Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

duschankova
29. říj 2011

Cau holky tehulky muzu vas poprosit o radu? Merily jste si nektere bazalku? Resim trochu dilema ve stredu mela prijit mrcha a nic. Jsme po snazeni a bazalka ukazuje tyhle hodnoty

19DC 36,6
20DC 36,6
21DC 36,6
22DC 36,6
23DC 36,7
24DC 36,8
25DC 36,9
26DC 36,9
27DC 36,9
28DC 37,0
29DC 37,0 předpokládaný den příchodu menzes
30DC 37,1
31DC 37,1
32DC 37,2 dnes 29.10 2011

jaký je váš názor? Díky Pavla

zdeniii
29. říj 2011

@duschankova ahojky, já v tomto neporadím... ale držím palce ať se objeví // 😵

finka13
29. říj 2011

@terioza1 Bohužel v dnešní době je FB pupek světa:DD
@fifca Ahoj ty jsi taky z ČB?To je super!Já taky přemýšlela o cvičení ale teď je asi ještě brzy co?

finka13
29. říj 2011

@duschankova Tak v tomhle já bohužel taky ne...

verusa.j
29. říj 2011

@duschankova - teplotu máš relativně vysokou, takže pokud ještě nějakou dobu vydrží, klidně by jsi mohla být těhu, já to takhle taky měla po ovu a v den menses jsem si udělala test a byla už tam čárka, zkus test

zdeniii
29. říj 2011

@finka13 jjo ještě je brzy, začíná se tak kolem 20tt, ale můžeš určitě už dřív, akorát ten předporodní kurz bys skončila moc brzy před porodem a to je lepší mít aktuální info 🙂

finka13
31. říj 2011

@zdeniii Ok super díky za info, tak seženu něco od toho 20 tt, kamarádka mi doporučovala, že je příjemná paní někde ve Dvořákovi, tak asi zkusím to.

fifca
31. říj 2011

ahoj holky...mám dotázek. Nemá někdo z Vašich kamarádek zkušenosti s timhle kočárkem Navington Corvet? http://www.navington.cz/corvet.php

chanellka
31. říj 2011

Ahojky Holky, tak se k vám hlásím po dovolené 🙂 jak se tady máte?? Dneska jsem si volala na výsledky těhotenských odběrů a všechno je v pořádku tak mám ohromnou radost 🙂 21.11 jdeme na velký ultrazvuk tak už se na malého moc těšíme, že ho zase po dlouhé době uvidíme, jak si tam lebedí v bříšku 🙂

zdeniii
31. říj 2011

@finka13 jjo máš na mysli určtě Pansofii, hodně si to lidi chválí... 🙂

@chanellka jéé paráda, a jak bylo, povdej přeháněj!!!

zdeniii
31. říj 2011

@fifca hmm tak ten neznám ani jem ho ještě neviděla, nenašla jsi nějaké recenze?

terioza1
31. říj 2011

@chanellka tyyy jo, jak bylo?

finka13
1. lis 2011

@zdeniii Uvidíme, ještě mám čas a ty chodíš někam jinam?
@chanellka Gratuluji k výborným výsledkům a povídej jak bylo, my se tu moc neohřáli 🙂

finka13
1. lis 2011

Holky barvíte se v těhotenství?Já četla, že se to nemá a kadeřnice mi řekla, že absolutně bez problémů...už vypadám dost hrozně, odrosty se hlásí, tak nevim 😉

fifca
1. lis 2011

@finka13 já chodim normálně ke kadeřnici každých šest týdnů a úplně v pohodě 🙂 🙂

fifca
1. lis 2011

Máme dneska po UTZ, všechno v pořádku, všechny testíky taky a je to ANEŽKA 🙂 Taťkovi ukápla slza a doktor se usmíval 🙂 Včera jsem byla na těhotenské józe a něco dobrý a něco bych bych vynechala, takže to půjdu zkusit ještě jednou a uvidíme. Jo a chodíme dvakrát týdně plavat a to nás hodně baví 🙂

verka_motylek
1. lis 2011

Ahoj holky! taky jsem dnes byla na UTZ a vše je super:D drobek se skvěle drbal na oušku a měl škytavku:D ale vše je v pořádku🙂 na dalším už snad budem vědět co to bude!🙂 jsem děsně zvědavá!!!! a taky mi doktorka upřesnila výsledky z minula a pravděpodobnost genetických vad máme 1:12600 což mě potěšilo nejvíc!!!!
@chanellka no ty nás teda napínáš tak jaká byla dovča? 😀
@finka13 já se normálně barvím doma sama a nikdy se nic nestalo 😉 dokonce i barva stále chytá jak má 🙂 takžře bych neměla vůbec strach! Dnešní barvy jsou opravdu šetrné!
@fifca Gratuluju k holčičce! Taky bych si jí moc přála ( ale první odhady doktorů ukazují na kluka, ale co hlavně, že je vše v pořádku!!!!

verusa.j
1. lis 2011

Ahojík, tak já si barvila sama vlasy o víkendu, nemáms trach, že by to mohlo mimi nějak ohrozit, to by pak všechny holky chodili s horznými odrosty 🙂

Dneska jsem byla prvně na těhu plavání a super,m oc se mi to líbilo, sice jsem zatím měla nejmenší bříško, ale to brzo doženeme 🙂
@fifca - gratuluji k holčičce, my jdeme na velký ULT příští úterý, snad se taky dozvíme

zdeniii
1. lis 2011

@finka13 nu já zatím nechodím nikam a asi ani nebudu moci, přeci jen je to složitější s hlídáním a tak... líbilo se mi cvičení a povídání ve Victory na Lannovce, je i pro mne v přijatelnou večerní dobu 🙂 uvidím jak se domluvím s mužem nebo babičkou na hlídání 🙂)
Jinak tančím orientální tanec, takže pohybu mám dost 🙂) kort teď když budeme mít vystoupení 🙂)

Já se barvím doma 🙂 jak mi vyjde čas. Přece kvůli tomu že jsi těhule nebudeš na sebe kašlat, kort když pakk s miminkem se vážně nikammc nedostaneš alespoň první měsíce 🙂 tak si to užívej dokud je to možné 😎 😀

@fifca jéé tak paráda gratulece k holčičce a parádním výsledkům z ultrazvuku, přijde mi že ji pomalu chtěj taťkové víc než kluky 🙂 holt někoho na mazlení 🙂)
Takže joga nic moc? hmmm... jinak to plavání, já taky chodila dost dlouho 🙂 normálně do bazénu, každej tam na mě pak koukal když jsem měla pak už veliký břicho, se asi báli jestli nezačnu rodit 😀

@verka_motylek taky suoper výsledky, jen tak dál!!! Kolikátý jsi vlastně týden?

verka_motylek
1. lis 2011

@zdeniii no zítra začínám 15tt :D

terioza1
1. lis 2011

@fifca moc gratuluju ke zdrave holcicce 🙂))

@verka_motylek taky gratuluju k utz dobrym vysledkum 🙂

@finka13 ja si barvila vlasy nekdy na zacatku tehu, ted mi to nejak drzi a nepotrebuju to, ale myslim si, ze zadnej problem... znama kadernice barvila denne vlasy zakaznicim denne a aj sobe jednou za 6 tydnu a ma krasnyho chlapecka...

terioza1
1. lis 2011

Jinak my jdeme na UTZ 8.11 tak doufam, ze mimco uz nebude tak nizko jako minule, uz ho citelne zacinam citim i behem dne... je to skubak teda... spac po mamince to zrejmne nebude 😀 jednou je dole, jednou ho citim nahore, jednou vpravo, vlevo..... samy bublinky.. je to naaadherny...

chanellka
2. lis 2011

@zdeniii
@terioza1
@finka13 Holky no co vám budu povídat, byla to bomba 28 stupňů a krásně sluníčko, my jsem s Kubíkem trávili dovolenou převážně pod slunečníkem s dobrou knihou a taky jsme si četli pohádky... Myslím že se mu to i líbilo a náš tatínek ten si to tam užíval moře, bzény, tobogány no prostě super 🙂

Holky dnes se chystám na první hodinu kurzu pro těhotné je v tom i hodina cvičení tak jsem zvědavá 🙂 Nejste tu některá z Brna??

Přeji krásný den 🙂

zdeniii
2. lis 2011

@chanellka jéé tak to byla opravdu prííma dovolená!! však si jí zasloužíte!! 🙂
Nene Brno je pro mne z ruky malinko 😉

chanellka
3. lis 2011

....tak jsem včera absolvovala první hodinu kurzu pro těhotné + jednu hodinu cvičení a musím říct že to byla celkem makačka, já jsem byla hodně zvyklá cvičti před tím než jsem otěhotněla tak musím říct že mě překvapilo, že jsem se i zapotila 🙂 měla jsem strach že to bude jen nějaký dýchání a relaxace ale on to byl celkem i záhul.... super 🙂

Včera jsem neodolala a už jsem něco pokoupila malýmu a dokonce mě za to manžel i pochválil, což se moc nestává když něco nakupuju, přijde mu to jako vyhozené peníze 🙂

vendyca
3. lis 2011

Ahoj holky, omlovám se, že vám se lezu, jsem z diskuze duben 2012. Ale známá gynekoložka, možná už jsem psala, shání těhotné maminky, které mají zájem o UZ a jsou z Prahy a okolí. Ona potřebuje udělat UZ ke zkoušce a vy na oplátku dostanete spoustu fotek případně i video na USB. Dneska jsem tam byla a bylo to moc fain. Přece jenom vyšetření nebolí a protože se učí aninic nestojí. Ordinace je na Praze 6, bližšíé informace přes IP. Děkuji

finka13
4. lis 2011

Holky moc díky, já si to taky tak myslela, v pondělí jdu k holiči🙂)

chanellka
7. lis 2011

Ahojky holky nevíte někdo náhodou jak je to s trvalím bydlištěm dítěte, když máme s manželem každý jiné trvalé bydliště?? 😠

fifca
7. lis 2011

@chanellka ty jo, zajímavá otázka 🙂 to mě ani nějak nenapadlo 🙂 a bavila jsem se o tom v práci a prý ho dávají tam, kde je matka...automaticky má většinu věcí po matce i pojišťovnu

chanellka
7. lis 2011

@fifca to já právě vím že tak je to automaticky v přpadě když není maminka vdaná... Já mám trvalý pobyt stále u rodičů a chtěla bych aby měl malý bydliště v Brně, no budu muset asi někam zavolat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru