Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

terioza1
30. srp 2011

@zdeniii no, ja jo teda.... Kolik musim mit maximalni plat? Kdyz nepriznam, ze pritel se mnou zije? 😀

zdeniii
30. srp 2011

@terioza1 týjo tak to netuším, ale vím, že je to docela málo, že normální pracující na to dosáhne, žře nic stejně nedostane... natož pár 🙂 a teď si nejsem jistá jestli záleží i na tom jestli spolu žijete nebo ne... to se budeš muset dopídit jinde 🙂 Mně se to už netýká takže se o to moc nezajímám 🙂)
Říkala jsem si dřív, že to udělaki dobře, že to dostanou prostě vši na první a pak už nic, ale nakonec to stejně "normální" lidi nedostanou ale jen socky co nechtěj makat...

zdeniii
30. srp 2011

@terioza1 tak tady to máš, jak to je Zároveň porodné obdrží jen sociálně velmi slabí rodiče. Pro jeho čerpání totiž nesmí rozhodný příjem rodiny přesáhnout 2,4násobku životního minima (životní minimum dvoučlenné rodiny dospělých je 5480 Kč).

terioza1
30. srp 2011

@zdeniii uz jsem se docetla, ze samozivitele musi dosahnou max 10772 kc a oba jen 16.997,-... takze kdyz priznam jen jednu smlouvu, mam to doma 😀 Nesmi na to ale prijit .-D

zdeniii
30. srp 2011

@terioza1 hmm já bych z toho měla strach to nepřiznat... 😎

terioza1
30. srp 2011

@zdeniii v tomhle ja jsem jako doma 😀 ale pritel to nesmi vedet 😀 Zabil by me.. 😀

blanches
30. srp 2011

@zdeniii tak to je dobře, že jste si to užili, to víš, měla Vás oba pro sebe, žádné starosti a najednou je doma jen s mamkou a klasika, tak se nudí. To znám, jsme byli v červnu na chatě v Jižních čechách a pohoda, jak jsme se vrátili, tak se hned nudil 😉.

blanches
30. srp 2011

@terioza1 to jo ale je to palba, já celé těhu nic neplatila, jen pobyt v nemocnici

terioza1
30. srp 2011

@blanches to ti povim, uz ted jsem z toho hotova..... nemusela jsem na to pristupovat.... ale tak - bylo mi to vuci malymu(maly) blby.... 🙂

terioza1
30. srp 2011

kurnik, tak je to holka nebo kluk 😀 To je desny to nevedet a cekat...

waerva
30. srp 2011

@blanches ano budu cekat na dopis az me pozvou zas do nemocnice a budou mi delat nejaka vysetreni... takze doufam ze se to uz nejak vyresi.

jituska86
31. srp 2011

Ahojky tehulky jak to dneska jde???

jituska86
31. srp 2011

konecne sem i zase vratily chute eni mi tak blbe nemam skoro zadne priznaky po tydnech nechutenstvi tak doufam ze to nezvesti neco zleho a mimco je v poradku......kontrola az za tyden

fifca
31. srp 2011

@terioza1 tak jsem četla vaši debatu se Zdeniii a musim říct z praxe (jsem sociální pracovnice), že se dost kontroluje především u "bílých" (omlouvám se, nechci někoho urazit, ale nevím, jak to napsat). Dá se to jen obejít tím, když si dáš trvalé bydliště sama do bytu a přítel si ho dá jinam, nebo si ho dáš na Městský úřad a kontrole pak budeš tvrdit, že přítel je jen návštěva 🙂 🙂 No, je to celkem pak bojovka, a nevim jestli to stojí za to.

@zdeniii Vítej po dovče 🙂 taky bych nějakou potřebovala 🙂

fifca
31. srp 2011

Jinak v jižních Čechách se ty krevní testy neplatí, máme je zdarma (všechny pojišťovny nám je tu hradí) ....asi proto, že je tu Temelín 🙂

favofrenki
31. srp 2011

Ahoj tak po delší době jsem zase tady. Dneska jsem poprvé zvracela, na to že jsem skoro 11tt tak mazec. Jinak už se nemůžu dočkat kontroly, v pátek jdu na krev a až budou výsledky čeká mě kontrola. Jinak taky mívám depky jestli to zvládnu a jestli je vše v pořádku, naposledy jsem byla na utz 8.8

terioza1
31. srp 2011

@fifca dekuju, my mame kazde trvalko jinde, tak je to v cajku 😀

fifca
31. srp 2011

@terioza1 tak v tom případě je to jasný 🙂 🙂 můžu ti k tomu zjistit ještě podrobnosti jestli chceš 🙂

terioza1
31. srp 2011

@fifca no to bys byla uplne nejlepsi 🙂))) pokud mas cas....... ??

terioza1
31. srp 2011

@favofrenki jo,,, mas asi ty samy depky, co ja... jestli to zvladnu a jestli vubec je spravny, ze ted cekam mimi.... bojim se toho :-/

fifca
31. srp 2011

@terioza1 je to moje práce 🙂

terioza1
31. srp 2011

@fifca ale ne na mk 🙂 Dekuji ti...

fifca
31. srp 2011

@terioza1 ještě mi řekni jen město odkud jsi, můžete to mít trochu jinak....ono těch příspěvků je víc 🙂 a můžeš se dostat na celkem slušnou částku, když tak mi to napiš do zprávy.... 🙂

terioza1
31. srp 2011

@fifca dekuji ti... odkud z cb jsi?

su_nnet
31. srp 2011

Ahoj holky,tak po delší pauze se opět hlásíme....dnes KO,odběry ok,máme průkazku,skoro 3 cm a už jsem viděla první pohyby... 🙂 Zítra se objednáváme na prvotrimestrální screening... 🙂

kixi
autor
31. srp 2011

@su_nnet ahojky, zdravim te a gratuluji! ja mam po revizi a zacinam uzdravovani...snad to rychle utece a budu znovu tehotna... 🙂

su_nnet
31. srp 2011

@kixi Ahojky,doufám že uzdravování proběhne v pořádku a co nejdřív mi napíšeš že nás doháníš 🙂 Držím palce ani nevíš jak 😉

fifca
31. srp 2011

@terioza1 bydlim na sídlišti Vltava...Ty to tu znáš? 🙂

kkattkka
31. srp 2011

fifca: jo, ja to tam taky znam. Tam by chtel zit kazdy, krome me, pac tam mam tchyni 😉

zdeniii
31. srp 2011

Všichni dobří lidé jsou z Vltavy 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru