• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Otěhotnění v červenci 2011

21. srpna 2012 
@verka_motylek Já mám TP stanovený podle PM. Na NT screeningu vyšlo miminko nejdřív o 6 dní starší (strašně se natahovalo a předvádělo, jak už je veliké:slight_smile:, při druhém měření už jen o 3 dny. TP mi ale neposunuli. Další ultrazvuky +/- odpovídaly, rozdíl byl třeba jen den, dva. Teď je to najednou týden a půl! Pan doktor mě ale upozorňoval, že se s pokročilostí těhotenství zvětšuje prostor pro chyby v měření, takže to mám brát s rezervou.
Jsem zvědavá, jestli mi TP ještě nějak upraví v porodnici. Každopádně mám pocit, že už moc času nezbývá. Ale třeba ještě nakonec budu přenášet, kdo ví... Čípek zatím drží pevně (mám CS 1)...
16. bře 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky tak poslušně hlásím že my už to máme za sebou Kubíček se narodil 11.3. vážil 2710 gramů a měří 46cm.... Porod císařem :frowning2: Ach jo to nikomu nepřeju ještě budu dlouho nepoužitelná :frowning2:
16. bře 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 já mám taky TP podle PM, ale na můj termín se v porodnici uklízí tak mi doktorka řekla, že když nebude nějaká zvláštní indikace, že mi ho vyvolá 22. tedy o 3 dny dřív. Mám ale taky pocit, že to bude dřív...čípek se mi zkrátil na cenťák ze 2 tak uvidíme příští týden:slight_smile:

@chanelka Moc gratuluju!!!! Císař je určo nepříjemnej, ale zkus ten hemagel - ať ti manžel skákne do lékárny, určo to na tu jizvu pomůže:slight_smile: Neboj všchny chmury rychle zmizí! Užívej Kubíčka plnými doušky :dizzy_face:
16. bře 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanellka Gratuluju ke Kubíčkovi. Snaž se hodně odpočívat uvidíš že budeš brzy fit :wink:
16. bře 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanellka Moc gratuluju ke Kubíčkovi!:slight_smile::slight_smile::slight_smile: Ať se Ti podaří rychle zotavit!
16. bře 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásíme, že jsme na světě :slight_smile: 13.3. v 15.30 a je to Anežka s 3300 gramy. V půl 3 v noci mi praskla voda a kontrakce se rozjeli sami asi v 7 ráno. Bylo to rychlý a v pohodě :slight_smile:
16. bře 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Teda holky to je dneska radostnej den :slight_smile: Já vám ty dětičky venku závidim:slight_smile: Ele přeju si aby u mě v břichu Eliška ještě vydržela!!!
@fifca Moooooc gratuluju! Až budeš mít chvilku dej sem určo fotku :slight_smile:
16. bře 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifca Gratuluju k Anežce :slight_smile: To jsi měla rychlejší než já :slight_smile:
16. bře 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifca - pane jo! No úžasné, gratuluji!
16. bře 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifca Velká gratulace!:slight_smile:
Teda holky, tady to fakt začíná nabírat na obrátkách...
16. bře 2012 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifca jéé to je krása a tak nádherný datum, moc moc gratulece a hoď sem fotečku prosíím ať se můžeme pokochat!! Krásné sžívání přejuuu!!!
17. bře 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanellka moc moc gratuluju ke Kubíčkovi!! Hlavně ať jsi brzy fit a Kubíček hezky prospívá!!
Copak že musel jít císařem?
17. bře 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek ty si chceš nechat dobrovolně vyvolat porod?? :sweat_smile:
17. bře 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii malej měl 2x šňuru kolem krku :frowning2: a taky jsem se vůbec neotvírala v pátek 9. mi odtekla voda ado neděle jsem byla bez bolestí a vůbec jsem se neotvírala :frowning2: Ale dneska už se zdá že by to mohlo být lepší ale ty poporodní hormony to je mazec... Nemužu byt s malým sama jinak to na mě hrozně padá :slight_smile: tak si manžel bere příští týden dovču a budem spolu všichni tři :slight_smile:
17. bře 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifca, @chanellka - Holky, gratuluji k miminkům. Ať krásně prospívají.
17. bře 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii nechci:slight_smile: ale holt mi možná nic jinýho nezbude:( Záleží na doktorce (protekce je výhoda i nevýhoda - někdy si prostě vybírat nemůžu a rodit v jiný porodnici fakt nechci a na chodbě už vůbec ne :confounded: )já teda doufám, že to přijde dřív samo:D Chystám se pořádně vydrhnou okna - tak za 3 týdny, abych tomu trochu pomohla :wink:
17. bře 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chanellka aha tak to ju, to je mi líto. Ale neboj brzy se dáš do pořádku a budeš zase lítat jak laňka :dizzy_face:
Je dobře že si vezmě dovolenou, určitě ti to moc moc pomůže!!

@verka_motylek tak snad to nutné nebude a malá bude chytrá :slight_smile:))
17. bře 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Okna jsou fajn :slight_smile: to mi v poradně poradili taky 5.3 jsem je umyla a 8.3 rodila. Ale třeba to byla náhoda :grinning:
17. bře 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Hmm zítra se do oken asi pustím, uvidíme :slight_smile:)) ae s dcerkou mi to nepomohlo při přenášení tak třeba se kluk pohne :grinning:
17. bře 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanellka Ahojky, tak už je o fous líp? Manžel určitě pomáhá, viď? Neboj bude to vše určitě zase dobré:slight_smile:
@zdeniii tak jak? Zabraly okna? Já teď peru, smejčím a žehlím o stošest:slight_smile:
19. bře 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek ahojky nezabralo nic nic nci :slight_smile: prostě čeká na jaro :slight_smile: doufám že ne až na velikonoce to by mne zabilo :grinning:
19. bře 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jedna fotečka naší rybičky Anežky :slight_smile:
20. bře 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@verka_motylek ahoooj jj je to o trošičku lepší, no snažíme se a bojujeme... toršku nás teď trápí kojení, malej je línej a nechce si moc tahat mlíčko tak po kažkým kojení odsáváme a dáváme mu to střikačkou, je to makačka :slight_smile: ale pro to aby prcek prospíval udělám cokoliv, hlavně aby už měl co jedříve ty tři kila a my mohli na prochajdy, když je takový krásný jaro :slight_smile:

@fifca ježíš ta je krásná :slight_smile: gratulujeme k holčičce:slight_smile:
20. bře 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifca jéé krásnej macík :slight_smile: je nádherná!!

@chanellka to jsem ráda že je ti už lépe a o kojení se neboj ono se to rozjede, hlavně kojit koji t kojit a zkoušet.
Na procházku bych šla i tak, nemusáš čekat do 3 kil, to je hloupost. Vždyť je zdravoučkej!!!
20. bře 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifca ty jo takovejch vlasů :D :D Je krásná! :slight_smile:
@chanellka super, že už se to lepší:slight_smile: Všechno chce čas a jak se říká každý začátek je těžký, ale je fajn že na to nejsme samy :dizzy_face: Kojení určitě brzo půjde raz dva! Kluci bývají lenoši :slight_smile: Je zprávný, že dokrmujete stříkačkou a nedáváte flašku! Jen vytrvat :wink: A s těma procházkama teda nevim, ale souhlasila bych se zdenii, možná, že by mohl mít horší termoregulaci, ale když ho přiměřeně nabalíš tak určo krátkou půlhodinkovou prochajdu zvládne :dizzy_face: Je škoda být zavřený :slight_smile:
20. bře 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, všem maminkám s novorozeňátky moc moc gratuluji!!!! Hlavně at krásně pijí mlíčko a dobře prospívají a moc nezlobí :slight_smile:. Já jdu na monitoring ve čtvrtek a bojím se, že mi bude dělat hamiltnův hmat...nevím jestli jí rovnou říct, že to nechci a nebo si to nechat udělat, bez toho abych jí něco říkala, nebot to opravdu ty doktoři dělají bez upozornění :(. Minule mi řekla, že jsem jen na prst otevřen a že mě nebude trápit, tak mi bylo hned jasný co tím myslela.... Co vy? dělaly vám to?
20. bře 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackva no měli by to říct, ale je pravda, že to teda neříkaj a dělaj jako že vyšetřujou a lup... no na druhou stranu asi lepší než to vyvolávat, ale kamarádka říkala, že jí to děsně bolelo - na to že jí udělal hamiltna jsme přišli až posléze, když pak za 3 dny porodila... :unamused:
20. bře 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackva k tomu musíš dát souhlas, ej to přeci jen zásah do ogranismu a přirozeného porodu... já bych si to teda nenechala...
20. bře 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
To už všechny rodíte?? Mi neříkejte že takhle předbíháte!! :slight_smile:)
22. bře 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky se mi zdá, že jsme tu už samy :D Já po dnešní kontrole - vše ok na porod to nevypadá a malá má už 2,5 kila :slight_smile:
22. bře 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek