Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

jaja.m
11. srp 2011

@terioza1 Děkujuu🙂.Byl to krásnej pohled.Já ji dostala už teď kvůli tomu,že sem na neschopence,mám rizikovou práci

jaja.m
11. srp 2011

@jannca Já ji dostala už teď ptž jsem doma na neschopence,mám rizikovou práci

terioza1
11. srp 2011

@jaja.m jo aha. tak se poradne setri 🙂 A uzivej si tehu 🙂 Ja az tam pujdu, budu 7tt+3.. tak doufam, ze ji dostanu taky.. 🙂

jaja.m
11. srp 2011

@terioza1 Děkuju,ty taky🙂.Určo dostaneš.budu držet palečky aď je vše v pořádku

terioza1
11. srp 2011

@jaja.m moooc dekuju.... Jsem hrozne nedockava.

jaja.m
11. srp 2011

@terioza1 To věřím,ten týden do dneška mi vůbec neutíkal,od rána jsem byla hroozně nervózní,ale to budu asi pokaždý jestli je vše v pořádku.už aby sme těch devět měsíců měli za sebou viď🙂Nebo aspon ty první tři nejrizikovější

blanches
11. srp 2011

@jannca jejda, chuděrky a stalo se jim to u prvního nebo až u druhého? Mysli pozitivně budu držet palečky, určitě to bude v pořádku. Mám podobnou zkušenost, ale naštěstí se nám hned po druhých měsíčkách podařilo znovu. Teď věřím, že to bude určitě v pořádku. My to třeba máme v rodině, babičce se to stalo a pak měla 3 naprosto zdravé děti.
@jaja.m gratulace, tak ať se krásně vyvíjí 😀
@terioza1 no já počítám, že mi jí dá zítra, budu 7+1 tak uvidíme 😅

jaja.m
11. srp 2011

@blanches Děkujuu🙂taky držim palečky,aď je vše v pořádku

terioza1
11. srp 2011

@jaja.m uz abychom byly aspon ten 4m... 🙂 to jsou hrozny nervy..

@blanches tak napis, jak jsi dopadla.. drzim palecky, aby bylo vse v poradku 🙂

blanches
12. srp 2011

Ahojky, tak kontrola v pohodě, miminko se zvětšilo na 13 mm, bylo i slabě vidět srdíčko. Jen zatím nebylo moc dobře vidět, pan doktor mně objednal pro jistotu znovu na 22.8. aby ještě trochu povyrostlo. Prý pro jistotu, kvůli tomu co se nám přihodilo minule. No a příště dostaneme průkazku.

kixi
autor
12. srp 2011

@blanches ahojky gratuluji, v kolikatem tt jsi byla? taky jd 22.8. 🙂

hanuu
12. srp 2011

@verusa.j tak to je super, příjemné překvapení ne? U nás až 7. pokus a snad bude vše v pohodě.

michaela28
12. srp 2011

Ahoj holky, tak jsem včera byla na UTZ a jsem tedy 6+2tt a včera už bylo krásně vidět srdíčko. Bylo to úplně nádherný. Za 2 týdny zase na kontrolu, doufám, že bude všechno v pořádku. Je mi teda dost blivno a jsem doost unavená.

blanches
12. srp 2011

@kixi děkuji, no podle MS 7+1 tt, na ultrazvuku to ukázalo 7+5 tt, tak doufám, že 22. už tam bude pěkné mimímo a pořádné srdce jako zvon. Už se těším na průkajdu. Budem na sebe myslet navzájem 😉.

blanches
12. srp 2011

@michaela28 gratulace, to je super 😉

verusa.j
12. srp 2011

@michaela28 - to je super, že už jsi viděla srdíčko, taky se nemůžu dočkat, jdu v pondělí

kixi
autor
12. srp 2011

@blanches tak to rada slysim, ja prave pujdu 7+1 tak bych chtela take srdicko 🙂 ted ty dva a pul tydne se mi zdaji nekonecne...minule to bylo takove zvlastni tak uz chci konecne dobrou zpravu 🙂

verusa.j
12. srp 2011

@kixi - přesně to čekání je fakt dlouhé, hlavně se pořád strachuji, aby to bylo v pořádku, tak jak má
Jinak mě pořád natahuje, ale funguji normálně, jde jen o ten pocit zkaženého žaluidku 🙂 ale vyloženě že by mi bylo blbě jen ráno tak to ne, je mi tak nějak divně cewlý den, k večeru už dobré

kixi
autor
12. srp 2011

@verusa.j jj je to fakt dost zvlastni, zrejme uz se budem bat do konce zivota 🙂 me je blbe prubezne celej den, mam takovy navaly nevolnosti, vetsinou v nejmene vhodny okamzik 😀

verusa.j
12. srp 2011

@kixi - jo tak to jsme na tom stejně, ráno nemám chut na jídlo, za to večer bych i jedla 🙂 máte někdo zvětšené bříško? já snad trošku, ale nevím, jestli si to nenalhávám

kixi
autor
12. srp 2011

@verusa.j jj ja mam natekly podbrisek takze i kdyz byricho zatahnu porad me malinke zustava...dneska me poboliva i leva strana podbrisku, podle utz si myslim, ze je to prave strana delohy kde me me hrasek uhnizdil 🙂 doufam, ze se mu tam libi kdyz o sobe dava tak vedet 😀

verusa.j
12. srp 2011

@kixi - taky mě sem tam bolí v podbříšku, někdy jen tlak, někdy píchání, ale to si myslím, že budou u mě i střeva, protože se mi hůře chodí na velkou, zvlášt po tom, co jsem přestala pít kafe 🙂 já jsem zvědavá, jak ten náš kuliferda porostl

kixi
autor
12. srp 2011

@verusa.j me uz zacpy nastesti presly..v kolikatym jsi vlastne?

verusa.j
12. srp 2011

@kixi - já nemám ani tak zácpu, jako spíše, že to nejde tak hladko jako do teď 🙂 Dneska bych měla být podle MS 7 plus 2

kixi
autor
12. srp 2011

@verusa.j a na utz jsi jeste nebyla? ja jsem podle utz teprve 5+6 podle ms jsem vic, ale asi jsem otehotnela pozdeji..

verusa.j
12. srp 2011

@kixi - byla 🙂 ale zatím neřešila týdny, ještě nebylo moc vidět srdíčko, byla jsem tam 5t. plus 5, řešila jsem s ní hlavně to špinění

kixi
autor
12. srp 2011

@verusa.j jasne..tak nama drzim pesti 🙂)

jituska86
12. srp 2011

ahojky holky jakpak to jde??? u me dobre stredy se asi nedockam....prukazku asi jeste nedostanu budu 6tt....no me uz brisko malinko roste. chut k jidlu zatim mam ale rano mi je blbe, a o zadech to vubec nemluvim.....a ta unava premyslim ze povesim pradlo a pujdu si hajnout.

blanches
12. srp 2011

@kixi to chápu, ale neboj to určo bude dobré, já tam měla jen malinkaté blikající, tak jsem také zvědavá, já si říkám, že je to za chvilku od pondělí za týden 😉 😉
@jituska86 no to nejspíš ne, ale uvidí, jak se vyvíjí, jestli je dutinka, nebo už srdíčko, někdo ho má a někdo ne, každé mímo se vyvýjí jinak, já jsem dneska 7+1 a nedal mi jí, až příště to bych měla být 8+4 tt, tak uvidíme

jituska86
12. srp 2011

no uvidime jak to vsechno dopadne....nesmim na to porad tak myslet...ael kdyz ono to nejde...ja uz tak chci nakupovat ty miminkovsky veci to je hrozny..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru