Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

dasa24
14. srp 2011

@verusa.j moje kamaradka to mela zase obracene, sladky tak kluk, tak to zalezi asi invidualne, i kdyz by jsi si prala urcite holcicku vid?🙂)holky byvaji hodnejsi, i kdyz ta nase ted ma vztekaci obdobi, hruza🙂, ale spala mi uz od 6 tydne celou noc a segre mala taky🙂

dasa24
14. srp 2011

@fifca ahoj🙂)) moc ti gratuluju k tehotenstvi🙂))))))

dasa24
14. srp 2011

holky, koukam ze mate hodne terminy v breznu? kolikatyho? mala je taky breznu 25 tvrdohlavy beran -pomoooc🙂)
Jinak co se tyce kocarku, dejte si zalezet s vyberem, jelikoz ja jsem spis koukala na vzhled..... nasla jsem docela malickosti, ktere se mi moc nelibi, ( samozrejme jsem to zjistila casem, kdyz byla mala v kocarku...)mala sedela az v 10 M, tak uz se do korbicky nevesla, byla docel mala.....atd.......🙂

jituska86
15. srp 2011

Dobre rano tehulky, ja sem se dneska krasne vyspala, to je dobre zada me nastesti nebolela, Akorat uz nemuzu spat na brise uz se mi zvetsule a tlaci me to....chjo no holt se musim naucit lezet na boku...Jinak ve stredu jdu poprve k tomu doktoru tak drzte palecky...papa 🙂

verusa.j
15. srp 2011

Ahoj holky, tak prdolovi už bije srdíčko a je jeden cm veliký 🙂 Jsem pod PM 7 plus 4 a podle UT 7 plus 1. Dostala jsem těhu průkazku a na začátku září jdu na ten NT screening, snad to bude ok 🙂 mám velikou radost

hanuu
15. srp 2011

@verusa.j juu, velká gratulace. Já doufám, že zítra budu mít stejně dobré zprávy, akorát jsem o pár dní míň.

xavera
15. srp 2011

ahoj holky...co myslíte - orgasmus po IVF ? bojím se, abych malé nevypudila. Jsem teprv 6+6. Bez toho ale neusnu 😒 včera už jssme na to s manžou vlítli, ale dnes se strašně bojím, jestli jsem tam něco nepo....

blanches
15. srp 2011

@dasa24 tak to naše dítka jsou od sebe opravdu jen kousíček, Honzíno je 21.3. a už je to také beránek, no a rozhodně to tvrdohlavá palička je 😝 😝 Kdy ti vychází temín u druhého, mě zatím dle MS 29.3. 😉
@verusa.j tak to je super, moc gratuluji a ať je ti dobře a mimísek krásně roste a má dobré výsledky testíků

fifca
15. srp 2011

@verusa.j ty jo, tak to je super, takhle brzo průkazku to je dobrý 🙂

@hanuu taky jdu zítra, tak jsem zvědavá, já jsem zase o pár dní víc 🙂

fifca
15. srp 2011

@xavera taky jsem měla strach a všechno ok 🙂 teď mě nějak opadla chuť, jak mi není dobře 🙂

blanches
15. srp 2011

@xavera já si nemyslím, že bys něco pokazila, pokud jste nědělali žádné divočiny a jen si to zlehka užívali, tak to bude urščitě v pohodě, hlavně nemysli na nejhorší. Já myslím, že kdyby to mrně ohrožovalo, tak že bys ani neměla chuť 😝

xavera
15. srp 2011

@fifca a jak jsi daleko? a přirozeně nebo IVF?

verusa.j
15. srp 2011

@fifca - taky jsem koukala, ale asi aby měli kam psát všude ty kontroly a změny, kdyby něco tak si ji pak prostě nechají, taky možná proto, že pojedu na ten sreening do Ostravy, tak aby měli údaje

verusa.j
15. srp 2011

@blanches - děkuji, ještě ty testy aby byly ok, budu stejankasi celé těhotenství nervozní,a by to bylo ok

fifca
15. srp 2011

@xavera já přirozeně, jsem v 10 tt,ale v žádných knížkách jsem si nepřečetla, že by to měl být nějaký problém ani doktorka nic neříkala....jsem po konizaci, takže jsem taky měla trochu obavy, ale zatim držíme 🙂

xavera
15. srp 2011

@blanches
@fifca díky za rady, bylo to bez pohl. styku, ten mi doktorka nedoporučila. Ale stejně prožitek silný, vždy mi pak bolí v podbřišku. No radši to zkusím do příštího týdne vydržet. To jdem na UZ a přímo se na to doktorky zeptám.

blanches
15. srp 2011

@xavera no tak to si myslím, že je úlpně v pohodě, no uvidíš, určitě se zeptej. Já mám na sexík chutě pořád, ale jakmile je večer, tak je mi zle od žaludku, jenže v tuhle dobu máme volné pole působnosti a proto smůla 😖 . Těším se až příští týden dám malého k mamce a budeme mít den pro sebe 😀 😀

zdeniii
15. srp 2011

Ahoj holky, zítra jdu k dr na kontrolu, už se moc moc těším až toho prďolku uvidím!!

zdeniii
15. srp 2011

@blanches jéé já ještě malou nesvěřila, ale chci s tím už začít 🙂

zdeniii
15. srp 2011

@fifca Gratulace 😀

hanuu
16. srp 2011

Holky tak mám za sebou kontrolu u doktora. Mimčo tam je, ale je ještě malinké, má jen 0,5 cm a ještě není srdíčko. Odpovídáme prý 6. týdnu a termín porodu je 8. 4. 2012.
Su z toho trochu špatná, protože podle ms bychom dneska měli být už 7+1, i když ovulace byla později, tak jestli to není moc. Pan doktor byl ale evidentně celkem v klidu a objednal mě až za 4 týdny, s tím, že je to teď na přírodě a příště mi dá průkazku. No a kdyby něco, že mám přijít.
Tak nevím. Snad je vše v pohodě!

kixi
autor
16. srp 2011

@hanuu ahojky, prozila jsem uplne to stejne akorat jsem misto v 6 byla v 5...ted v pondeli bych mela jit na kontrolu v 7tt a jsem z toho nervozni...takze ti naprosto rozumim...nezbyva ale nez to nechat na prirode..ta si urcite poradi spravne 🙂

michaela28
16. srp 2011

Ahoj holky, jak jste tu řešily ten orgasmus na začátku těhotenstí, tak loni dr. říkal mé kamarádce a já jsem to pak i někde četla, že se to v 1. trimestru moc nedoporučuje, protože orgasmus vyvolává stahy a ty by mohly miminku ublížit. Je to blbý, ale co se dá dělat.

Já jsem dnes 6+6tt a je mi teda dost blivno, tak doufám, že to brzo přijde. Nevíte, kdy se tak dostává průkazka???

jituska86
16. srp 2011

Je to ruzne s tou prukazkou ale mela by se davat zhruba od 8 do 12tydne.....jo jdu zitra budu 6tt ale pochybuju ze ji dostanu ale sem nervozni...holky meli ste sebo ranni moc nebo neco ja vubec nevim co si mam vzit sebou nebo tak...poradte...

jituska86
16. srp 2011

Ahojky holky co zavest tabulku kdo v jakym tydnu je aby sme se lepe orientovali ja zacnu a kazdej to prekopiruje a dopise se bud nahoru nebo dolu podle toho kde bude souhlasite

JITUSKA86 5+6TT

kixi
autor
16. srp 2011

@jituska86 me rekla at vezmu ranni moc ..budu v 7tt az tam pujdu

JITUSKA86 5+6TT
KIXI 6+3TT

xavera
16. srp 2011

@michaela28 ajaj, no tak to pro mne není dobrá zpráva ☹ teď se klepu, jestli jsem to mimi tím orgasmem nezamáčkla..chjo, no musím vydržet do příštího úterý, kdy jsme objednaní na UZ

xavera
16. srp 2011

JITUSKA86 5+6TT
KIXI 6+3TT
XAVERA 7+0 TT

kixi
autor
16. srp 2011

@xavera ja si myslim, ze kdyby se dalo orgasmem mimi zamacknout tak by nas na svete moc nebylo 🙂 drzim pesti a bud v klidu...a klidne zavolej mudr, urcite ti to potvrdi. Drzim pesti!

skendy
16. srp 2011

@hanuu Neboj Hani vše bude určitě v pořádku!!!Miminko je tam kde má být a to je také dost důležité! 🙂 Uvidíš ,že až půjdeš příště uvidíš už spoustu věcí! 😉 nedělej si hlavu z toho ,že jste mladší!Máte celé těhu to dohnat a pokud ovu byla později ,tak by to i odpovídalo ne? Každopádně se ničím nestresuj a mysli pozitivně,to je totiž důležité pro tebe i miminko!!! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru