Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

kwikwi
9. srp 2011

@blanches Ahoj.Ja chci urcite vedet co to bude.Hned jak to bude mozny urcit.Uz ted bych nejradsi nakupovala ruzove nebo modre pidi vecicky ale musim si pockat.Vim ze se da nakupovat v neutralnich barvach ale nejsou uz tak krasne jako obleceni urceno pro kluky nebo divky. 🙂

blanches
9. srp 2011

@kwikwi to chápu, my jsme hodně podědili, takže jsem to neřešila, kdyby se povedla princezna, tak růžové věcičky se dají dokopit vzdy a základ máme 😀 😀

xavera
9. srp 2011

Holky, a nebojíte se to zakřiknout ? nakupovat takhle brzy? Já jsem hrozný strašpytel a taky jsem dost pověrčivá. Začnu vše řešit opravdu až na konci těhotenství. Jo a pohlaví? to asi nevydržíme a necháme si říci. Taky kvůli jménu, abychom nemuseli vybírat holčičí i klučičí.

jituska86
9. srp 2011

AHOJKY ja si to taky necham urcite rict uz ted sem hrozne zvedava....moc uz se tesim na tu prvni nastevu budu presne 6tt tak sem zvedava jestli uz bude srdicko....moc moc se na toho drobecka ale porad sem to nerekla v praci a moc se bojim to rict protoze sem ve zkusebce......poraadte prosim.

blanches
9. srp 2011

@jituska86 já to v práci řekla až jsem byla ve 3 měsíci, tedy ve 12 tt, do té doby je to tvoje věc 😉, neříkala bych to. I hlavně že nevíš co se může stát...

blanches
9. srp 2011

@terioza1 nenapsala jsi, tak doufám, že všechno v pořádku, držím palečky

terioza1
9. srp 2011

@kixi
@chanellka
@blanches

A ostatni holky:

Tak jsem byla u dr, nejdriv mi sahla do pochvy, rikala: Noooo, to je ale krasne mekkoucky... 🙂 Pak ale nemohla vyhledat pres UTZ vacek... Ja zase panikarila 😀 Nebyla jsem, ja trubka, vyrurana, takze to tam projizdela sem a tam a stale videla hlavne mocovy mechyr, kterej byl na prasknuti 😀 Nakonec vacek nasla, je jen jeden ( uff) 😀, ale jeste nevidi plod.... je to hrozne malinky. Takze KO za dva tydny 23.8.... Tak snad se uz neco dozvim 🙂 To cekani je snad nekonecny 😀

terioza1
9. srp 2011

@jituska86 jste t nerikej, ja vim, ze to chces roztoubit vsude, ja taky, ale nemuzu, nemam jeste podepsanou smlouvu, obnovuje se mi kazdy rok v zari, jsem ucitelka... Takze nereknu, az pozdeji to reknu... Naaahodou se neco nepovede( nedej boze) a co pak... reknou si, no, tak ta chce mit mimino a to abysme hledali novou.... a muzou te taky vyazit ve zkusebce... ja vim, ze to je hnusny, treba by to neudelali, ale jeste to nikde nerikej, udelas lip .-) Fakt... Ale vim, jaky to je, taky se drzim zuby nehty 😀

terioza1
9. srp 2011

@xavera ja uz nakupuji od mych 18let... tzn nejakych skoro 5let .-D Mam toho kvanta, jenze vsechno ruzovy 😀 Fakt, nekecam... vsechno... 😀 Ale tusim nejak, ze budu mit chlapecka 😀

kixi
autor
10. srp 2011

@terioza1 jee tak aspon vis, ze je vsechno na spravne ceste 🙂 no ted budem cekat spolu, ja jdu 22.8 a mas pravdu, ze je to nekonecny 😀

chanellka
10. srp 2011

@terioza1 jéééé tak to ti trošku zavidím, že už aspoň trošičku víš jak to je 🙂 já jdu k doktorce v pondělí no pocity smíšené ale jde tam semnou i přítel tak snad nebudu v takovém stresu jak vždy a v každé čekárně u lékaře 😠

bublinka1980
10. srp 2011

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Jsem v 6tt a uvažuju, jestli zajít k doktorovi už dneska (jestli to není brzo), nebo až za týden.

su_nnet
10. srp 2011

@kixi
@terioza1 Ahoj,tak vidíš...je to na dobré cestě,mám radost....mě se chce teď čůrat pořád takže na když dojdu do ordinace vždycky mám plný močák 😀 A jinak jak je holky?

kixi
autor
10. srp 2011

@su_nnet ahojky, jde to, akorat mam moc prace a docela stresy doma tak jsem takova sklesla...co u tebe?

blanches
10. srp 2011

@terioza1 tak to je super, tak to určo bude za 14 dní v poho a už tam mímo budeš vidět 😀

@bublinka1980 vítám tě, bych tam nejdříve zkusila zavolat, za to nic nedáš a domluv se 😉 😉

@su_nnet já jsem zase šílěně vzteklá, nemám žádnou trpělivost, hned mě všechno naštve, lépe řečeno hlavně můj synáček, rostou mu stoličky takže je také jedlej, tak tu spolu válčíme 😅 😅 😅

@kixi jak to stresy doma? Kdo tě zlobí? Řekni přítelovi, že si tě teď musí hýčkat 😅 .

skendy
10. srp 2011

@terioza1 @jituska86 Ahojky Holky,určitě bych těhotenství nehlásila dříve než ve 12tt .No a jen pro Vás ,kdyby jste nahlasit museli z nějakého důvodu dřív v těhotenství ,tak mám pocit ,že v těhotenství Vás nemůžou vyhodit.Zkuste si to najít na netu ,nevím jak je to přesně s ukončením smlouvy atd.

bublinka1980
10. srp 2011

@blanches Ahoj, díky za přivítání 🙂 už jsem tam cinkla a za hoďku vyrazím. Jsem zvědavá co se dozvím. Snad to bude všechno dobré.

brufinka3
10. srp 2011

Ahoj, tak ma zaujima, povedali ste to uz niekomu vo vasom okoli, alebo si to zatial tuto informaciu uzivate s vasimi drahusikmi a cakate, kym to bude po 12 tyzdni, aby bolo vsetko v poho?

misahe
10. srp 2011

@brufinka3 ahojky, my jsme to zatím nikomu neříkali. Rozhodli jsme se počkat do další kontroly, kterou budu mít v 10tt a když bude vše v pohodě, tak to už řekneme.

kixi
autor
10. srp 2011

@brufinka3 my jsme to rekli rodine 🙂

kixi
autor
10. srp 2011

Holky, kdyz jsem ted 5+3 ..jak se to pocita az budu v sobotu 5+7? nebo je to uz rovnou 6+0? 😀 ja uz jsem z tech tehotenskych poctu jelen 😀 😀

su_nnet
10. srp 2011

@blanches No taky nejsem poslední dny zrovna kliďas a chvilkama jsem teda pěkně protivná 🙂 ...a nebo začnu natahovat jen tak pro nic.... 😀

@kixi Ahoj,no pořád stejné,chvilku tak a chvilku tak,dneska jsem se od rána nezastavila tak jsem konečně zalehla k tv a hodlám odpočívat 🙂 S počtama jsem na tom stejně 😀

jituska86
10. srp 2011

@terioza1 a uz to vi pritel??? ten muj me tak krasne hlida je to pekny....jakpak si dopadla na kontrole vubec sem na tom podobne jako ty?? ja sem presne 5tt a az pujdu k doktoru tak budu 6tt tak sem zvedava co tam uvidim...jinak mi dneska strasne boli zada a docela bricho...

jituska86
10. srp 2011

@kixi 6.0 to bude ja sem dneska 5.0

kixi
autor
10. srp 2011

@su_nnet jj taky jsem mela dneska maraton a i docela dost stresu :( potrebovala bych nejake prijemne uklidneni...ja prave vubec uz netusim jak se to ma spravne pocitat a vzhledem k tomu ze me nikdo neodpovedel tak asi nejsem sama 😀

su_nnet
10. srp 2011

@kixi No příští týden se taky zeptám jak na tom přesně jsem.... 🙂

@jituska86 Ahoj,o zádech vím své,bolí mě už pár týdnů a začalo to už předtím než jsem zjistila že jsem těhu,je to dost nepříjemné,nevím jak sedět ani ležet.

jituska86
10. srp 2011

je to hrozny nevim co budu delat zbytek tehotenstvi...

su_nnet
10. srp 2011

@jituska86 No taky si říkám že když mám problémy už teď co mě čeká dál 🙂 Ještě si užiju,cítím že záda mi dají zabrat.

jituska86
10. srp 2011

@su_nnet no je to hrozny a boleni hlavy vubec nemluvim

verusa.j
10. srp 2011

AHoj holky, tak mě přestalo špinění, tak snad už se to nespustí, jinak se taky cítím, jako bych byla neustále po opici, manžel se neudržel a už to několika kamrádům velmi zvědavým řekl, holt pokud se něco posere, tak jim to řekne on 🙂 Ale snad to bude ok, v práci to řeknu asi na začátku šk. roku, učím ve školce a potřebuji se domluvit ohledně tahání dětí a věcí s kolegyněma, ale je tam fajn koolektiv, tak snad to bude ok.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru