si řekne pozitivní výsledek 🙂

verusa.j
11. srp 2011

@misahe - ahoj, moc dobře to znám, jednou je mi celkeme fajn a druhý den, je to na prd. Docela s emi to střídá a třeba dnes v noci to bylo asi dvě hodky, co mě trápil žaludek. My už to řekli, hlavně manžel je klepna 🙂
@blanches - cítím se celkem fajn, hlavně, ať už nešpiním , v pondělí jdu na kotrolu, to budu 7 plus 5, tak už by mělo jít vidět i srdíčko. Těším se , ale mám i strach

misahe
11. srp 2011

@verusa.j já bych to už taky všude roztroubila 🙂,stejně se nás na to pořád někdo ptá, ale manžel je tajnůstkář a chce mít aspoň trochu jistotu, že bude vše v pořádku. Jsem zvědavá jak se budou tvářit moji rodiče, nedávno se totiž bráchovi narodil syn (1 vnoučátko), a myslím, že druhé vnouče takhle brzy nečekají 🙂

verusa.j
11. srp 2011

@misahe - u nás je to naopak, já bych si to i nechala pro sebe, ale jakmile byl Jirka někde sám a někdo se ho na to zeptal, neudržel to, je to prostě kecka

terioza1
11. srp 2011

Ahoj tehulky moje, tak jak je? a stale nic nepocituju (klepu opet na zuby) ... Akorat teda prsa no, to je vec... Jinak absolutne vubec nic...

kixi
autor
11. srp 2011

@terioza1 ahojky..je dobre, na zitra jsem si vzala dovolenou a hodlam odpocivat...v praci jsem dneska chytila silenou nevolnost primo na jednani, tak tak ze jsem nemusela odbehnou 😀 a ted me dovezl muz kuratko z KFC tak se jdu nadlabnout :D

frapik
11. srp 2011

@novina Děkuju za zprávičku. Přeju spokojené těhulkování. 🙂

megy
11. srp 2011

ahoj holky - jsem dost nervózní z očekávání - poslední MS jsem měla 17.7., teď 10.8 jsem našla na ranním testíku s citlivostí 10 dvě čárky a ten samý den mi udělaly hodnotu HCG z jiných důvodů a vyšla hladina 33,0. Jsem 26 DC - tudíž se domnívám, že cca 14 DPO. Bojím se následujích dní, aby se to udrželo. Bolí mě podbřišek, prsa, jsem totálně unavená. Co i o tom myslíte??

terioza1
11. srp 2011

@megy Ahojky, potichoucku gratuluju. No, co si o tom myslim... Asi to, ze nikdy nevis, jak to dopadne... Jestlize ti udelali test na hcg a vyslo to, nezbejva, nez cekat, jak to dopadne. Nikdo ti to ted nepovi.. 🙂 Ale doufejme, ze to bude vsechno tak, jak ma... 🙂

jaja.m
11. srp 2011

Ahojky holky,tak dnes už sme viděli blikající srdíčko🙂.Podle dr. jsem 6 plus5.a dostala jsem průkazku.Na další Ko jdu za 4týdny

terioza1
11. srp 2011

@jaja.m jeeeeeee, to je parada... gratuluju k srdicku... a k prukajde 🙂 Zaaaavidim ti ji... ale ja se ji dockam za 12dni 🙂 Verim tomu.. 🙂

jannca
11. srp 2011

Teda , vy jedete. 4lověk tu není pár dní a pak nestíhá číst.

@jaja.m : ty jo prukazku, jsem dostala až ve 12tt, ale asi záleží na doktorovi.

jannca
11. srp 2011

Jinak se taky bojím jak, to všechno dopadne. Moje další dvě kamárádky, už mají po gyn zákoroku. Jedné se v 7 tt neukázalo, srdíčko (už podruhé) a druhé v 8tt, se jakoby mimi začalo vstřebávát do ní. Měla placentu, jen se mimísek ztrácel. je mi z toho smutno a celý den na ně myslím. A mám jako by strach jim i časem říct, že jsem těhu...úplně cítím, jak je to bude bolet, i když budou mít radost. 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru