Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

dasa24
14. srp 2011

@blanches moc ti dekuju🙂)) ja doufam v tom, koukam ze mame deti stejne stary?🙂) a druhy by nam vyslontaky podobne🙂

dasa24
14. srp 2011

@frapik i ja tobe gratuluji k tehotenstvi🙂)) mame stejne tydny🙂) nemohla jsem tomu dlouho uverit ze se nam povedlo po 5 letech🙂) Ja jsem se dneska konecne dovolala skoro po tydnu dr. na stitnou zlazu, mel dovolenou a ja tu plasila, jestli mam brat prasky dal, nebo ne, tak me docela uklidnil, prasky mam vysadit ve ct prijit🙂)

dasa24
14. srp 2011

@mourinka29 ahojky, ty jsi si chudinko taky teda vytrpela☹( a drzim ti prsticky, at je vsechno dobry. Ja bych si s tim nelamala hlavu, jestli ti je spatne, me nebylo nikdy, asi jen 2 krat za jeden den se mi zvedl zaludek, a pak druhy den nic.... a taky jsem mela zravou🙂 u kluka na maso, u holky na sladky🙂)
To bude vsechno dobry🙂)))))))))

mourinka29
14. srp 2011

@dasa24 no bohužel jsem toho měla dost ☹ ☹ ,mě pavě zaazilo,že je mi najednou dobře 🙄 ,a a s tou holčičkou a klukem je to zajímavé,kámoška taky byla na sladké a má holčičku a já taky začínám být na sladké 😀 😀 😀 a maso jsem už neměla ani nepamatuju,to prostě nemusím 😀 😀 ,u minulého těhu to bylo naopak,mas v pohodě a sladké vubec 😀 😀

verusa.j
14. srp 2011

@dasa24 - teda, jestli je na tom něco pravdy, tak čekám kluka, protože první, na co jsem měla chut bylo právě maso, ted samé paštiky a salámy, nikdy jsem to nejedla 🙂
@mourinka29 - já se včera taky hrozila, že je mi nějak moc dobře, za to dnes ráno, když jsem vešla do kuchyně, tak mě řádně natáhlo a ted to pokračuje 🙂 asi se to střídá

mourinka29
14. srp 2011

@verusa.j asi ano,asi to tak bude 🙂 🙂 ,mě už taky natáhlo,mamka vaří polívku a kuchyn má pod našim balkonem,tak mě taky pár krát natáhlo 😀 ,ale zle mi není,zato citím dost podbřišek,ježííííííííš to jsou nervyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

terioza1
14. srp 2011

Diiiiiy bohu, ze mi neni spatne .-))) Kdyz to tu procitam, je to asi narocny... Holky moje, ono vam to prejde a me to zacne, vsadim se... 😀

verusa.j
14. srp 2011

@mourinka29 - taky jsem hákivlá na pachy a tak, podbříšek se sem tam ozve, hlavně teda spíše žaludek 🙂 já jdu zítra na kontrolu,měla bych být 7 plkus 5 tak na mě myslete

mourinka29
14. srp 2011

holky co se týká toho screeningu,tak já jse zase pro.tam právě skončilo moje těhotenství ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,je sice fákt,že v mnohých případec dovede jen vystrašit,hodnoty NT mohou být hraniční a my už stresujeme a mimi se nakonec narodí zdravé,ale my měli špatně všechno a podle pitvy byl zjištěný velmi závážný syndro a to patauv,neslučitelný se životem,a u nás nebylo šijové projasnění hraniční,ale několikanásobně větší,takže já ho doporučuju,protože ta představa,že byc nešla a zjistilo se to až někdy ve 20 tém týdnu,by bych asi nezvládla,už ták to bylo těžké,ale ještě relativně brzy i pro mj organizmus při revizi,Tim nechci srašit,jen doporučit,že raději ao,tyto případy jsou vzácé a pocit,jak vám řeknou,že je vše v pořádku,musí být něco náádherného a myslím,že i pro náš klid 🙂

mourinka29
14. srp 2011

@verusa.j budem 🙂 ,já jdu ve středu,taky bude 7+5 😀 😀 😀

verusa.j
14. srp 2011

@mourinka29 - je mi to líto a o to více přeji aby to bylo ted v pořádku a v kterém týdnu jsi šla na revizi? Někde jsem slyšela, že to jde jen do 8. týdne.

mourinka29
14. srp 2011

@verusa.j byla jsem ve 12+5,přečti s moje album,tam je to popsané 😔

hanuu
14. srp 2011

@favofrenki @verusa.j @zdeniii Díky holky. Tu coca colu určitě zkusím. Fakt trpím, nemůžu otevřít ledničku, jít do obchodu s potravinami. Asi umřu hlady 😝

mourinka29
14. srp 2011

@hanuu jj,mi cola taky pomáhal,měla jsem ji i na nočním stolku 😀 😀 😀

jituska86
14. srp 2011

Ahojky holky jak je??? Vcera mi prisel kocarek....vim ze je brzi ale byl za dobrou cenu a je krasnej tak sem ho dneska zkoukla slozila a odvezem ho aby nam neprinesl smulu....ale je uzasnej a mam hroznou radost uz aby tam i ten malej broucej...uz nakupuju ale musim se uklidit sem 6tt jen.

favofrenki
14. srp 2011

@jituska86 Ahoj já po kočárkách už koukám, je jich strašně moc tak snad do porodu zjistím který pro nás bude ten nej.
@hanuu Cítím s tebou pro mě lednička taky hrůza už ani nevím kdy jsem z ní něco měla 🙂 a zásadně jí otvírám se zadrženým dechem 😀 Teď bych byla dobrej čichací pes třeba na letišti jak jsem na ty pachy citlivá... 😎

jituska86
14. srp 2011

@favofrenki koupila semm nahrazku Mutsy. Jmenuje se alu sprint a uz ted sem spokojena.....

favofrenki
14. srp 2011

@jituska86 ten vypadá hezky. Já už teď vím že mě hodně limituje cena a dál taky váha, potřebuju kočárek co nejlehčí abych s ním zvládla cestování MHD a tak.

fifca
14. srp 2011

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? 🙂

favofrenki
14. srp 2011

@fifca Ahoj vítej, gratuluju k těhu 😉 jak to snášíš??

hanuu
14. srp 2011

@favofrenki jj, ledničku otvírám zásadně se zadrženým dechem. Měla jsem teď dovolenou, ale zítra jdu do práce a to teda nevím jako budu zvládat, hlavně cestu šalinou 😕
Dneska jsem zjistila, že mi nemůžu ani číst knížky, protože mi smrdí, jak jsou otevřené ten tisk nebo co ☹

hanuu
14. srp 2011

@fifca jasně, vítej a gratuluju.

fifca
14. srp 2011

@favofrenki děkujem 🙂 a taky gratulujem. No, občas to jde všechno ven 🙂 a jinak mě ukrutně přes celý den pálí žáha , takže zatim spíš zkoušim co vydržím 🙂

@hanuu děkujem 🙂 a taky gratuluju 🙂

favofrenki
14. srp 2011

@fifca ano žáha je taky moje kamarádka 🙂 pálí po všem i po ničem a v jakékoliv poloze 🙄 ale jestli to znamená že se u mě miminku líbí tak to vydržím i s úsměvem 🙂 vždyť je to náš zázrak

fifca
14. srp 2011

@favofrenki to určitě je....pomáhají mi hodně žvýkačky a Gaviscon, je sice hnusnej,ale fakt pomůže....neberu ho pořád, jen třeba obědě, po větším jídle... 🙂

favofrenki
14. srp 2011

@fifca Já měla rennie a už ho nemůžu ani cítit tak se to snažím zapít čímkoliv teda krom alkoholu samozřejmně

fifca
14. srp 2011

@favofrenki aha, no ty jsem ještě nezkoušela, mě to zapít ničím nejde, spíš zajíst 🙂 Nějak nemůžu přijít na to co pít, je mi ze všeho blbě ☹ i s vody, ze štávy...celkem stravitelná je ještě kofola, ale ta se mi nechce pít pořád 🙂

favofrenki
14. srp 2011

Mě všechno chutná tak den, max dva... nejdýl mi teď vydržela jahodová šťáva. kolu teď nesnesu piju ji jen vzácně
A hlavně nic nesním, ze všeho co bych dřív snědla v klidu sním půlku někdy ani to ne...

popelka177
14. srp 2011

zacinam 9 tyden a nemuzu spat porad mi je blbe ach jo

dasa24
14. srp 2011

@mourinka29 no tak to bude holcicka, ja mam chute taky zase na sladke🙂 ze by zase holka🙂) 🙂
Je mi lito co jsi si prozila, Ja jsem musela porodit kluka ve 23 tt, screning ve 12 tt, vsechno v poradku, bylo vlastne vsechno v poradku, ja i pitva a nic se proste nenaslo☹( asi osud to tak chtel, dokud jsem nedosla v dalsim tehotenstv. alespon do 30 tt tak jsem nic nekupovali....ani obleceni, nic a ted mame zdravou holcicku.
co mi rikala dr., tak se hodne stava, ze kdyz jsou potraty tal hodne casto to byvaji kluci, ze holky vic vydrzi🙂 nevim jestli na tom neco je🙂))
Ja jsem snedla vcera 2 cokolady no to budu vypadat🙂, jelikoz jse, hubena, tak uz je na me teh. dost videt☹( asi z tech predchozich 3 tehotenstvi a je to hruza, chceme tajit do 12 tt tak musim brisko schovavat🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru