Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

terioza1
26. črc 2011

@kixi Ahojky, potichoucku gratuluju... Ja se k vam pridam az v sobotu, az ms NEdorazi 🙂

bobina24
26. črc 2011

Ahoj tak gratuluji, já jsem teda těhu 10+2 ale snad to neva.
Jinak mě ze začátku tak do 8tt píchalo a bolelo v podbřišku a začali mě bolet prsa. Unavená jsem tak tak od 7tt, ale už je to čím dál lepší i s ranními nevolnostmi. Teď už by ti mudr řekl a potvrdil těhu určitě.
Na prvním vyšetření ne v poradně tě prohlídne vnitřně a pohmatem a udělá UTZ. Rovnou jsem dostala žádanku na krev na RH faktor, HIV atd. Nyní jdu už do těhu poradny už ve čtvrtek, už se moc těším

kixi
autor
26. črc 2011

Ahoj holky, diky za zpravy. No ja prave vcera byla na rychle prohlidce a ona me rekla, ze deloha je pekne nacucana, na UTZ videla i malou tecku takze rekla, ze na tehotenstvi to pravdepodobne vypada, ale ze pristi ctvrtek udelame UTZ znovu a potvrdime si to. Tak me docela znervoznela, tecka tam byla jasne videt, ale zatim me to proste nerekla. Tak nevim, asi pocita s tim, ze je to v rannem stadiu a nechtela me to potvrzovat...

Terioza1: drzim pesti at NEDORAZI! 🙂

hanuu
27. črc 2011

doufám, že se k vám budu moci přidat, ale zatím jsem nebyla u doktora, takže o tom ani nechci přemýšlet.

su_nnet
27. črc 2011

Ahoj holky,můžu se přidat?...Včera pozitivní test,pro jistotu dva 🙂 Ani se mi nechtělo testovat,při každém meškání jsem letěla hned testovat a akorát zklamání,no a včera na popud přítele a kamarádky že to tak nějak tuší jsem se rozhodla že testnu...a byly tam //...ani se mi tomu nechtělo věřit 🙂 Jinak od začátku pořád lítám na wc,táhnou mě záda,jsem ospalá a trochu cítím prsa ale jinak vše ok.Dnes odpoledne jdu na gyn.je to ještě brzy ale můj doktor má od zítra dovolenou tak mi řekl ať dorazím že se na to podíváme 🙂

kixi
autor
27. črc 2011

su_nnet: vitej ! tak to jsme na tom stejne, taky jsem sla hned v pondeli k lekari, ale byl videt jen maly hrasek a nedokazali jsme jeste nic urcit, zda je vse ok. Tak pristi tyden jdu znova. Zrovna resim, ze je me porad spatne, zadychavam se a prsa uz me taky pekne boli. Jestli to pujde takto dal, tak nevim zda to preziju 😀. Drzim pesti a dej vedet jak jsi dopadla na gyn!!! A mimochodem, na me to taky poznalo okoli a az pak jsem si sla delat test 😀

su_nnet
27. črc 2011

@kixi Já jsem vždycky letěla a testovala a tentokrát se mi do toho nechtělo a to bylo asi ono....za chvíli vyrážím na gyndu,už hodinu tady bojuji s obrovskou únavou a vůbec se mi z domu nechce,naštěstí neřídím a jedu s přítelem,za volantem bych usnula 🙂 Dám vědět jak se vrátím.

su_nnet
28. črc 2011

@kixi Ahoj,tak včerejší návštěva na gyn.přinesla to že na UTZ nebylo nic vidět ale sliznice hodně vysoko takže doktor usoudil že na 99,9 procent těhu jsem ale aby bylo něco vidět tak je ještě brzy,za 14 dní mám přijít a to už prý určitě něco uvidíme 🙂

kixi
autor
28. črc 2011

juuu tak super 🙂 no u me videla maly hrasek a stejne me to nepotvrdila 😀 ale jdu uz za tyden tak jsem hrozne zvedava 🙂 Tak tichounke gratulace, je fajn, ze je na tom nekdo podobne jako ja. Je ti spatne? ja trpim na pichani a pobolivani v podbrisku, silenou unavu a dusnost .. samy lepsi veci 🙂

hanuu
28. črc 2011

holky tak já jdu na kontrolu za necelé dva týdny.

su_nnet
28. črc 2011

@kixi Včera jsem byla únavou úplně mimo,popichuje mě v podbřišku ale víc mě táhnou dole záda.Chvilkama mám žaludek na vodě ale vyloženě zle mi není....a chodím hodně čurat 😀 Já jdu až za dva týdny má dovolenou...a dneska ráno jsem si udělala ještě test,poslední co mi zbyl a bylo to tam...to já jen tak pro svůj dobrý pocit 😀

@hanuu Tak budeme držet palce ať se tady za dva týdny už všechny radujeme z potvrzeného těhu 😉

hanuu
28. črc 2011

@su_nnet určitě to tak bude

kixi
autor
28. črc 2011

holky, to se nas tu uz seslo, mam radost 🙂 @su_nnet : ja si taky delala vcera jen tak prooo jistotu posledni test a byla tam carka silnejsi nez original 😀 tichounce nam vsem preji at je vse v poradku a za par tydnu se radujeme 🙂

su_nnet
28. črc 2011

@kixi Taky mám pocit že čárka dnes byla nejsilnější ze všech 🙂

myslik
28. črc 2011

Ahoj holky, taky s k vám přidám!!!!!!!! V sobotu jsem si dělala testík a byly tam // !!!!!!!!!!! Na kontrolu jdu taky až za 14 dní tak snad to budo vše OK!!!! Zatím to nikdo krom manžela a šéfové neví. Jinak mě bolí prsa jako čert a od včerejška i v podbřišku.

terioza1
28. črc 2011

@myslik ahoj holky, nechci nic zakřiknout, ale na testu jsem našla slabe //.... Ale spinim... tak uvidime, v sobotu ma ms termin, snad nedorazi 🙂 Prsa boli, podbrisek poboliva.. jako bych byla namozena..

Vsem vam preju silne // a v poradku dojdete k porudku 🙂

su_nnet
28. črc 2011

@terioza1 Tak to držím palce ať to vyjde a je to těhu.Já jsem zašpinila pouze jednou v den očekávané ms a pak už vůbec nic,o dva dny později // jak vyšité 🙂

terioza1
28. črc 2011

@su_nnet tak gratuluju 🙂 at se mimi drzi 🙂 Taky doufam...

su_nnet
28. črc 2011

@terioza1 Budu doufat s Tebou a určitě dej vědět...já si dělala testy dva protože jsem tomu nevěřila a i dnes po včerejší návštěvě gyn.kdy mi doktor řekl že je to téměř stopro...jsem prostě ráno ještě testla 😀

terioza1
28. črc 2011

@su_nnet 😀 Vsak ja jsem taky maniak 😀 Testuju porad... nejak me to naplnuje 😀

su_nnet
28. črc 2011

@terioza1 No já vždycky první den ms nikde a už jsem testovala....a tentokrát nepřišla a nechtělo se mi do toho,říkala jsem si zase bude / a budu zklamaná,no a dopadlo to jinak 🙂 ...a stejně tři testy padly...naty // bych se mohla dívat celý den 😀

terioza1
28. črc 2011

@su_nnet ja taky... porad je uklizim do skrine, pak odlozim notebook a jdu se mrknou, jestli jsem se nespletla 😀 tohle delam celej den 😀 Uz jsi byla u dr?

cacenka_d
28. črc 2011

Ahoj my jsme ted 8. tt poradna vysetreni nas taky jeste cekaji, takze jsem takovy podes vyplaseny 🙂 Zatim jedine co nam bylo bylo lehke krvaceni v obdobi planovane bezne MS, ale jinak nic, snad jen jeden den nejake bolesti v podbrisku, ale to pitoma mamka prostydla 🙂

su_nnet
28. črc 2011

@terioza1 Jj včera,psala jsem výš....na UTZ nebylo vidět zatím nic ale podle sliznice říkal že je to na 99,9 procent těhu,za 14 dní kontrola a to už prýněco uvidíme...doufám 🙂

terioza1
28. črc 2011

@cacenka_d Gratuluju.... 🙂 Ja mam slabou //, ale trosku spinim, tak uvidime...

@su_nnet no tk se teism, az das info za 14dni, cos videla 🙂

cacenka_d
28. črc 2011

@terioza1 To jsem mela taky prvni se dostavila max. kapka na toaletaku a o druhou i lehke krvaceni, ale pry to byla jen nejaka srazeninka a hrasek je v poradku, coz je hlavni

su_nnet
28. črc 2011

@terioza1 Doufám že se tady všechny sejdeme s pozitivní zprávou 😉 😉

terioza1
28. črc 2011

@cacenka_d tak to je dobre..... jak dlouho jste se snazili?

@su_nnet to ja taky 🙂

kixi
autor
28. črc 2011

@terioza1 : tak to rada slysim a drzim pesti!!!!!! 🙂

kixi
autor
28. črc 2011

ja vysadila prasky v kvetnu, v cervnu MS a v cervenci // poradne silne 🙂 Za tyden na prohlidku, kde uz bude videt snad vice nez maly hrasicek 🙂 Modlim se, aby bylo vse ok...za me i za vas 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru