Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

kwikwi
31. črc 2011

Dekuji za gratulaci.Snazili jsme se od zacatku roka.Ale prvni 3 mesice to bylo jen takove,nepocitala jsem si plodne dni ani jsem nevedela kdy ovuluji.Pak jsem se o to zacinala zajimat,testovala jsem se skoro porad,cekala jsem jestli mrcha dorazi a byla jsem pak sklamana.Proste jsem se na to hodne upjala.Asi pred 2 mesici jsem si rekla dost,nejsem blazen a vubec jsem na to nemyslela a dokonce jsem chtela aby to prislo az pozdeji no a v patek prekvapeni.Uz min.tyden mne bolelo v podbrisku,jako kdybych to mela dostat a nedostala.Bylo mi ro divne proto ze bolesti trvali cely tyden a mrcha nikde.A tak manzel navrhnul at se testnu.Byla jsem 100 procentne presvedcena ze nejsem tehu a jaka byla radost kdyz jsem vysla ze zachoda 🙂

jannca
31. črc 2011

Ahoj holky, tak dnes na svoje narozeniny...mám je tam //, jupí. Takže se moc ráda k vám přidám. Můžu?

su_nnet
31. črc 2011

@jannca Tak to mooooc gratuluji a zárověň přeji vše nejlepší 🙂 ....krásný dárek 🙂)

jannca
31. črc 2011

Jinak u prvního mimíska jsem ráda chodila na tyto stránky...i dnes jsem tam zabrouzdila. http://tehotenskakalkulacka.sk/ a zjistila jsem , že jsem 4+2 no není to úžasný.

jannca
31. črc 2011

@su_nnet o děkuji...přemýšlím, jak to řeknu manželovi. Minule jsem koupila pár drobnůstek, udělala super jídlo. Rodině to řekneme později, tak ve 3 měsíci...

jannca
31. črc 2011

@su_nnet a jak dlouho jste těhotní vy?

su_nnet
31. črc 2011

@jannca No u nás to taky velice nikdo neví,jen přítel,rodiče a jeho matka...nechci dělat velké "halo" ještě jsme ani na UTZ nic neviděli...už několikrát jsem přemýšlela když budu mít // jak to řeknu příteli,taky jsem plánovala nějake hezké překvapení a pak jsem akorát vyletěla ze záchodu a položila mu u jídla test na stůl...nezmohla jsem se na slovo 😀

su_nnet
31. črc 2011

@jannca Já jsem v úterý testovala,3 den meškání mrchy,byly tam //...ve středu jsem šla na gyndu,je to moc brzo ale já jsem to potřebovala kvůli práci,doktor říkal že je to ještě hodně brzy nic neviděl,říkal že tak 2tt...mám tam jít 10.8 a už prý uvidíme... 😉 ale podle sliznice a mých testů mi to na 99,9 procent potvrdil 🙂

jannca
31. črc 2011

@su_nnet tak, to já jsem opatrnější, trochujsem v tom dělala a opravdu i // čárky nemusí se rovnat těhotenství.
Samotné mi to nedochází, a hlavně, baví mně dívat se na manžela a na malou a mít malé tajemství a pořád se usmívat. Počkám zase ty dva - tři dny, budu testovat a uvidíme. Mám malou a nepatrnou čárku, počkám až zesílí.

su_nnet
31. črc 2011

@jannca Jsem možná blázen ale já už testovala 4x...včera naposledy 🙂 pokaždé hned //....samozřejmě je člověk obeznámen že to nemusí dopadnout...ale doufám a věřím 🙂 ....nic jiného nezbývá 🙂

kwikwi
31. črc 2011

u nas to vedi jen moji rodice a tchyne.Jeste je brzy a muze se stat cokoliv.Tak at to nezakrikneme holky 🙂

xavera
31. črc 2011

Ahoj holky. Ráda bych se k vám přidala 🙂 Jsem po IVF a mám pozitivní testík, i z krve mám již potvrzeno hcg 88,6. Ale už 5. den dost špiním, tak se hrozně bojím, jak to celé dopadne. Ve středu jdu na kontrolní krev, tak uvidíme, jestli hodnota stoupá. Taky se už nemůžu dočkat prvního ultrazvuku. Zatím nevím, kdy bude, ale oplodnění proběhlo před 3mi týdny, tak počítám, že jsem v 5.tt. Tak někdy za týden už by tam snad mohlo být něco vidět 🙂

kwikwi
31. črc 2011

@xavera Ahojky.Tak to jsme v rovnakem tydnu.Taky se chystam ve ctvrtek k doktorovi tak snad tam uvidim aleaspon nejaku tecku 🙂 Srdicko jeste asi ne,to je brzy.Hlavne at mi to doktor potvrdi

xavera
31. črc 2011

@kwikwi a ty už jdeš na ultrazvuk? já zatím jen tu krev. Kdy jsi měla ovulaci, jestli se tedy můžu zeptat? U mě to bylo 12.7. Nevím, jak to při umělém oplodnění počítat, v kolikátém týdnu vlastně jsem. Ale to je jedno, není to podstatné.

brufinka3
31. črc 2011

Ahoj holky, tak zatial neviem, ci sem k vam patrim, alebo nie, ale nejak som v posledne dni zneistela a potrebujem radu. Dnes som si spravila TT, kde sa druha ciarka iba tak nepatrne zafarbila do ruzova. Tak som predpokladala, ze sa nic nedeje a test je tym padom pozitivny. Lenze po citani roznych prispevkov na nete mi to nedalo a stale ten test kontrolujem (aj ked som ho robila asi pred hodinou). Co myslite, pocita sa aj takato ciarka (vid obrazok)? Myslim, ze sa viac zafarbila este casom, ale v navode sa pise, ze po viac ako 5 minutach to nema ziadny vyznam... Spolieham na vas, odbornicky 🙂

brufinka3
31. črc 2011

Tak som uz fakt asi pometena - ked som test odlozila, myslela som, ze je negativny, nie pozitivny 🙂

ronyx
31. črc 2011

@brufinka3 čárka je sytá podle toho jak dlouho jsi těhotná.Já ji měla o mnoho slabší a teď jsem ve 20 týdnu 😀

xavera
31. črc 2011

@brufinka3 ahoj, tohle teda negativní výsledek nebude 😀 gratuluju!

kwikwi
31. črc 2011

@xavera Ja jedu asi teprve na krev,aby mi to potvrdil a pak asi ultrazvuk.No nevim jak too bude.Podle tehotensky kalkulacky jsem mela ovulaci asi 9.6 a doslo k oplodneni a dnes by jsem mela byt presne v 5tt.Je to ale podle kalkulacky,uvidime co rekne doktor 🙂

kixi
autor
31. črc 2011

ahoj holky, vitam nove tehulky a gratuluji! ja jsem 6tt+2 a stejne jsem nevydrzela a zase testovala jestli to nahodou jako nezmizelo 😀 a rovnou me tam skocili dve tluste cary 😀 ve ctvrtek jdu na UTZ tak drzte pesti! i ja vam drzim!

babca2
31. črc 2011

Ahojte holky, tak bych se k Vám taky ráda přidala. Jsem ve 4týdnu+6dní podle kalkulacky od jannce🙂 jinak k doktorovi se chystám až tak za měsíc..už mám dceru (21měsíců),takže vím, že nemusím spěchat..ví to jen manžel a tomu jsem to oznámila, když jsme jeli na kole a dřeli do kopce, já vezla malou a on něco, jak ji pěkně vezu, tak jsem mu řekla, že už nevezu jen ji🙂trošku chlapec zbledl🙂)

xavera
31. črc 2011

@kwikwi spíš asi 9.7. viď. To máme vážně skoro nastejno, tak si můžeme psát vzájemné poznatky 🙂

brufinka3
31. črc 2011

No, tak este sampanske neotvaram - spravim kontrolny rano 🙂 Nezaspim ani 🙂 Dakujem

kwikwi
31. črc 2011

To jo.Ja ti ho napisu az pristi tyden po navsteve doktora.Jinak se citis jak?mne trosku poboliva v podbrisku ale jinak v poho

myslik
31. črc 2011

Ahoj, vítám všechny nové a moc moc gratuluji!!!!!!
@kwikwi Já měla taky ovulaci 9.7. a na UTZ jdu až 12.7. tak to už budu 6tt+5 tak snad už něco bude vidět!!!!!!!!
Nemůžu se dočkat, já se testuju co 3 DNY (mám zásobu testíků tak je musím spotřebovat) 😀 😀

su_nnet
31. črc 2011

@xavera Ahoj,budu držet palce aby to dobře dopadlo,u mě ovu 9-10.7...takže na tom budeme stejně 🙂

kwikwi
31. črc 2011

@myslik Jeeej,sme na tom stejne.Tak uvidime jestli budeme mit i stejny termin porodu.A mozna i stejne porodime 😀

xavera
31. črc 2011

@kwikwi
@myslik
@su_nnet holky , to jsme na tom všechny stejně 🙂 tak si držme vzájemně palec. Mě je občas lehce na zvracení, trochu motání hlavy, taková celková slabost, pobolívá v podbřišku, sucho v ústech že pořád musím pít, citlivá a zvětšená prsa, žíly kolem prsních dvorců, ospalost, ale to je vše v únosných mezích. jediné co mě trápí je, že už 5. den špiním. Někdo říká, že to je normální, ale přesto se bojím.

su_nnet
31. črc 2011

@xavera Já jsem hrozně malinko zašpinila včera,jen malince do světle hněda....a celkem mě to potrápilo,tak věřím že Tě to musí hodně trápit ale určitě to bude dobré. 😉 Já mám trochu žaludek na vodě,pobolívaj mě bradavky ani se jich nemůžu dotknout ale co mě teda děsně unavuje je to že chodím pořád na wc,dneska běhám čurat snad každých 10 minut... 🙂

xavera
31. črc 2011

@su_nnet taky chodím často, i v noci alespoň jednou. To jsem dříve neznala. No ale je to normální, to k tomu prostě patří. Myslím, že ty nepříjemnější věci teprv přijdou 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru