• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Otěhotnění v červenci 2011

21. srpna 2012 
@zdeniii pripadam si ale pak divne, vsichni tady stresuji a me to je tak nejak... no ne jedno, ale neresim to... ja nevim, asi to neni normalni, abych nebyla krkavci matka, ze to nejak neresim :grinning:
6. zář 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tina74 zubař, obvodák, EKG ale na to se nemusí a pak plicní a na to se taky nemusí...
6. zář 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste, ze tu tu @zdeniii mame, co holky... :slight_smile:
6. zář 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 já to taky neřeším a nestresuji se... přijde mi to tak lepší. Užívám si prostě těhotensví jak jen to jde :slight_smile: což zatím moc nešlo když mi bylo blbě, ale teď už je líp a je to super :slight_smile: AMlá je taky hodná a tak co víc si přát :slight_smile:

Jinak holky, stejně ty výsledky testů jsou jen určité pravděpodobnosti, a většinou se pak stejně narodí zdravý prcek... takže proč sse toho tolik bát... :sunglasses:
6. zář 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute tehulky tak dnes mi robili testy na vrodene chybi a down syndrom,som zvedava ako to dopadne maju byt hotove az okolo 17.9 tak cakam. mam trosku obavi lebo mam uz 33 rokov a je to moje prve babatko.
6. zář 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basimka nebooj, všechno bude v pořádku!! a je dobře žes šla už teď v 10tt ty bývají přesnější než ty ve 12 a dýl...
6. zář 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basimka vsechno bude dobry, nestresuj :slight_smile:
6. zář 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii aha, tak to jo :slight_smile: chodim na Vltavě k Turkový :slight_smile:
@zdeniii jsi studovala miminkovstvi.. je neuveritelny, co vsechno vis :grinning: A to jsem si myslela, ze vim toho hodne... mam se co ucit :grinning:
@basimka bude to určo ok :slight_smile:
6. zář 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 to bude tím, že zdeniii už má jedno těhotenství za sebou :slight_smile:
6. zář 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fifca nechci tě strašit, ale raději bych od ní šla pryč... nemám s ní zrovna nej zkušenosti a jako těhotná bych volila určitě někoho jinýho a víc zodpovědnýho!!
6. zář 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 tak už čekám druhé :slight_smile:))) a navíc, mi to dost zajímá :slight_smile:)) a chtěla bych se stát do budoucna dulou :slight_smile: teď se zatím učím jak pečovat o těhule a masáže :_)))
6. zář 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifca asi jo, covece :slight_smile:
6. zář 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii no me to taky zajima, ale vec, jako je to, ze v 10tt je to lepe poznat nez ve 12tt... to jsem se nejak nikde nedovedela :slight_smile:
6. zář 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 no ono v tom 10tt se to někde musí extra platit a nějací lékaři na to posílají automaticky...
6. zář 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ty já jsem s ní nadmíru spokojená, Turková mi v podstatě zachránila život, takže já jí jsem vděčná a jedná se mnou výborně, všechno mi vysvětluje...zažila jsem hodně doktorů z Budějk a každý má prostě jiný zkušenosti
6. zář 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifca ok, když jsi spokojená tak není co řešit... :slight_smile: J8 bych tam teda jako těhule nebyla :_))
6. zář 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii Ja som nesla dobrovolne to moj doktor mi nakazal a ani neviem co bude dalej ved doktory vedia co maju robit a ake vysetrenia potrbujeme no nie ?Ale aspom to budem mat za sebou.
6. zář 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii jasný, každý to má prostě jinak :slight_smile:
6. zář 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii jj to vim, ja platim...litra :-/ a 560 za odbery..
6. zář 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 v celých jižních Čechách jsou ty odběry propláceny pojišťovnami :slight_smile:
6. zář 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifca to je hnus teda.... teda ne pro vas, ale pro me... :grinning:
6. zář 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To bude tím Temelínem :slight_smile:)))
6. zář 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii si taky myslim :slight_smile:
6. zář 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
NU ale stejně kdyby se to platilo, tak to zaplatím :slight_smile:) pro prcky všechno, že :grinning:

Už máte vybrané kočárky??? :wink:
6. zář 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii no tak to je třeba další věc, ve který jsem naprostej lempl :slight_smile: od kdy pořizovat nějaký věci? :slight_smile:
6. zář 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifca na všechno je času dost a dost :slight_smile: ale já začala nakupovat snad od 3tího měsíce :slight_smile:) a lovit kočárek a tak, byla jsem blázen :slight_smile:))
Každopádně mi přišlo zbytečný kupovast všechno nové... takže jsem dost šmejdila po mimibazaru a tak... raději toho mít víc a za mín než málo za hodně... :slight_smile: aspoň se nemusí pořád prát :slight_smile:))
6. zář 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii hmm, tak já asi počkám na kontrolu a pak asi to někam vyrazim omrknout :slight_smile:
6. zář 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifca tak tot je jasný, že se musí hnedka koupit něco :slight_smile: co ti padne do oka :slight_smile: jen takových nákupů je hooodně :grinning:
6. zář 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek