Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

su_nnet
19. zář 2011

@kwikwi
@jaja.m Ahoj holky,my jdeme ve středu,tak snad vše bude jak má.... 🙂 Kwikwi...držím palce a napiš 😉

monyseq
19. zář 2011

@jaja.m Aha, já byla dnes v poradně a na UZ u mojí doktorky a jdu prý na ten screening přesně jak se má v 12tt bála jsem se ať tam nejdem zbytečně brzo, ale i na dnešním uz jsem toho našeho lumpa viděla nádherně, zavidám, že už to máš zasebou ...

monyseq
19. zář 2011

@su_nnet Určitě bude, držíme palce, já jdu ve čtvrtek jak to máme hezky za sebou.

monyseq
19. zář 2011

@kwikwi Palce budem držet jak o život, ale určitě bude mimi zdravé jako rybka 🙂

jaja.m
19. zář 2011

@su_nnet :Určo bude,pak nám dej vědět🙂

jaja.m
19. zář 2011

@monyseq :Taky jsem se pěkně bála,ale jak sem viděla to mrně na UTZ,tak to ze mě vše spadlo.Ale už se zase nemůžu dočkat další kontroly.Čtvrtek tu máš coby dub

kkattkka
19. zář 2011

Tak mi drzte palce, ja jdu zitra,,

kwikwi
20. zář 2011

Tak holky jsem tady.Uz mam po KO a vsechno je v naprostym poradku.Mela jsem obavy ale uz jsem klidna.Mimco krasne roste,ma vsechno co ma mit,doktor ho meril a vsechno OK.Byla jsem taky na odberech a 7.10 mam dalsi kontrolu.Pak mi vyhodnoti vsechny vysledky,snad bude vse ok.Podle mereni name mimco ani razstep a ani Downa.Tak jsem stastna a tady mate fotecky meho drobce.Jo a podle UTZ jsme o 6 dni mladsi 11+3 tak mame termin porodu posunuty na 9.4.Mozna jeste doroste,uvidime

jaja.m
20. zář 2011

@kwikwi :Krásný🙂.To je hned úleva viď.Mě na tomhle UTZ snad doopravdy došlo,že ve mě roste nový život.Jak kopal atd..Nádhera.A kolik měříte?

kwikwi
20. zář 2011

@jaja.m Merime 4,64mm,ale ze zacatku se vubec nehybalo,tak jsem se lekla,ale pak mi jenom zamaval a spal dal.Srdicko bylo ale ok.Byl to nadherny pocit,vypada to uz jako miminko,pocitali jsme prstiky,DR mi ukazoval ledviny a vsechny organy.Pak jsem zasla hned na krev a jsem zvedava jake budou vysledky.7.10 KO tak uvidim.Musim se objednat k zubari a k prakt.na EKG.Mam co delat.Ale s radosti 🙂

jaja.m
20. zář 2011

@kwikwi :Já o výsledky mám volat ve čtvrtek.Ale podle tho UTZ mi doktorka řekla co tobě.Praktickýho a zubaře už mám za sebou,ještě mi chybí ekg.To ju to jsou hezký starosti🙂.Já jdu na další ko 13.10 a už se zas nemůžu dočkat až to mrně uvidim

kwikwi
20. zář 2011

@jaja.m Nemas zadnou fotecku?

jaja.m
20. zář 2011

@kwikwi :Mám,mrkni myslim na stranu 41.Ale to neni stejný jak na tom UTZ🙂

mahuj
20. zář 2011

@kwikwi no téééda.. už je krásně vidět.. nádhernéééé

verusa.j
20. zář 2011

Ahoj holky, taky mám dnes po screeningu a vše super, drobek odpovídá dokonce 13 plus1 a krásně se mrskal

verusa.j
20. zář 2011
verusa.j
20. zář 2011

lépe to jde vidět u mne v albu

verusa.j
20. zář 2011

@jaja.m - máš úplně stejný termín porodu 🙂

jaja.m
21. zář 2011

Ahojky,gratuluji🙂.původně jsem ho měla na 3.dubna,ale mimi od posledně o týden a dva dny povyrostlo,tak mi to změnila🙂

verusa.j
21. zář 2011

@jaja.m - já měla původně na 29.3. a taky krapet vyrostlo, uvidíme, jak to nakonec bude a jak se daří?

zdeniii
21. zář 2011

@verusa.j
@jaja.m jé holky já mám 23. 🙂))

zdeniii
21. zář 2011

Jinak gratulace všem co máte po kontrolách, miminka jsou úžasný!!!!

Je děsný že na další kontrolu se jde až za mesíc že? Zase tak dlouho čekat než prcky uvidíme...

jaja.m
21. zář 2011

@verusa.j :Mno už je to ohodně lepší.Naposledy jsem zvracela 15.září od tý doby mi je jen občas zle,ale vážně jen občas,spíš k večeru.Už mě ani netrápí nechutenství,tak jim víc.Jen ty prsa pobolívaj a občas bříško,ale už se mi hezky zaoblilo🙂.A co ty?

jaja.m
21. zář 2011

@zdeniii :To máš skoro jak my🙂.To ju kdyby bylo na mě,tak jdu na UTZ každý týden🙂

jaja.m
21. zář 2011

@verusa.j :Nejvíc mě trápí ta únava,která mě ještě nepřešla.Kdybych mohla spím celý den

zdeniii
21. zář 2011

@jaja.m jestli budu zase přenášet, tak budu rodit až po vás 🙂)

jaja.m
21. zář 2011

@zdeniii :No já jsem zvědavá na další kontrolu,jak bude prcek velikej.Už mám po třetí změněnej termín.A co ty,jak se cítíš?

zdeniii
21. zář 2011

@jaja.m tak to je dobrý 🙂 já jak vím, kdy přesně jsem otěhotněla, tak je to jednoduché i mimi tomu přesně odpovídá 🙂) no ukázkové jako v předchozím těhu 🙂) až na to že jsem předtím nabrala 20 kilo a teď mám pořád jen mínus 2... ale ono se to spraví 🙂)

Jinak už mi je dobře, docela se to přehoupnulo 🙂 ale někdy mi to skolí - nevolnost, holt musím jíst zdravě což je pro mě trest 😀 Předtím jsem mohla všechno ale tenhle prcek chce zdravou stravu, potvůrka 🙂))

zdeniii
21. zář 2011

no a únavu si nemohu dovolit 🙂) ale kompenzuju to tím, že chodím s malou po obědě spinkaat 🙂)

jaja.m
21. zář 2011

@zdeniii :Já jsem zatím taky nic nenabrala,furt se držím stejně.Jejda 20kilo jo,to jsem zvědavá kolik nakonec přiberu teda.Ikdyž v mim případě by i těch 20kilo nebylo asi moc.To ten muj naopak,furt by jedl brambůrky,sladký,no samí nezdravý.Pak když to snim,tak si zas nadávám,když všude čtu,jak by se mělo jíst zdravě,moc nesolit atd....Ale mamča mi zas řiká na co máš chuť si dej.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru