Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

fifca
13. říj 2011

@zdeniii kráááásnej 🙂 a s výsledky držím pěsti...bude to určo dobrý... 😉

chanellka
14. říj 2011

@mahuj Víš co je nejduležitější nepřestat věřit že to dobré bude i přes to jaký máš nález 🙂 Borelka nemusí být tak nebezpečná když se psychicky srovnáš a budeš věřit že to prostě bude dobré, musíííí 🙂 A něco ti řeknu já mám revma už dva roky (od 15ti jsem závodně tancoval, tak se to muselo někde objevit) a žiju a těhotním s tím úplně v pohodě, sice někdy kyčle bolí ale vše je o psychice, vím že na světě trpí někteří lidé mnohem víc než já a porovnání s nimi je moje bolest šimrání pírkem 🙂 Neztrácej víru, protože kde je víra tam je cesta a pokud tomu budeš věřit, tak to prostě bude tak jak to chceš ty!!!!!

chanellka
14. říj 2011

@zdeniii náádhera 🙂

kkattkka
14. říj 2011

Tak holky, byla jsem na genetice a dr. mi uz rekl na 80%, co to bude. Mam desnou radost. A vse je v poradku.

Vsem drzim palce na same dobre zpravy.

K.

zdeniii
14. říj 2011

@kkattkka a copak to teda bude??? .-)) ty nás napínáš 😀 😎

kkattkka
14. říj 2011

Nemuzu o sem napsat, protoze vim, jak je internet neanonymni 🙂

zdeniii
14. říj 2011

@kkattkka aháá nechceš aby to věděli případní známí jo 🙂)

kkattkka
14. říj 2011

Presne tak. Hlavne, ze se to hybalo 🙂

zdeniii
16. říj 2011

Táák holky, zítra ta genetika, tak držte palce prosím!!! 😵

terioza1
16. říj 2011

@kkattkka gratulace 🙂

@zdeniii drzim palce 🙂) podej hnedka zpravy 🙂

chanellka
17. říj 2011

@zdeniii držíme vám aj s Kubíkem pěsti 🙂 určitě to dobře dopadne...

zdeniii
17. říj 2011

@terioza1
@chanellka děkuji děkuji, dle ultrazvuku vše v pořádku, ale i tak doporučen odběr plodové vody. Já jsem ho nechtěla ale manžel na tom trval, tak jsem šla... výsledky budou asi ve středu.
Určitě budou v pohodě, spíš máblbej pocit že jsem se nechala přesvědčit k něčemu co jsem nechtěla... ale co už je to za náma. Mám teď mít klidový režim, to jsem zvědavá, tak si asi manžel vezme dovo 😀 na 3 dny... Páč klidový režim s malou se fakt nedá, nesmím jí zvedat nic, měla bych jen a jen být v klidu a nic nedělat...

fifca
17. říj 2011

@zdeniii držim palce, ať je vše ok a hlavně se fakt snaž nic nedělat, lepší to chvilku vydržet než si pak vyčítat

terioza1
17. říj 2011

@zdeniii tak k prvnim vysledkum gratuluju a k tem druhym si dovolim predcasne taky.. bude vsechno v poradku 🙂 Hlavne se nenamahej 🙂

zdeniii
17. říj 2011

Hlavně se nenamáhat 😀 😀 😀 joo kdyby to tak šlo 🙂) ale snažím se 🙂)

chanellka
18. říj 2011

Ahojky holky tak jak se máte?? Nás čekají v pátek těhotenské odběry ale co je to zač to nevím 😀 no nechám se překvapit 🙂 Holky v sobotu odlítáme nadvatební cestu tak nám držte pěstičky ať se ve zdraví vrátíme 🙂

fifca
19. říj 2011

ahojky...koukám, že je tu nějaký ticho...do mě se to malý včera pustilo, už to nelechtá,ale jsou to takový malý ranky....je to celkem sranda 🙂 🙂 hlavně dneska v práci při poradě, když mě začal žďuchat 🙂

verusa.j
19. říj 2011

@fifca - to je super, já už to chci taky cíit, spíše mám pocit, když ležím, že tam cítím bít srdce 🙂 už jsem padlá na hlavu

terioza1
19. říj 2011

@chanellka tyyy brdo a kaaam?? Tak hlavne budte opatrni 🙂

@fifca ty se maaas, ja uz chci taky..

@verusa.j ja taky vetsinou citim moje srdce, ale obcas i jakoby se mi tam vlnily streva, ale citim to na ruce, kdyz ji tam mam prilozenou, jinak v brisku nee... tak to asi fakt budou ty streva...

zdeniii
19. říj 2011

@chanellka jéé vy se máte a kampak razíte? Teď je nejlepší období na to někam vyrazit, budeš si to užívat! 🙂

@fifca to mi povídej, ten náš rošták taky pěkně kope, obzvlášt po tom co mu do bříška pustím nějakou mňamku 🙂)

@verusa.j neboj brzy miminko taky ucítíš 🙂

@terioza1 to už určitě cítíš miminko 🙂 já když dám ruku na bříško tak je taky malej cítit 🙂

terioza1
19. říj 2011

@zdeniii faaaaaaaaaaaaaakt? ale kazdej rika, ze to jsou jako motylci v brisku a to ja nemam.... jen fakt to cejtim na ruce, na dlani, kdyz ji mam prilozenou na brisku.... fakt to jsou pohyby miminka ????? Juuuuuuuuuuuu.....

verusa.j
19. říj 2011

Jako holky, když na tím přemýšlím, tak asi týden taky cítím občas takový jakoby žblunknutí chvilkový, ale nejsem si jistá, zda je to ono
Motýlky si nějak neumím představit 🙂

zdeniii
19. říj 2011

@terioza1 to víš že jsou 🙂 každá máme jiné tělo a cítíme to jinak 🙂 já taky žádný šimrání necítila 🙂 normálně kope 🙂

terioza1
19. říj 2011

@verusa.j normalne, kdyz jsem prilozila ruku na brisko a lezela jsem na zadech, citila jsem jakoby bublinku... hned zmizela... jakoby kopanec, prave motylky porad se snazim citit a nic... my proste rovnou kopeme 😀 Streva to nejsou, pac mam s nima problemy a pokazdy mi to rachtalo na levy strane a prave jsem se divila, ze by se mi to presunulo do podbrisku na pravou stranu... jsem si jeste rikala, chudak miminko, ma tam ty streva a ono prd, je to samo miminko... 🙂)

@zdeniii ani nevis, jakou jsi mi udelala radost... 🙂))))))))) ze jsi mi to rekla... ja prave se snazim porad poznat to simrani a nic... rovnou bublajzny 🙂 to bude fotbalista 🙂

verusa.j
19. říj 2011

@terioza1 - jako bublinky cítím taky, takže že by to bylo ono? Někdy když si lehnu, ale i v polosedě 🙂 uvidíme za týden, to bude jště lepší

zdeniii
19. říj 2011

@terioza1 nemáš zač, 🙂 já když lezím na zádech tak cítím i kde přesně je 🙂 mám úplně bouli na břichu 🙂)
Tak se raduj z pohybů, je to krása, ted už se budou jen stupnovat a budou častější 🙂)

terioza1
19. říj 2011

@verusa.j treba to je ono.... jak pise @zdeniii 🙂 aaaaaaach, ja mam super naladu 🙂

zdeniii
19. říj 2011

@verusa.j za týden už ti to bude jasný 🙂))

verusa.j
19. říj 2011

Holky a teď jsem to taky cítila, je možný, že to cítím spíše v sedě?

terioza1
19. říj 2011

@zdeniii tak to ja nepoznam, ale jsi o 2tydny vic tehu, tak mozna proto... ty pohyby jsou obcasny a ne vzdy je chytnu 🙂 ale hlavne, ze je chytnu aspon obcas.. moc ti diiiiiiiiky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru