Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

terioza1
27. srp 2011

@kwikwi 😀 Ja tez 😀

giraffe8
27. srp 2011

ahoj jsem tady nová mohu se k vám přidat?jsem čerstvá těhulka ..

kwikwi
27. srp 2011

To bylo ale 22.8.tak dnes jsem podle MS 8+6 a podle UTZ asi 8+0 🙂 Na kontrolu az 20.9 a to bude screening

kwikwi
27. srp 2011

@giraffe8 Ahooj.Jasne pojd k nam.A jak?kolikaty tt? 🙂

giraffe8
27. srp 2011

jéé jak si to udelala ze mi vyjela jakasi zminka o me 🙂 no jsem na začátku v 7 týdnu.. v tydnu jsem byla u dr a máme srdíčko snad pujde všechno dobře 🙂

jituska86
27. srp 2011

no ja sem sneska podle utz 6+4...tak mam ted hrozny obavy.....jellikoz 6tt az 8tt jsou nejrizikovejsi.....na kontrolu jdu az 8.9. se snad nedockam...Holky taky vas picha v podbrisku me dost casto....

vtr85
27. srp 2011

Ahoj holky, mohla bych se prosím zeptat, kdy jste po zjištění těhotenství šly poprvé k lékaři? Tenhle týden mi vyšel pozitivní test, tak nevím, zda mám jít na kontrolu už příští týden nebo až ten další. Navíc nemám vůbec žádné příznaky, tak mám obavu, aby všechno bylo v pořádku a mimčo se udrželo.

terioza1
27. srp 2011

@jituska86 jj, me od preddevcira do dneska me pichalo jako pri ovu....

terioza1
27. srp 2011

@vtr85 a kolikaty tt bys ted byla?

jituska86
27. srp 2011

podle ms 7+4tt podle Utz jsem 6+4tt
me takhle picha kazdy den tak 4x urcite nekdy to trva chvili nekdy hodku a tak

vtr85
27. srp 2011

@terioza1 To je právě to, vůbec nevím, zda to počítám dobře 😅 Ale poslední měsíčky jsem měla od 26.7., tak pokud dobře počítám, tak bych měla být teprve 4tt + 4. Test mi vyšel dost brzo. Vím, že na kontrolu to je asi ještě dost brzy, jenže všude na netu píšou něco jiného ☹ A na nevolnosti je to také brzo, že? Trošku mám jen pocit, že bych měla dostat měsíčky.

terioza1
27. srp 2011

@vtr85 Tak to k dr jdi az tak 2tydny po vynechane ms - driv to nema cenu. Dr mi tohle psala... Tak jsem tam sla asi 11dni po vynechane ms, byla jsem netrpeliva, a byla videt jen dutinka, a jeste spatne, o dva tydny pozdeji krasne tlouklo srdicko .-) A pocit jako na ms muzes mit, ja to mela taky... 🙂 Ja jsem ted 7tt+2 a spatne mi neni, ale kazda to mame jinak .-)

vtr85
27. srp 2011

@terioza1 Jasně, díky moc 🙂

terioza1
27. srp 2011

@kixi je mi to moc lito...... opravdu moc... ☹ Myslim na tebe, aby jsi vse, co mozna nejlepe, zvladla

nemo1985
27. srp 2011

Hezký večer holky.
Tak u mě stále stejné příznaky, bolesti v podbříšku,škubání(cukání) okolí pupíku,nalitá prsa, časté lítání na wc, a před chvílí jsem měla asi 2min bolesti do zad. Máte to některá ? Do termínu měsíčků zbývá ještě 14dní,na test brzy.

A bolesti k měsíčkám mívám týden před a ne 14dní před. 😕

adus87
28. srp 2011

Ahoojky, chtěla bych se k vám také přidat, 17.8. jsem byla na cytologii, poprvé od operace děložního čípku a o mimi jsme se snažili od loňského září, ale bylo do toho jen samé trápení, jako čípek, do toho zvýšený prolaktin a z toho zjištění, že mám hypofukci štítné žlázy, takže mi pan doktor oznámil, že dokud se to nedá dohromady tak se o mimi snažit můžeme, ale stejně to nedopadne, ptz jsem neměla menses od března, ale co se nestalo 9. 7. se objevila MS sama(asi zabrali léky na štítnou žlázu), nechalo nás to chladné, ale byla naše 🙂. aniž bych o tom věděla byla jsem těhotná, oznámil mi to pan doktor právě ten den(17.8), kdy jsem byla skoro schopná se pohádat, že říkal, že to nepůjde a našel nám tam malinkou a nejkrásnější bublinku, 4.-5. týden s krásnou větou: zázraky se dějí a začalo to právě nenápadně, bolesti v zádech, v podbříšku, prsou, ale vše jsem přičítala prolaktinu a třeba blížící se MS, prostě jsme to vůbec nečekali...teď už jen aby se nám to udrželo a bylo vše tak jak má po vší té smůle, tak mi prosím držte palce a 19.9. k panu doktorovi!!!!!

verusa.j
28. srp 2011

@kwikwi - máme to podobně, já jdu taky až 20.9. na UT na screening, se asi nedočkám, to už budu 12 plus 5 podle MS, letí to jak blázen a já si sem tam krásně zazvracím 🙂 ale jinak pohodička, už jsem to řekla i v práci

waerva
28. srp 2011

Ahoj tak jsem vam prisla rict ze jsem o mimi prisla..prestalo nam bit srdicko a vcera jsem byla na vycisteni... snad se nam to podar na poctvrte ☹

kwikwi
28. srp 2011

@verusa.j Tak to ja budu 12+2 podle MS.A taky se nemuzu dockat.a taky se bojim jestli bude vsechno v pohode.Jsem objednana na 9:00 a ty?

verusa.j
28. srp 2011

@kwikwi - já jsem taky na 9 :00 🙂 v Ostravě ve Fakultce. Na krev jdu 2.9 ráno taky v OStravě. Taky se bojím, aby bylo vše ok, přeci jen je to dlouho

jituska86
29. srp 2011

Ahojky maminky jak se mame?? Jak ste prezily vikend ja sem ho tak nak prezila....a odedneska zase do prace...sice odpoledni ale kdyz clovek vidi jak je venku krasne......Holky kdy to budete rikat v praci ze ste maminy???

kwikwi
29. srp 2011

@jituska86 Ahoj.Ka taky do prace.Ja to jeste rikat nechci,pockam si na novou smlouvu.Ale to musim vydrzet do konce rijna,tak nevim jestli to zvladnu.Uvidime.Jinak vikend dobry,behala jsem po nakupech 🙂

jituska86
29. srp 2011

@kwikwi
@kwikwi to sme na tom podobne ja sem ve zkusebce a tu mam az do poloviny rijna tak sem zvedava jak se budou pak tavarit az jim reknu ze sem ve 14tydnu i kdyz i gynekolog mi rikal ze do 12tydne se to nemam riakt a navic ze je to moje vec......

Holky je vam taky tak spatne??? to je hrozny a navic mi zacina bolet v krku tak budu muset asi do lekarny jestli mi neco poradi chjo

terioza1
29. srp 2011

S tou praci je to vec, to vaM POVIM... od 1.9 mam zase smlouvu na ucitelstvi, doufam, ze tentokrat mi to daji bez zkusebky.... minuly rok jsem mela jednu smlouvu se zkusebkou, druhou bez.. tal snad mi ted obe udelaji bez.. a dofam, ze nebude nic videt do listopadu 😀 A pak jak to udelat s ucenim, kdyz mam TP na zacatku dubna?? Trosku nepromysleny...... 😀 Snad bude ty dva mesice pritel na md 😀 Ten bude mit radost...

terioza1
29. srp 2011

@waerva to je mi moc lito..... opravdu... I kdyz to ted tak nevypada, bude lip a brzy se budes tesit z miminka.. drzim palecky..

terioza1
29. srp 2011

@adus87 moc moc moc drzim palce.... zazraky se deji, ja na ne verim... Tak se drzte s miminkem.... 🙂

adus87
29. srp 2011

@terioza1 DĚKUJEME MNOHOKRÁT, a já od teď už také věřím na zázraky a po všem špatném musí záonitě přijít něco dobrého, tak jako u nás!!!!!!!

terioza1
29. srp 2011

@adus87 presne tak .-)))

jituska86
30. srp 2011

Dobre rano, snad i krasne...po vcerejsim nejhorsim dnu co mi bylo fakt strasne spatne ze me pustili i z prace dneska konecne lip...hrozny stav i pritel me litoval...

nemo1985
30. srp 2011

Ahojky holky,tak dnes jsem 21DC, včera jsem lítala na wc jako divá, snad po hodině
🙂 Prsa nalitá a stále pobolívá podbříšek, co vy?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru