Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

xavera
3. srp 2011

@blanches no tak tohle jestli nás čeká, tak to potěš 🙂

terioza1
3. srp 2011

@blanches v kolikatem tt je to srdicko? Ja az pujdu k dr, budu 5tt+3

blanches
3. srp 2011

@xavera určitě ne, já věřím, že naže druhé beraňátko, bude hodný krotký beránek 😀 😀 😀 😝

@terioza1 no myslím si, že tam zatím bude jen dutinka, ale nemusí to být pravidlo, záleží jak rychle roste prcek a jak se to schoduje s MS, já byla u doktora v pátek a to jsem byla 5tt+0 a nic tam nebylo vidět, jdu 12.8., to bych měla být 7tt+0 a už by mělo být vidět. S Honzíkem jsme viděli srdíčko někdy kolem 7tt+3. Těžko říct... 😅

venika86
3. srp 2011

ahoj maminy, můžu se přidat? Taky jsem otěhtoněla v červenci, bude to naše druhé mimčo. Doma máme ani ne 10. měsíčního Adámka 🙂

blanches
3. srp 2011

@terioza1 opravuji se nebylo tam vidět srdíčko, jen dutinka 😉

terioza1
3. srp 2011

@blanches no uvidime, treba bude brzy, treba uz mit srdicko bude... tak uvidime .-)

terioza1
3. srp 2011

@venika86 Ahoj, vitej, to jste na to skocili sakra brzo... gratuluju k tehu 🙂

blanches
3. srp 2011

@venika86 ahojky, gratulace, koukám, že je nebudeš mít ani po dvou letech, to obdivuji 😉

blanches
3. srp 2011

@terioza1 jojo budu držet palce 😉

jdu spát, tak zatím papa, jsem unavená

venika86
3. srp 2011

@terioza1
@blanches no u nás to bylo tak, že Adámka máme po dvou letech snažení z IVF a pak jsme si jednou nedali pozor a hups, jsem těhotná 😀

xavera
3. srp 2011

ahoj holky, ve kterém týdnu těhotenství vás čeká první ultrazvuk? Mě objednali až na 8.týden. V Gennetu to dříve nedělají, prý nejdříve 6 týdnů po IVF. To je hrůza...budu muset 3 týdny čekat, ani krev mi do té doby nebudou kontrolovat. Nejradši bych, aby mě někdo prohlížel a testoval každý týden, abych měla jistotu, že se vše vyvíjí jak má 😀

blanches
3. srp 2011

@venika86 jeje tak to je radost, ale nejsi první, znám hodně lidiček co se jim podobná věc přihodila, já to měla tak že Honzík sroko rok nešel a tak jsme začali o něco dříve a hned se zadařilo, jenže nám příroda nepřála a tak jsme začali zkoušet zase, před měsícem a také se zadařilo, takže věřím že teď už to bude dobré. 😉

papa

terioza1
3. srp 2011

@venika86 fakt???? 🙂 No tak to je hezky 🙂)) 😀

venika86
4. srp 2011

@blanches vím, že se to hodně stává. Porodem se mi spravila ovulace a manželovi zřejmě spermio taky 🙂 kdybych věděla, že to půjde jako po másle, tak ještě počkám, ale jsem ráda, že se vůbec zadařilo. Určitě bude vše Ok 😉
@terioza1 No to jo, byla jsem pěkně v šoku, na to nikdy nezapomenu 😀
@xavera já taky šla na první prohlídku v osmém týdnu. Ono by stejně třeba nebylo nic vidět, takhle budeš mít miminko i se srdíčkem 😵

kixi
autor
4. srp 2011

Ahoj holky, tak ja jdu dneska na UTZ v 6tt +1 tak jsem zvedava....Drzte pesti!! Po vcerejsim divoceni dneska hrasek asi odpociva, tak jsem rada, ze me taky necha odpocnou a neboli me brisko 😀

chanellka
4. srp 2011

Dobré ráno holky 🙂 teda tady člověk chvilku není a hned jsou tady dvě stránky na dočítání 😀 Jinak já jsem beran i moje babička i tchýně a myslím že horoskopy ne na každého sedí 🙂 ale když jsem řekla přítelovi že by naše miminko mělo být narozeno koncem března nebo začátek dubna a že to bude taky beran tak šel málem do vývrtky 😀 prej to s dvouma beranama nevydrží 😀

kwikwi
4. srp 2011

Holky,za chvilku k doktorovi.Drzte mi palce at je vsechno v poradku

terioza1
4. srp 2011

@venika86 to ti verim, zes byla v soku 😀

chanellka
4. srp 2011

@kwikwi tak hodně štěsí držím pěsti 🙂 pak dej vědět jak si dopadla 🙂

blanches
4. srp 2011

@kixi @kwikwi držím palce pak dejte vědět 😉
@venika86 to je dobře musela to být opravdu velká rakost a šok 😉
@chanellka my jsme s manželem blíženci a děti budou berani 😀

kixi
autor
4. srp 2011

@kwikwi drzim pesti, ja az odpoledne 🙂

michaela28
4. srp 2011

@xavera ahojky, no já jdu na UTZ přesně za týden a to budu 4 týdny od transferu, ale taky cvičně testuju. Podle MS budu asi 6-7 tt. tak uvidíme co tam na mě čeká, jestli 1 nebo 2 a jestli už budou srdíčka. Tobě dávali kolik a jak staré?

Holky všem čerstvým čekatelkám mooooc gratuluju a držím palce 😉 .

skendy
4. srp 2011

@kwikwi i já se přidávám a držím palce !!! 🙂 dej pak vědět jak jsi dopadla jestli na UTZ bylo něco vidět! 🙂 Hodně štěstíčka!!! Mě první kontrola čeká 8.8. odpoledne ,tak mám pocit ,že se snad nedočkám!strachy i radostí!! 😖

skendy
4. srp 2011

@chanellka Naskakuje to tu neuvěřitelně rychle ! 😀 člověk se ani nestačí zorientovat... 😀

chanellka
4. srp 2011

@skendy no to máš pravdu holky se činí, já první když dojdu doprace zapnu počítač a dočítám, abych o nic nepřišla 🙂 Já jdu k doktorce až 15.8 tak to mám ještě o týden později než ty 🙂 a doufám že bude paní doktorka poslem dobrých zpráv 🙂 uvidíme každopádně všem držím pěsti aby bylo vše v pořádku 🙂

michaela28
4. srp 2011

Holky to čekání je nejhorší. Já jdu 11.8, ale dočkat se musím.

xavera
4. srp 2011

@michaela28 tak to ti závidím tedy 🙂 u nás to dělají až když má embryjko 6 týdnů. Prý tam dřív není nic moc vidět. mě by ale stačila i tečka ! No nic, budu to muset vydržet. Nám zaváděli jednu béčkovou morulku starou 4 dny. Nutili nás do dvou, že prý nejsou ani jedna nic moc. Nenechala jsem se a trvala na jedné. Ta druhá už pak bohužel v laboratoři nepřežila do druhého dne, takže nemáme nic zamraženo.

michaela28
4. srp 2011

@xavera tohle byl už náš 2.KET a ještě máme 2 mrazáčky. Mě dávali 2 embrijka 3 denní. Jedno bylo 8 a druhé 7 buněčné, tak uvidíme. V jiných CAR se chodí ještě na kontrolní krev, aby se vidělo jestli jak HCG roste, ale u nás nee ☹ . No, vydrželi jiní, musím taky. A dětičky už máš???

skendy
4. srp 2011

@chanellka asi za normální situace bych taky šla později.Ale já chci jít v tom nejdřívějším termínu co to jde!Sice budu podle MS 5tt+5 a nic nebude vidět,ale já chci být pod kontrolou!Mám už totiž zasebou jeden zážitek s těhu a už to nechci zažít pokud možno znovu!!! ☹

chanellka
4. srp 2011

@skendy to je mi líto, já na sebe musím být teď max opatrná, není to dávno co mi brali kousek čípku a doktorka říkal že bych mohla mít potíže s udržeím ale nemyslím na to a snažím se dělat věci běžně tak jak jsem byla zvyklá a uvidíme 🙂 Myslím že se nám teď zadaří a miminka i maminky budou v pořádku 😉 ale chápu tvoje obavy 🙂 držím pěsti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru