Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

babca2
1. srp 2011

jinak všem moc gratuluju a držím palce, ať je vše v pořádku..

kixi
autor
1. srp 2011

jj zatim spis nez radovani se strachuji aby bylo vsechno v poradku..ale to je asi normalni.. 🙂

paja89
1. srp 2011

ahoj holky,tak Vám jdu oznámit, že já setento měsíc k vám bohužel nepřidám,i když bych si to moooc přála☹ ..ale dnes mrcha přišla.....☹ ....a já se tento měsíc cítila,tak zvláštně...myslela jsem,že to vyjde a prd :-''''( ..tak jedeme dál....a snažíme se 🙂

babca2
1. srp 2011

@paja89 tak to je mi líto, ale určitě to brzy vyjde..

babca2
1. srp 2011

@kixi určitě, ale zase to se strachem nebudeme přehánět, ať nemáme nakonec nějakýho neurotika🙂))

su_nnet
1. srp 2011

Ahoj holky,tak ráno jsem valila na urologii,měla jsem pocit že můj problematický močák je opět tu....urologie v pořádku,tak mě pan doktor poslal pro jistotu na gyn.nemáme zánět ale máme od středy kdy nebylo nic vidět,dutinku 1,03 cm a první fotku...za 14 dní si máme přijít pro srdíčko...jsme 5+1 🙂 ...vše vypadá dobře 🙂 Tak a teď jdu spát...únavou ani nevidím 🙂

@paja89 Mrzí mě to,přeji ať se to brzy podaří,držím palce a dej vědět.

kixi
autor
1. srp 2011

@su_nnet juchuuuu, gratuluji!!!! ja jsem ted 5+4 a ve ctvrtek v 6tt jdu na UTZ a modlim se abych uz neco taky videla 😀

su_nnet
1. srp 2011

@kixi ...no pna doktor říkal že kdyby se mu chtělo hoooodně předbíhat že by si dovoli říct že tam nějaká srdeční akce snad je ale že si to ještě netroufá ale i tak...a teď se těch 14 dní hrozně potáhne 🙂 Držím palce...určitě dej vědět....budu čekat 🙂

kixi
autor
1. srp 2011

@su_nnet taky se mi zda ze to ted jak naschval bezi nejak pomalu 😀 ja kdyz byla minule pondeli tak jsme videly hrasek...a doktorka si me sama objednala na ctvrtek tak verim, ze vi, co dela a ze me aspon trosicku neco rekne uz 😀 o vikendu me temer presly ty bolesti a tak jsem rychle valila pro dalsi test jestli stale jsem 😀

paja89
1. srp 2011

@su_nnet děkuji🙂

su_nnet
1. srp 2011

@kixi No já se dneska pochlubila panu doktorovi že taky skoro obden testuju a on se smál a říkal že to fakt dělat nemám... 😀 Ve středu jsme neviděli nic a dneska krásnou dutinku...určitě uvidíš 😉 Mě to pořád táhne ale vím že jsem ok tak už nestresuji....a bývá mi zle v noci,dneska jsem byla nastartovaná že poletím obejmout wc..a teď když jsme dojeli,tak jsem k.o,čekám kdy usnu a trochu se mi motá hlava.... 🙂

kixi
autor
1. srp 2011

@su_nnet jeee tak verim ze ja taky uvidim 🙂 no ty nevolnosti ti nezavidim, ja mela totalni krizi minulej tyden. Ted uz me jen obcas zaboli, ale uz to netrva porad. Kazdopadne se muzu upit, jsem zavisla na dzusech a diky tomu i na wc 😀 No a unava me taky jakztakz presla ... tak se drz a odpocivej, ja tvrdnu v praci 😒

su_nnet
1. srp 2011

@kixi Tak to já si je taky nezávidím,jak začne jít k večeru už cítím prsa,žaludek na vodě a jako by na mě šla chřipka...a dneska od 3 ráno do 4 jsem přemlouvala žaludek aby to ustál 🙂 Ještě mě teď čekkají odběry na cukrovku...chodím opravdu pořád ale péořád na záchod,močové cesty mam ok,po gyn.stránce taky ok tak zkusíme ještě tohle,už to u mě trvá dýl...ještě před těhu.Mě únava přešla v předchozích 3 dnech a dnes je tady zase 🙂

kixi
autor
1. srp 2011

@su_nnet no ja myslim, ze se nebudu radovat dlouho a budu zase taky hotova 🙂 ale ty pocity mam stejny, taky me bylo jako by se o me pokousela tezka chripka ... Drzim pesti at ti konecne pomuzou, musi to byt neprijemny...hlavne at jsme zdrave a muzem se radovat 🙂

su_nnet
1. srp 2011

@kixi No já se radovala asi 3 dny pokud Tě uklidním 😀 Je to hrozně otravné,večer lehnu do postele a během 20 minut musím 3x na wc...a teď v těhu i v noci,včera během dne co 10 minut a opravdu nepřeháním,nad ránem to trochu pálilo tak jsem jela,než zanedbat nějaký infekt.Člověk ale pro to co jsem dnes viděla vydrží fakt cokoliv.... 😉

kixi
autor
1. srp 2011

@su_nnet jj ja mela zanet mocoveho m. takze vim moc dobre o cem mluvis. Tak at te to brzy prejde ! Ja utikam vyrizovat neco do mesta...jsem z Brna...kdyby nahodou jsme byly sousedky 😀

su_nnet
1. srp 2011

@kixi Skoro...já jsem z Olomouce 😀 😀

kixi
autor
1. srp 2011

@su_nnet jee tak to neni tak daleko...jednou se potkame s mimcama nekde napul cesty treba 😀

terioza1
1. srp 2011

ty jooooo... ja se chci taky s nekym potkavat... 😀

terioza1
1. srp 2011

@paja89 to me mrzi, ale uvidis, ze brzy zapadnes 🙂 drzim palce

leeela
1. srp 2011

Ahojky, tak se k Vám taky asi přidám 🙂 Jsem po IVF, 22.7. proběhl ET a v pátek jsem měla // na testíku.
Zatím testuji každý den a čárečky sílí 😀 na krev jdu až ve středu.
Jinak mě bolí podbřišek jako na MS (nejvíc v noci a když se prudce zvednu), je mi mdlo když nejsem najezená - pořád bych něco jedla 😀 a čůrání i v noci 😝

paja89
1. srp 2011

@terioza1 snad ano moc bych si to přála..ale já čekala,že nebudu ☹ vždy jak si dělám test si říkám...proč je tam jen / ☹ doufám,že se brzy dočkám těch // nádherných čárek!!!a brzy

jjustyna
1. srp 2011

Ahoj holky, můžu se přidat? Dvě čárky jsem našla včera, 3 dny po vynechání MS, test jsem ráno zopakovala a byly tam zase 🙂. Dnes jsem volala doktorce, objednala mě na 11. 8. Takže mám před sebou dlouhé čekání ☹. Nemůžu tomu vůbec uvěřit a bojím se, ať se něco nepokazí. Čekali jsme rok a 4 měsíce než se to povedlo. Jinak z příznaků mám zatím bolavé prsa (spíš citlivé) a nechce se mi jíst. Nakonec něco sním, ale stojím před ledničkou a nevím, co si chci dát, nemám na nic chuť. Všem čerstvým těhulkám gratuluju a přeju hodně štěstí.

terioza1
1. srp 2011

@paja89 urcite se dockas, ver tomu a budes tehulka coby dup 🙂

su_nnet
1. srp 2011

@jjustyna
@leeela Ahoj holky,moc gratuluji 🙂 ...

terioza1
1. srp 2011

Ahoj holky, pisu uz asi do 3.diskuze.. Mam dotaz. Treba jste to mela nektera podobne... Jelikoz jsem o mimi pred mesicem prisla, obavam se snad vseho....

Predevcirem (13DPO) jsem testovala Mamatestem, citlivost 10 a vysel krasnej duch....(viz moje fotoalbum) a dneska(15DPO) jsem testovala ted odpoledne Pepinem, citlivost 20 a je to slabsi nez ve 13DPO... je to tou citlivosti nebo co?

myslik
1. srp 2011

Ahoj vítám nové a gratuluji!!!!
terioza1 myslím že to může být tou citlivostí, ale já bych se moc netrápila jestli je silnější nebo slabší HLAVNĚ ŽE TAM JE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak držím palce ať to dopadne dobře!!!!!!! 🙂

kixi
autor
1. srp 2011

@terioza1 neni problem, odkud jsi 😀

terioza1
1. srp 2011

@kixi 😀 se radeji ani neptej.... z UL... ale v Olomouci mam kamaradku 😀

terioza1
1. srp 2011

@myslik moc dekuju.... jela jsem pro mamac do lekarny a vysledek mam v albu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru