• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Otěhotnění v červenci 2011

21. srpna 2012 
@verka_motylek to je hezký :slight_smile:)
17. lis 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii @chanellka Včera večer jsem se chvíli dívala na televizi a najednou mi na jedné straně podbřišku vyskočila boule :confused: :fearful: :confused: Druhá strana se zase lehce propadla... Pak se to za chvíli postupně vyrovnalo. Co tam to naše miminko dělá?! Už se Vám něco takového taky stalo?
18. lis 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tina74 ahojky :slight_smile: mě už se to taky stalo a vydedukovala jsem si z toho že se malýmu asi moc nelíbí když ležím na zádech... to se v bříšku začne pěkně šmrdolit vždycky :slight_smile:
18. lis 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 ahoj, me se to taky stalo.. pak koplo a miminko zmizelo... :slight_smile: je to taaaak krasny :slight_smile:
18. lis 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verka_motylek nas simra skoro celej den domecek... nejdriv jsem mylslela. ze me simra obleceni, ale simralo to, i kdyz jsem byla nahata .-D jsem si poprve rikala, "tak jsem blba nebo co" a ono m simralo miminko :grinning:
18. lis 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chanellka @terioza1 Tak to jste mě holky uklidnily:slight_smile: Myslela jsem, že boule se budou objevovat až později, když třeba vykoukně kopající nožička. Teď to musela být spíš hlava nebo zadeček :grinning:, protože to byla opravdu pořádně velká boule.
18. lis 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 no hele, ja myslim, ze to mohlo bejt miminko zezadu.. vis jako cely zadicka i se zadeckem, pac to byla fakt boule na pavy strane a leva strana byla prazdna a mekka..a navic to bylo najednou krivy bricho :grinning: takovej kopec nahoru :grinning: to ja kdyz si pomackam brisko tak podle toho, kde je to vic tvrdy poznam, kde je.. pac zbytek briska mam mekkou.. dala bych fotku s boulickou, ale jsem na ni nahata, tak to sem nedam... :grinning:
18. lis 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tina74 jéé to ti tam pěkně cvičí :slight_smile: malej mi to taky dělá takovýhle stojky :grinning:
18. lis 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kampak jste zase všechny zmizely?
21. lis 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak my odedneška ležíme v posteli, mám zánět prudušek :frowning2: naštěstí jsme dostali kapky a ne antibiotika.... No snad budeme brzy v pořádku....
22. lis 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny:slight_smile: tak jsem se právě vrátila z dalšího ultrazvuku:D šťourali jsme jak to šlo a pravděpodobně to vypadá na kloučka:D:D:D:D Manžel je v sedmim nebi:slight_smile: byla to legrace zkoumat jestli je to malinkej pindík nebo velký pysky:D takže stále nevíme na 100% ale řekla bych, že na 70% je to jistý:slight_smile: roztahoval nohy jak o závod a uznejte sami, holky přece takhle nohy neroztahujou:slight_smile:
@chanellka Tak přeji brzké uzdravení!!!!
22. lis 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanellka jeje tak ať je hlavně brzy lépe!!! držíme palečky!!!
@verka_motylek jéé tak to jsem zvědavá co z toho nakonec vyroste :slight_smile:)) moje jsou oba dva šílený exibicionisti :slight_smile:)) možná víc byla Helenka :slight_smile:)))
22. lis 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii Ahoj, tak co vystoupení? Už proběhlo?
My jsme dnes zase pokračovali v našich hodinách tance. Dnes jsme ale zjistili, že nám moc dobře nedělají krajní polohy velblouda, tak na toho se asi raději vykašleme...
22. lis 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii Jéé, už to vidím v profilu:slight_smile:
22. lis 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii Už jsem i prošla fotografie a pročetla článek - nádhera!!! :slight_smile:
22. lis 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tina74 moc děkujuuu!!! Je fakt že velbloud je dost náročnej, takže opatrně.. ale jak říkáš sama nedělá vám dobře tak vynechejte :wink:
22. lis 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii No sakra, soklo vám to, musela to být bomba :slight_smile:

Jsem uplně zapoměla napsat že jsme byli v pondělí na ultrzvuku, všechno je v pořádku a čekáme na 100% Kubíka tak jsme z toho šťastní :slight_smile:

Holky jak jsem tak doma, zašínám přemýšlet co budu péct na Vánoce za cukrovíčko :slight_smile: Jak jste na tom vy?, Budete péct a máte už nějaké vánoční dárky?? :slight_smile:
23. lis 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeniii koukala jsem na fotky a krásný, vypadáš super s bříškem :slight_smile:až budeš malýmu ukazovat, kde všude byl :slight_smile:
23. lis 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chanellka taky už vymýšlím, co všechno budu muset ještě stihnout...teď ve čtvrtek mám akci pro dětičky a pečeme s nima perníčky, tak bude sranda :slight_smile:
jinak s vánočníma dárkama to máme letos jednoduchý...jdeme 20.12. na 4D ultrazvuk a fotečky namnožíme a dáme do vyrobených přáníček, a předáme všem příbuzným :slight_smile: :slight_smile:
23. lis 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fifca jé to je super nápad, my jsme ale 3D ultrazvuk zavrhli, zdá se nám to dost pěněz... tak budeme muset vymyslet něco jiného :slight_smile:
24. lis 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

před nedávnem jsem se vás ptala v kolika jste otěhotněli a jak jste to zvládali i při škole...tak jsem se jen chtěla pochlubit, že mi vyšel pozitivně těhotenský test..mám ohromnou radost:slight_smile:) a 7.12. jdu k doktorvi a už se nemůžu dočkat:slight_smile:
24. lis 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj @kete013 to je úžasná zpráva!!!!Moc gratuluju!!!! držím palečky ať máš krásné těhotenství a vše je ok:slight_smile:
24. lis 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 moc gratulujeme a drzime palecky, aby bylo vsechno ok :slight_smile:)))
24. lis 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifca děkujuu :slight_smile:

@kate013 jeee paráda a krásné rozhodnutí!!!
24. lis 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju holky:slight_smile: mám ohromnou radost..Můžu se zeptat, jak probíhala vaše 1. prohlídka u doktora a jaké byly začátky??:slight_smile:
25. lis 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 na první prohlídce ti udělají vaginální ultrazvuk a potvrdí ti, že vajíčko je tam kde má být no a to je vlastně všechno:D samozřejmě se tě zeptají kdys to naposled dostala, aby si ověřily délku těhotenství s velikostí vajíčka :slight_smile: Začátky jsou super tada pokud ti není blbě! Ale mě nebylo tak jsem se mohla jen radovat (no i když radovat - já se teda dost bála, protože už jsem jednou potratila). Nejhorší pro mě bylo, že jsem to nikomu nemohla říct. Dohodli jsme se s manželem, že to budeme tajit až do 12tt. Samo jsem to řekla našim a svý nej kamarádce:slight_smile: Ale užívej si to je to supeeeeeeeer:D:D:D:D
25. lis 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tý jo..vždycky jsem se na gyndu bála a teď se jí nemůžu dočkat:grinning: No zatím mi není nějak extrémě blbě, tak je to fajn:slight_smile:..ty jo to jsi fakt dobrá. Já bych to nevydržela..musela jsem to říct těm nejbližším:slight_smile:
25. lis 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kate013 já to taky hnedka řekla všem :slight_smile: jak u prvního tak i teď :slight_smile: není na co čekat :slight_smile:))

jinak ti verka_motylek popsala tak nějak co se na té první prohlídce děje plus se tě budou ptát na zdravotní stav tebe, otce a rodiny... tak jsme to měla já :slight_smile: nebo už nai nevím, těď to se mnou nikdo moc neřešil jak už měly papíry z minula :slight_smile: jo a taky mi měřili pánev, boky a tak :slight_smile:
25. lis 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kate013 a me mrkli na prsa a bradavky.... vypocitaj ti TP :slight_smile:
25. lis 2011 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kate013 moc moc moc gratuluji to je super, uživej si těhulkování a ať je vše v pořádku :slight_smile:
26. lis 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek