• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Otěhotnění v červenci 2011

21. srpna 2012 
@zdeniii kráááásnej :slight_smile: a s výsledky držím pěsti...bude to určo dobrý... :wink:
13. říj 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahuj Víš co je nejduležitější nepřestat věřit že to dobré bude i přes to jaký máš nález :slight_smile: Borelka nemusí být tak nebezpečná když se psychicky srovnáš a budeš věřit že to prostě bude dobré, musíííí :slight_smile: A něco ti řeknu já mám revma už dva roky (od 15ti jsem závodně tancoval, tak se to muselo někde objevit) a žiju a těhotním s tím úplně v pohodě, sice někdy kyčle bolí ale vše je o psychice, vím že na světě trpí někteří lidé mnohem víc než já a porovnání s nimi je moje bolest šimrání pírkem :slight_smile: Neztrácej víru, protože kde je víra tam je cesta a pokud tomu budeš věřit, tak to prostě bude tak jak to chceš ty!!!!!
14. říj 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii náádhera :slight_smile:
14. říj 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, byla jsem na genetice a dr. mi uz rekl na 80%, co to bude. Mam desnou radost. A vse je v poradku.

Vsem drzim palce na same dobre zpravy.

K.
14. říj 2011 v 16:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkattkka a copak to teda bude??? .-)) ty nás napínáš :grinning: :sunglasses:
14. říj 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemuzu o sem napsat, protoze vim, jak je internet neanonymni :slight_smile:
14. říj 2011 v 16:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkattkka aháá nechceš aby to věděli případní známí jo :slight_smile:)
14. říj 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne tak. Hlavne, ze se to hybalo :slight_smile:
14. říj 2011 v 17:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táák holky, zítra ta genetika, tak držte palce prosím!!! :dizzy_face:
16. říj 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkattkka gratulace :slight_smile:

@zdeniii drzim palce :slight_smile:) podej hnedka zpravy :slight_smile:
16. říj 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii držíme vám aj s Kubíkem pěsti :slight_smile: určitě to dobře dopadne...
17. říj 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1
@chanellka děkuji děkuji, dle ultrazvuku vše v pořádku, ale i tak doporučen odběr plodové vody. Já jsem ho nechtěla ale manžel na tom trval, tak jsem šla... výsledky budou asi ve středu.
Určitě budou v pohodě, spíš máblbej pocit že jsem se nechala přesvědčit k něčemu co jsem nechtěla... ale co už je to za náma. Mám teď mít klidový režim, to jsem zvědavá, tak si asi manžel vezme dovo :grinning: na 3 dny... Páč klidový režim s malou se fakt nedá, nesmím jí zvedat nic, měla bych jen a jen být v klidu a nic nedělat...
17. říj 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii držim palce, ať je vše ok a hlavně se fakt snaž nic nedělat, lepší to chvilku vydržet než si pak vyčítat
17. říj 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii tak k prvnim vysledkum gratuluju a k tem druhym si dovolim predcasne taky.. bude vsechno v poradku :slight_smile: Hlavne se nenamahej :slight_smile:
17. říj 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně se nenamáhat :grinning: :grinning: :grinning: joo kdyby to tak šlo :slight_smile:) ale snažím se :slight_smile:)
17. říj 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky tak jak se máte?? Nás čekají v pátek těhotenské odběry ale co je to zač to nevím :grinning: no nechám se překvapit :slight_smile: Holky v sobotu odlítáme nadvatební cestu tak nám držte pěstičky ať se ve zdraví vrátíme :slight_smile:
18. říj 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...koukám, že je tu nějaký ticho...do mě se to malý včera pustilo, už to nelechtá,ale jsou to takový malý ranky....je to celkem sranda :slight_smile: :slight_smile: hlavně dneska v práci při poradě, když mě začal žďuchat :slight_smile:
19. říj 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fifca - to je super, já už to chci taky cíit, spíše mám pocit, když ležím, že tam cítím bít srdce :slight_smile: už jsem padlá na hlavu
19. říj 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanellka tyyy brdo a kaaam?? Tak hlavne budte opatrni :slight_smile:

@fifca ty se maaas, ja uz chci taky..

@verusa.j ja taky vetsinou citim moje srdce, ale obcas i jakoby se mi tam vlnily streva, ale citim to na ruce, kdyz ji tam mam prilozenou, jinak v brisku nee... tak to asi fakt budou ty streva...
19. říj 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanellka jéé vy se máte a kampak razíte? Teď je nejlepší období na to někam vyrazit, budeš si to užívat! :slight_smile:

@fifca to mi povídej, ten náš rošták taky pěkně kope, obzvlášt po tom co mu do bříška pustím nějakou mňamku :slight_smile:)

@verusa.j neboj brzy miminko taky ucítíš :slight_smile:

@terioza1 to už určitě cítíš miminko :slight_smile: já když dám ruku na bříško tak je taky malej cítit :slight_smile:
19. říj 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii faaaaaaaaaaaaaakt? ale kazdej rika, ze to jsou jako motylci v brisku a to ja nemam.... jen fakt to cejtim na ruce, na dlani, kdyz ji mam prilozenou na brisku.... fakt to jsou pohyby miminka ????? Juuuuuuuuuuuu.....
19. říj 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako holky, když na tím přemýšlím, tak asi týden taky cítím občas takový jakoby žblunknutí chvilkový, ale nejsem si jistá, zda je to ono
Motýlky si nějak neumím představit :slight_smile:
19. říj 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terioza1 to víš že jsou :slight_smile: každá máme jiné tělo a cítíme to jinak :slight_smile: já taky žádný šimrání necítila :slight_smile: normálně kope :slight_smile:
19. říj 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j normalne, kdyz jsem prilozila ruku na brisko a lezela jsem na zadech, citila jsem jakoby bublinku... hned zmizela... jakoby kopanec, prave motylky porad se snazim citit a nic... my proste rovnou kopeme :grinning: Streva to nejsou, pac mam s nima problemy a pokazdy mi to rachtalo na levy strane a prave jsem se divila, ze by se mi to presunulo do podbrisku na pravou stranu... jsem si jeste rikala, chudak miminko, ma tam ty streva a ono prd, je to samo miminko... :slight_smile:)

@zdeniii ani nevis, jakou jsi mi udelala radost... :slight_smile:))))))))) ze jsi mi to rekla... ja prave se snazim porad poznat to simrani a nic... rovnou bublajzny :slight_smile: to bude fotbalista :slight_smile:
19. říj 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terioza1 - jako bublinky cítím taky, takže že by to bylo ono? Někdy když si lehnu, ale i v polosedě :slight_smile: uvidíme za týden, to bude jště lepší
19. říj 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terioza1 nemáš zač, :slight_smile: já když lezím na zádech tak cítím i kde přesně je :slight_smile: mám úplně bouli na břichu :slight_smile:)
Tak se raduj z pohybů, je to krása, ted už se budou jen stupnovat a budou častější :slight_smile:)
19. říj 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j treba to je ono.... jak pise @zdeniii :slight_smile: aaaaaaach, ja mam super naladu :slight_smile:
@verusa.j za týden už ti to bude jasný :slight_smile:))
Holky a teď jsem to taky cítila, je možný, že to cítím spíše v sedě?
19. říj 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii tak to ja nepoznam, ale jsi o 2tydny vic tehu, tak mozna proto... ty pohyby jsou obcasny a ne vzdy je chytnu :slight_smile: ale hlavne, ze je chytnu aspon obcas.. moc ti diiiiiiiiky :slight_smile:
19. říj 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek