• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Otěhotnění v červenci 2011

21. srpna 2012 
@finka13 jééé moc gratuluju!!!!! Já věděla, že tu zbydu poslední!!! Tak snad už to nebude dlouho trvat!!! Přeju tobě i Martínkovi hodně zdravíčka a hlavně ať je Martínek stále tak hodňoučkej!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Víš co se říká to nejlepší na konec :slight_smile:
16. dub 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@favofrenki no kéž bys měla pravdu! A vše dopadlo na výbornou :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finka13 moc gratuluji :slight_smile:
17. dub 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky uzaviram diskusi o tehu a otviram0diskusi o miminkach! Vcera 19.4.ve 22:26 se mi narodila dcera Eliska 47cm3140grmu!je kouzelna!porod byl v poho!dianatak zabral takze bez nastrihu a od prasknuti vody 5 hodin takze dobry:slight_smile:
20. dub 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@verka_motylek Verko strašně moc gratuluju a těším se na fotečku. Pořádně si to užij ty první dny jsou nezapomenutelný :slight_smile:
20. dub 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek - gratuluji!
20. dub 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Velíká gratulace :slight_smile:

holky tak jaká?? Jak bojujete? Myuž definitivně nekojíme a jsme na Nutrilonu :frowning2: trochu jsem to ořvala ale světe div se máme spokojený miminko, neplačeme usmíváme se občas teda prdíky ale je to o hodnělepší :slight_smile:
23. dub 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Moc gratuluju ať jste zdraví a ať se vám daří!!!
@chanellka Ahoj my kojíme ale zítra nám jsou 3 týdny a začínají se ozívat prdíky tak snad to nějak zvládnem:slight_smile:Jinak malej krásně spí(v noci 5 hodin, Mudr řekla nebudit tak nebudim) takže je to zatim celkem pohoda:slight_smile:
Tak hlavně že je prcek spokojenej a Nutrilon má prý opravdu výborný složení tak určitě dostane všechno co má mít:slight_smile:
23. dub 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanellka Ahojky, tak my řveme, jen u maminky ne, v postýlce mi spát nechce, jen u mě ve velký posteli a ještě na bříšku....kojíme a přibíráme hodně pomalu, ale příkrm my nechce vzít ani z flašky, ze lžičky ani ze stříkačky...takže super....ani dudlík....takže nosíme, nosíme...a já si ani nedojdu na záchod :slight_smile:
23. dub 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finka13 ahojna prdíkynám perfektně zabrali probioticke kapkysiceto trvalo skoro 14 dní než to zabralo ale fakt super :slight_smile: taky v noci spíme i 5hodin ale většinou se malejbudí po těch 4 hodinách ale to je taky dobrý :slight_smile:

@fifca jejda tak tomusí být nářez,malej se taky hodně a rád nosí ale v postýlce i v kolíbce spinká krásně :slight_smile: Vím že nám říkali v porodici že se dá přikrmovat i u prsu ze stříkačky takovou hadičkou do koutku miminka se přistříkává když je přisáté u prsu :slight_smile:
23. dub 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanellka -ahoj, tak my střídavě oblačno, když jsou prdíky, tak se bobek trápí, kroutí se jak žížala, ale když nejsou, tak je to spokojen miminko, v noci se budí obvykle po 3-5 hodinách, přes den po dvou, zatím plně kojíme, jak přibíráme se dozvíme až v 6.týdnech, tak jsem zvědavá, včera jsme měli přesně měsíc, letí to jak blázen.
23. dub 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifca a nezkoušela jsi od medeli nějakou tu flaštičku myslim calm nebo calma?kamarádka mi jí doporučovala na příkrmy prý super-je to na způsobu kojení že si mimčo tahá samo, tak zkus....třeba pomůže:slight_smile:
23. dub 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: Moc děkuju!!! Nám bude zítra už týden! to je brutální :grinning: :grinning: Letí to:slight_smile: Daří se nám ale úplně skvěle! Eliška je poklad!!!! Hodnější dítě jsem si nemohla ani přát! Perfektně saje takže kojení je prostě super ( doktorka nám dokonce řekla že má extrémně vyvinutý sací reflex - takže jsme hned po příchodu z porodky museli dát dudlík, který teda chce jen někdy což jsem ráda :slight_smile: Jinak nás fakt nic netrápí - kakáme a prdíkujem bez problémů a spinkání je naše nejoblíbenější činnost :slight_smile: V noci vstáváme cca po 3 hodinkách, ale cítím se celkem vyspaně :slight_smile: Doufám, že jsem to teď tady nezařekla a takováhle nám zůstane :wink: Držím Vám všem palečky ať vás všechny neduhy brzy opustí a užíváte si jen ty krásné chvilečky!!!!
25. dub 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky já mám tna vás dotaz :slight_smile: Manžel byl včera malou přihlásit na pojišťovně a tam ho baba seřvala, že já tam nemám nahlášeno, že jsem na mateřský!!!! Vůbec jsem netušila, že to musim udělat (žila jsem v domění, že to zařizuje zaměstnavatel). Babizna mu vrazila formulář a nic mu k tomu neřekla a já jsem z toho magor! tady se píše něco o tom, že mám doložit potvrzení ale já teda žádný nemám!!!! To co mi dala doktorka jsem odevzdala v práci takže co teď????? Řešili jste to některá? Mám pojišťovnu 211 :slight_smile:
26. dub 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Omlouvám se za vstup do diskuze, ale zahlédla jsem tvůj dotaz....taky se mi to stalo... Ty nic zařizovat nemusíš (pokud teda nejsi OSVČ, což jsem z tvého příspěvku pochopila, že nejsi). Jen zavolej do práce na mzdovku, že na zdravce není nahlášeno, že jsi odešla na MD, ať tě tam dohlásí. Evidentně zapomněli....
1. kvě 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy26 Moc děkuju za uklidnění!!! Přesně to jsem udělala :slight_smile: Ona se nám v práci v lednu vyměnila ekonomka co se o tyhle věci stará a jelikož nemá žádné zkušenosti tak asi netušila! Snad už to napravila :wink:
1. kvě 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky .:slight_smile:) gratuluju k mimikům!!! takkonečně máme všichni miminka u sebe což :slight_smile:)

U nás je to mazec, ale jde to :slight_smile: nechápu jak jsem mohla nestíhat s jedním :grinning:

@kackva copak jsi koupila za kočár že se ti tam nevejde??? já taky pořídil tandem a v pohodě :slight_smile: bz něho bych nedošla ani na nákup. ten bugypod mi přijde jako hloupost páč jsi pak stejně široká jako s dvojkočárem vedle sebe... a myslím že ti malý ješt moc nechodí a neposlouchá ab to bylo k tomu vyrazit nakoupit a tak kdy je potřeba mít dítě v klidu :sunglasses:

@chanellka nic si z otho nedělej, hlavně že už se nestrsuješ a mimi je spokojené. není nic důležitějšího než v pohdě maminka a spokojené d´ítě.
1. kvě 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek mně se stal to samé když jsem byla prvně s \helí :slight_smile: stačlo to jen nahlásit, můžeš i ty kliděn.
1. kvě 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii ahojky, zatím kočárek nemám, stále zvažuji, mám to svoje GT3 a zatím tam mám vloženou tašku a Kubu posadím dopředu k nohám, je tam zatím místo, takže tam hezky sedí a drží se madla, akorát se nemůže opřít a sem tam se mi otáčí a šahá na Deniska.
2. kvě 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminky...jinak koukám, že tu všichni tak trošku bojujete :slight_smile:. Náš Denis spinká hezky přes den, ale stále si představuji, že ho naučím usínat samotného a nějak se mi nedaří, takže taky chovám a nebo drndám v kočárku a sem tam nemůže usnout a přetáhne se a pak je řevu a řevu a usne třeba až po třech hodinách :(. Jinak kojíme po dvou hodinách a nasadila jsem probiotické kapsle a myslím, že je to opravdu mnohem lepší a už zase prdí...tak zatím pááá zase se budí naše první dítko :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanellka tak mi malá včera vzala láhev s nutrilonem na milost a vypila 30 ml, tak se snad začalo blýskat na lepší časy.....jinak náš váhový přírůstek za 7 týdnů 600g
3. kvě 2012 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii Ahoj! děkuju už to naše ekonomka v práci napravila :wink:

U nás stále stejná pohoda:slight_smile: díkybohu nás fakt nic netrápí :wink: plně kojím po třech hodinách :grinning: Eliška je stále klidná a pohodová! Dneska je jí 14 dní :slight_smile: včera jsme byli na kontrole a za týden přibrala půl kila a vyrostla o 4 cm!!!! no holt jí asi to moje mlíko chutná :wink: Jak jste přežili ty vedra? Já měla strach abych jíneuvařila! měla jsem jí stále jen v body s krátkym a zavince!
3. kvě 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak malej v 6ti týdnech má 4,1kg a 53cm. S prdíkama je to lepší takže kolikrát po koupání spí 5-6hod a pak většinou se budí po 3hod.
@verka_motylek Ty vedra jsou mazec malému se vedro vůbec nelíbí. Já hlavně měla dny kdy jsem musela obíhat doktory Ale přežili jsme mezi kojením jsem dávala vodu a taky jsme byli a stále jsme jen v body a ponožkách.
Holky jak jste na tom s cestováním už jste někam vyrazili mhd s kočárkama?? Já se pořád ještě bojím takže mě zatím manžel vždycky někam odvezl ale to nejde na pořád.
3. kvě 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@favofrenki Ahojky voda je zbytečná stačí kojit. Já s malym Chodim noralne všude, na hriste do obchodaku atd jinak to nejde... Přece nebude kvůli makemu doma starší... Takze klidně cestuj neni se čeho bát.
3. kvě 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo horší je mimi přehrát nez kdyz mu je zima. Cetla jsem jinde ze jedna mamana ma mimi v tomhle navlecene jak v zimě nechápu.mit tolik vrstev jatak se uvarim hned. A v kocaru je jeste větší teplo nez venku... A pak se diví ze je mimi samej pupimek :grinning:
3. kvě 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak holky musím se pochlubit :slight_smile: dnska jsem byli na kontrole v 6ti týdnech a Vítula má 5,5 kila :slight_smile: za meěsíc přibral kilo a půl :grinning: jsem si říkala že se mi nějak pronese :slight_smile:))
4. kvě 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek já zavinuju jen do vlké plenky :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii Velká závist :slight_smile: my přibrali 0,5 kg :frowning2:
5. kvě 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifca neboj ona serozpije a nakonec mas jeste predezenete uvidis :wink: ale je fakt ze mam Vitulu na prsu snad co hodinu
5. kvě 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek