Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

verusa.j
4. srp 2011

@jaja.m -ahoj, taky jsem myslela, že mi mudra fotku dá, ale asi takhle zkraje ani nedávají možná jen na požádání ale příště fotku už chci to budu asi 7.plus 5

kixi
autor
4. srp 2011

Holky a napsala me utrogestan...a ted ctu ze je to na podporu tehotenstvi ☹

monyseq
4. srp 2011

Ahoj, můžu se k vám přidat v neděli jsem si dělala test a byli tam // krásný pocit, v úterý pro jistotu ten digi a byl + 2-3tt doktorka má dovolenou takže jdu až 12.8., ale aspoň už třeba něco uvidím 🙂 mám tlak v podbříšku, jsem unavená, sem tam se hlava zatočí, ale prsa mě teda vůbec nebolí asi jsem divná 🙂

kwikwi
4. srp 2011

@monyseq ahoj.Gratuluji.Vubec nejsi divna,me taky prsa vubec neboli.Tlak jsem mela ze zacatku,minuly taden,ted uz vubec,sem tam me pichne v podbrisku.Ale zacinam mit chute,musim se krotit.Uz i tak zacinam tehu s vysokou vahou tak si musim dat pozor 🙂 Urcite dr neco uvidi,dutinku urcite,srdicko nevim.Ja ho jeste dnes nevidela.Jsem v 5tt.Tak hodne zdravi a pohodove tehulkovani

jaja.m
4. srp 2011

@verusa.j :Tak to si o ní příští týden řeknu taky🙂

jaja.m
4. srp 2011

@kixi :Ale ty si psala,že máš hnědý výtok ne?Tak to ti dala určo na něj.To se prý dává pro jistotu,fakt se neboj

kixi
autor
4. srp 2011

@jaja.m nn, ja mela jen asi chvilku a to bylo uplne minimalni...spis jsem ji rekla ze me boliva bricho a ona ze by to melo uvolnit ty stahy a tak...achjo...mam docela zkazenou naladu na dva tydny :( myslela jsem si ze ne, ale jo...mam strach proc je to o ty dva tydny posunuty...

jaja.m
4. srp 2011

@kixi :To je vážně úplně normální.Jinak sem ještě četla,že ty léky k ničdmu nepomáhaj,jen slouží jako utěšící prostředek.Něco jako placebo efekt.Jen pro tvůj lepší pocit,aby ses nebála.Fakt to bude v pho uvidíš🙂

kixi
autor
4. srp 2011

@jaja.m no pry jsou to hormony tak doufam, ze me to nejak nerozhodi...dekuju za podporu...dobra zprava dneska je ze mam dutinku v deloze...ta obava je jen, ze jsem namisto v 6 v 5...ale tak snad je to tim rozhozenim po vysazeni HA...

jaja.m
4. srp 2011

@kixi a navíc stres miminku neprospívá,tak se nestresuj.Za ty dva týdny už se tomu budeš jen smát uvidiíš

skendy
5. srp 2011

@kixi Ahoj ,utrogestan mám pocit na začátku těhu předepisují všichni doktoři i když ti vůbec nic neni! 🙂 Tím se vubec nestresuj!To , že jste i pár dní mladší ,taky vubec nic neznamená!Ovu opravdu můžeš mít až na konci cyklu.Málo kdo jí má přesně po 14dnech ... mě se třeba na ovu testech ukazovala až 17den a jsou holky ,které jí mají i později!Navíc i kdyby bylo mimi mladší těhu je na 9měsícu a vše se ještě může srovnat a dohnat!Vubec se zbytečně nestresuj a nekaž si náladu!!!Je potřeba myslet pozitivně - nezapomeň ,že již vše přenášíš už na to malé!! 😉

kixi
autor
5. srp 2011

@skendy dekuji moc za uklidneni, ano beru to tak jak rikas, byla jsem moc rada, ze jsem alespon videla pekny posun od minule a za dva tydny to bude urcite jeste o mnoho lepsi 🙂 Jedine co me trapi hodne je, ze mam neustale nevolnosti, mota se mi hlava a do toho vykonavam narocne povolani, kde se musim soustredit abych neco nepopletla a mam ruzna jednani, ktera me na klidu nepridaji. V tomhle ohledu nevim jak to zvladnu a jak se k tomu postavit.

chanellka
5. srp 2011

Ahoj holky, tak jsem si dnes dělala ráno testík a čárka sílí tak snad bude vše v pořádku 🙂 Ufff jsem si oddychla ráno 😀 Přeji všem krásný pátek 🙂

skendy
5. srp 2011

@kixi A když máš takové povolání a neni ti dobře nepřemýšlela jsi o rizikovém těhu? 🙂 Byla by jsi doma v klidu nic by tě nerozhazovalo a vidím to na kamarádkách co byli doma celé těhu ,jak byli v klidu a pohodě mají i tak super miminka!!! 😉 My kdyby jsme nebyli po rekonstrukci bytu ,která nás totálně vyšťavila a my se z toho nepotřebovali zpamatovat byla bych doma hned! 🙂

kixi
autor
5. srp 2011

@skendy no napadlo...ale nedovedu si predstavit byt tak dlouho zavrena doma...penize jsou samozrejme taky dulezity...uvidim jak to pujde dal...je fakt, ze se kazdy den vidim doma a v praci je me neprijemne...ale prijde mi na to hrozne brzo... ☹

jaja.m
5. srp 2011

@kixi :Já sem od tý doby co jsem to zjistila taky doma.Pracuji totiž jako zdravotní sestra na rizikovym pracovišti a mám jen 45kg,takže doktor by mě do práce ani nepustil.A když je rozumný tak ti dá i neomezený vycházky jako mě.Je lepší být doma,když ti neni dobře

skendy
5. srp 2011

@kixi @jaja.m souhlasím s jajou ,že když ti neni dobře je lepší být doma.Ono by jsis něco vymyslela a zabavila se.Navíc si myslím ,že možná pokud máš rozumnou doktorku ,třeba by se šlo domluvit být doma první trimestr a pak pokud už by ti bylo dobře a chtěla by jsi ,tak by jsi se do práce vrátila.Dneska je možností jak to řešit!

jituska86
5. srp 2011

Ahojky holky muzu se k nam pridat..Na testu sem v pondeli taky objevila 2 carky a v pondeli budu volat k doktorovi...Je mi 25let a mimco vyslo a poprve....jinak priznaky tehotenstvi mam snad vsechny. 🙂

kixi
autor
5. srp 2011

@jaja.m
@skendy diky holky, uvidim jak se to bude vyvijet...je jasne, ze zdravi je na prvnim miste a podle toho se budu ridit.

kixi
autor
5. srp 2011

@jaja.m ja si rano vzala ten Utrogestan....a ted se me uz pulhodiny totalne mota hlava a jsem uplne mimo 😢 😢

lorreine
5. srp 2011

@terioza1
@miselinka2
@paja89 Holky, ja súhlasím s teriozou1....pokiaľ je chlap zdravý a má kvalitné spermie...a je ešte k tomu aj chuť na obidvoch stranách, tak nevidím dovod, prečo nesexovať každý deň. Presne tak sme to robili s manželom teraz na dovolenej...no a sú z toho //. Takže možem len doporučiť 😀

jituska86
5. srp 2011

@lorreine my sme taky sexovali kazdy den mozna jeden sme vynechali a taky mam //..mohu jen doporucit

misahe
5. srp 2011

Ahojky holčiny, může se k vám přidat? Podle ultrazvuku jsem v 8tt. Vzhledem k tomu, že podle posledních měsíčků bych měla být už v 10tt, bych se chtěla zeptat jak délku těhotenství doktoři měří. Je mi jasné, že ultrazvuk má rozhodující váhu, ale započítává tam také první 2tt než příjde ovulace a otěhotnění? Podle toho bych tedy byla opravdu těhotná 6 týdnů + 2 týdny než došlo k otěhotnění je to tak?

paja89
5. srp 2011

ahoj holky 🙂 jdu Vám oznámit, že jsme se s přítelem rozhodli, že v následujícím roce se vezmeme🙂 termín bude asi 4.8.2012.... prstýnek jsem ještě nedostala... zatím jsme se na tom orientačně domluvily...chcem si u nás přestavovat dům'(půdu) tak,by bylo hezké se vzít....no a miminko ??? vyřeší to osud🙂 a co se má stát se stane🙂 ......nebo se snažením možná ještě počkáme?!..sama nevím.... mám totiž teď 8 měsíců novou práci, kde jsem nadmíru spokojená,jak finančně,kolektivně..prostě vším je to tam hotový ráj..no a teď mi dali smlouvu na další rok a pak se uvidí..je velká šance, že pr.dostanu na neurčito.....a tam se vrátit po MD by bylo čupr🙂 tak uvidíme... Každopádně,teď mám v hlavě tu myšlenku SVATBA a že se budeme BRÁT😀

lorreine
5. srp 2011

@misahe tt sa počítá od poslednej menštruácie, čo znamená, že prvé dva týždne vlastne ani tehotná niesi, keďže ovulaci máš niekedy po 10 dni cyklu. Takže vlastne možeš byť 10 týždňov od poslednej menštruácie, ale doktor podľa ultrazvuku zistil, že stáří plodu je 8 týždňov...

lorreine
5. srp 2011

@paja89 Gratulujem k rozhodnutiu k svatbe...máš super prácu, budeš sa vydávať...krása...nech všetko ide podľa Tvojich predstáv 🙂

chanellka
5. srp 2011

@jituska86 Ahojky mě je taky 25 🙂 ale příznaky těotenství kromě pozitivního testíku zatím žádné 🙂 ale u mě je to dobře za 3 týdny se mám vdávat tak doufám že mi bude fajn 🙂

jituska86
5. srp 2011

@chanellka moc moc gratuluji sem zvedava kdy me ten muj pozada o ruku ale tak velkej krok uz udelal ze rekl ze budeme mit miminko tak sem moc stastna a moc se na to tesim ale bojim se tech prvich zacatku hlavne toho nez budu mit prukaz v ruce...ale v pondeli budu volat na gyndu tak uvidime
podle ovu bych mela byt cca 2tyden

chanellka
5. srp 2011

@jituska86 taky moc gratulu a přeji hodně zdraví a sil do dalších 9ti měsíců 🙂 já bych měla být 5tt ale nevím 15.8 jdeme k doktorce ale celkem se bojím , přítel mi furt říká že se neraduju ale já mám spíš strach aby bylo vše v pořádku 🙂 Mě přítel požádal o ruku o vánocích tak jsme naplánovali datum 27.8. no a v červnu jsem vysadila antikoncepci a 1.7 jsem měla poslední MS byl to celkem šok že se to tak rychle povedlo....

jituska86
5. srp 2011

@chanellka no nam se to taky povedlo taky na poprvi no ja mam prave radsot velkou az mi pritel rika ze kdyby se neco stalo tak me to polozi protoze se na to moc tesim ale co mam delat kdyz to mimco je vymodleni chtela sem mimco uz tak 3roky a jen sem cekala na pritele az se rozhodne taky....a najednou to tu je..mimco v brisku juuu
🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru