Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

jaja.m
22. srp 2011

@brufinka3 a kdy jdeš na další ko?Uvidíš,že tam už srdíčko bude🙂

brufinka3
22. srp 2011

@jaja.m Na dalsiu kontrolu by som mala ist v pondelok (teda o tyzden), ale som na sluzobke, takze az 1.9. Tak snad sa rozhodne a pevne verim, ze dobre .... je to pekelny stres...

kkattkka
23. srp 2011

Dneska se mi zdal priserne prisernej sen ☹

Moje doktorka tam nebyla, chodim do nemocnice, kde se v jedne ordinaci stridaji podle rozvrhu vsichni lekari. A jednoho nemusim. A ten rozhodl, ze jsem v sedmem tt a nemam tam srdicko a ze mi to da pryc. Tak mi to chtel udelat a ja shanela moji doktorku, ktera nakonec rekla, ze jsem v sestem tt a ze jeste pockame. Fuj.

tyrkys47
23. srp 2011

Ahoj Holky, jsem tu nová tak Vás všechny zdravím 🙂 podle všech vypočtu bych měla být 9tt a zítra jdu na kontrolu a už snad dostanu průkazku!!

waerva
23. srp 2011

Tak jsem byla na Uz... doktorka mi rekla ze srdicko bije strasne pomalu a ze vubec neroste { jsem 9tt a merime 0.5 cm] takze mi rekla ze je 80procent sance na potrat...vubec nevim co mam delat..tohle se mi stalo uz dvakrat a nechci to zazit potreti...

kwikwi
23. srp 2011

@waerva to mi je lito,ale jeste nic neni ztracene,jen tomu ver.Jednou se to povede

jaja.m
23. srp 2011

@tyrkys47 :Ahojky a vítej mezi námi🙂.A gratuluji 🙂

mahuj
23. srp 2011

@waerva to je síla.. těžko se nachází nějaká úleva.. slovo potěšení.. drž se.. ☹

mahuj
23. srp 2011

tož.. já jdu na kontrolu zítra. .. jsem zvědavá, co mi Dr. řekne.. zatím cítím, že je snad vše v pořádku, ale když koukám, jak se strašně lehce něco stane..., mám z toho čím dál větší hrůzu.. taky už to nechci zažít znova.. ne teď, nemám na to ..
ale snad mne neklame můj "vnitřní hlas" (bo co to je) a je vše OK.. a jinak bych nevěřila, jak člověka potěší, když zvrací 😀

jaja.m
23. srp 2011

@mahuj :Viď 🙂 .já sice nezvracim,ale už tri týdny je mi celý den zle.Povětšinu jsem jen na suchých rohlících. V neděli mi bylo celý den dobře a už sem plašila co tak najednou a druhý den až do teď mi je zase pořádně zle.Takže najednu stranu jsem za to ráda🙂.Tak budu držet pěsti a pak nám dej vědět.Určo to bude v pořádku

waerva
23. srp 2011

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ jsem opravdu na dne... rikala jsem si ze potreti uz se to stat ani nemuze

blanches
24. srp 2011

@waerva a kdy jsi objednaná na další kontolu, držím palečky aby bylo jen o něco měnší a hezky rostlo, musí to být šílené, když to zažíváš už potřetí.
@mahuj drzím palce.
@jaja.m jejda, tak to mě je naštěstí zle jen večer, mám to jak na horské dráze, cítím se výborně a za pár chvil je mi bídně 😅
@tyrkys47 gratuluji a držím palce

jaja.m
24. srp 2011

@blanches :Tak to ti závidim,já to nejprv měla do večera a teď už i večer.Dnes ráno mi bylo dobře,tak už sem jásala a jen sem si vzala oběd,tak sem už zase polykala šťávy,snažim se jíst po malých dávkách často,ale potřebovala bych už přibrat.Mám jen 45kg,tak mám strach,ale zase si řikám,že když sem otěhotněla při týhle váze,tak by to asi neměl být problém zatím a pak snad už začnu přibírat.Tu váhu mám po mamče,ikdyž sem jedla hodně tak sem stejně nepřibrala

kixi
autor
24. srp 2011

Zdravim vas holky...pristi utery revize...stale me boli prsa i brisko...citim se dobre, absolutne bez jakychkoliv priznaku potratu...a prece tam je :( drzte pesti...a pro ty co to maji uz za sebou...opravdu se musi cekat az pul roku? :(

jaja.m
24. srp 2011

@kixi :Ahojky.já si myslim,že ti tam ten UTZ ještě udělají.A můžu se zeptat,stále mi vyrtá hlavou.Tys psala,že bys měla být 7tt a dva dny a dr ti řekla,že zamlklo v 7tt,ale to je jen dva dny ne?To proto,že nebilo srdíčko?Nezlob se ,že se tak ptám

su_nnet
24. srp 2011

@jaja.m Ahojky,mám min.tři kamarádky co jsou na tom s váhou taky tak...takoví drobečci a donosily úplně v pohodě krásné a zdravé děti,až jsme si dělali srandu kam to daly 🙂) A řekla bych že v těhu moc nenabraly protože po porodu byly zase jak proutek....

jaja.m
24. srp 2011

@su_nnet :Je tak to si mě uklidnila,ani nevíš jak 🙂 .Děkuju moc,hned mám lepší náladu

zrofka
24. srp 2011

Aahojky můžu se přidat???? dneska mi potvrdili z krve že jsem těhotná....🙂 jsem štastná jak blecha...

kixi
autor
24. srp 2011

@jaja.m ne, me nerekli kdy to zamlklo...ale podle MS jsem mela byt uz 8tt...a odpovida to 6tt...v podstate me nerekli nic ... jen me toho drobecka hraska ukazali, ze mu nebije srdicko a ze je teda o dva tydny mladsi...a tyden cekam na revizi...musi me udelat jeste UTZ, pro muj klid...jinak nechapu proc by me nechali cekat tyden :(

su_nnet
24. srp 2011

@jaja.m Opravdu si myslím že se nemusíš bát,teď zrovna je další taková co je těhu a ta je tak malá a drobná že snad nemá ani tolik kilo co Ty a je ve 4 měsíci a naprosto bez problemu 🙂 Ty holky vypadají jak starší sestry těch prcků a jsou to maminy... 🙂

waerva
24. srp 2011

@blanches na dalsi knotrolu jdu v utery . Tolik bych si prala aby nam to konecne uz vyslo...

jaja.m
24. srp 2011

@su_nnet :Tak to bude asi jako u mě🙂.je mi 21,ale všichni mi typují kvůli drobnosti postavy na 17.Dokonce na rozlučce se svobodou po mě chtěli při vstupu na diskotéku občanku 😀

su_nnet
24. srp 2011

No to jseš přesně jak Ty kámošky,já bych jim neřekla víc jak 17.Jednou se na malou od té jedné culila nějaká paní a chválila jak má šikovnou sestřičku že ji hlídá 🙂 A pamatuji si že měla ještě před otěhotněním nějaké problémy tak museli používat kondom a pokladní v Tescu se jí dokonce ptala jestli má 15... 🙂 🙂
@jaja.m

jaja.m
24. srp 2011

@su_nnet :Tak to je pěkný 🙂 .Jé už aby byli ty první tři měsíce za námi.Pořád se strachuju,aby mimi dobře rostlo atd...

su_nnet
24. srp 2011

@jaja.m Tak ty obavy mám taky,minulý týden jsem byla na KO sice vše v naprostém pořádku ale stejně za tři dny už mám ten strach zase,takže ať už je příští týden a další kontrola 🙂

jaja.m
24. srp 2011

@su_nnet .Je ty máš Ko po týdnu ju?to se máš,já jdu až 15.září po měsíci.Klidná sem byla taky tak dva dny po kontrole a už zase všude na netu čtu co se všechno může stát a pak si za to nadávám a říkám si ,že to stejně neovlivnim

nemo1985
24. srp 2011

Ahojky holky.
My se snažíme první měsíc o druhé mimi.

Jsem 15DC, bolení v podbříšku, trochu prsa nalitá a nafouklá hrozně, časté lítání na wc

su_nnet
24. srp 2011

@jaja.m Já jsem si články na netu zakázala a zakázal mi to i můj.No chodím co 2 týdny,měla jsem na začátku problémy se špiněním a můj.gyn.měl dovču tak jsem šla k jinému co zaskakoval,pak jsem šla k mému po dovči,vše bylo ok ale kontrola za 10 dní jestli rosteme a ťukáme,takže minulý týden vše ok,byla jsem poslána na odběry a příští týden což je za 14 dní od KO mám přijít a měla bych dostat průkazku 🙂 Ale myslím že pak už budu chodit klasika jednou za měsíc.

jaja.m
24. srp 2011

@su_nnet .Aha,tak to ju.Já už ji tedy mám,ale dostala jsem jí brzy kvůli tomu,že jsem na neschopence.Furt na ní koukám🙂

su_nnet
24. srp 2011

@jaja.m Já jsem taky na neschopence ale gyn.mi řekl že počká na odběry a dá mi ji ten příští týden...to už vydržím 🙂 ...ale vždycky když jdu na KO tak jsem hrozně nervozní,dokud na UTZ nevidím blikat srdíčko tak jsem jak na trní 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru