Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

terioza1
6. zář 2011

@zdeniii pripadam si ale pak divne, vsichni tady stresuji a me to je tak nejak... no ne jedno, ale neresim to... ja nevim, asi to neni normalni, abych nebyla krkavci matka, ze to nejak neresim 😀

zdeniii
6. zář 2011

@tina74 zubař, obvodák, EKG ale na to se nemusí a pak plicní a na to se taky nemusí...

terioza1
6. zář 2011

jeste, ze tu tu @zdeniii mame, co holky... 🙂

zdeniii
6. zář 2011

@terioza1 já to taky neřeším a nestresuji se... přijde mi to tak lepší. Užívám si prostě těhotensví jak jen to jde 🙂 což zatím moc nešlo když mi bylo blbě, ale teď už je líp a je to super 🙂 AMlá je taky hodná a tak co víc si přát 🙂

Jinak holky, stejně ty výsledky testů jsou jen určité pravděpodobnosti, a většinou se pak stejně narodí zdravý prcek... takže proč sse toho tolik bát... 😎

basimka
6. zář 2011

caute tehulky tak dnes mi robili testy na vrodene chybi a down syndrom,som zvedava ako to dopadne maju byt hotove az okolo 17.9 tak cakam. mam trosku obavi lebo mam uz 33 rokov a je to moje prve babatko.

zdeniii
6. zář 2011

@basimka nebooj, všechno bude v pořádku!! a je dobře žes šla už teď v 10tt ty bývají přesnější než ty ve 12 a dýl...

terioza1
6. zář 2011

@basimka vsechno bude dobry, nestresuj 🙂

fifca
6. zář 2011

@zdeniii aha, tak to jo 🙂 chodim na Vltavě k Turkový 🙂

terioza1
6. zář 2011

@zdeniii jsi studovala miminkovstvi.. je neuveritelny, co vsechno vis 😀 A to jsem si myslela, ze vim toho hodne... mam se co ucit 😀

fifca
6. zář 2011

@basimka bude to určo ok 🙂

fifca
6. zář 2011

@terioza1 to bude tím, že zdeniii už má jedno těhotenství za sebou 🙂

zdeniii
6. zář 2011

@fifca nechci tě strašit, ale raději bych od ní šla pryč... nemám s ní zrovna nej zkušenosti a jako těhotná bych volila určitě někoho jinýho a víc zodpovědnýho!!

zdeniii
6. zář 2011

@terioza1 tak už čekám druhé 🙂))) a navíc, mi to dost zajímá 🙂)) a chtěla bych se stát do budoucna dulou 🙂 teď se zatím učím jak pečovat o těhule a masáže :_)))

terioza1
6. zář 2011

@fifca asi jo, covece 🙂

terioza1
6. zář 2011

@zdeniii no me to taky zajima, ale vec, jako je to, ze v 10tt je to lepe poznat nez ve 12tt... to jsem se nejak nikde nedovedela 🙂

zdeniii
6. zář 2011

@terioza1 no ono v tom 10tt se to někde musí extra platit a nějací lékaři na to posílají automaticky...

fifca
6. zář 2011

@zdeniii ty já jsem s ní nadmíru spokojená, Turková mi v podstatě zachránila život, takže já jí jsem vděčná a jedná se mnou výborně, všechno mi vysvětluje...zažila jsem hodně doktorů z Budějk a každý má prostě jiný zkušenosti

zdeniii
6. zář 2011

@fifca ok, když jsi spokojená tak není co řešit... 🙂 J8 bych tam teda jako těhule nebyla :_))

basimka
6. zář 2011

@zdeniii Ja som nesla dobrovolne to moj doktor mi nakazal a ani neviem co bude dalej ved doktory vedia co maju robit a ake vysetrenia potrbujeme no nie ?Ale aspom to budem mat za sebou.

fifca
6. zář 2011

@zdeniii jasný, každý to má prostě jinak 🙂

terioza1
6. zář 2011

@zdeniii jj to vim, ja platim...litra :-/ a 560 za odbery..

fifca
6. zář 2011

@terioza1 v celých jižních Čechách jsou ty odběry propláceny pojišťovnami 🙂

terioza1
6. zář 2011

@fifca to je hnus teda.... teda ne pro vas, ale pro me... 😀

zdeniii
6. zář 2011

To bude tím Temelínem 🙂)))

fifca
6. zář 2011

@zdeniii si taky myslim 🙂

zdeniii
6. zář 2011

NU ale stejně kdyby se to platilo, tak to zaplatím 🙂) pro prcky všechno, že 😀

Už máte vybrané kočárky??? 😉

fifca
6. zář 2011

@zdeniii no tak to je třeba další věc, ve který jsem naprostej lempl 🙂 od kdy pořizovat nějaký věci? 🙂

zdeniii
6. zář 2011

@fifca na všechno je času dost a dost 🙂 ale já začala nakupovat snad od 3tího měsíce 🙂) a lovit kočárek a tak, byla jsem blázen 🙂))
Každopádně mi přišlo zbytečný kupovast všechno nové... takže jsem dost šmejdila po mimibazaru a tak... raději toho mít víc a za mín než málo za hodně... 🙂 aspoň se nemusí pořád prát 🙂))

fifca
6. zář 2011

@zdeniii hmm, tak já asi počkám na kontrolu a pak asi to někam vyrazim omrknout 🙂

zdeniii
6. zář 2011

@fifca tak tot je jasný, že se musí hnedka koupit něco 🙂 co ti padne do oka 🙂 jen takových nákupů je hooodně 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru