Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

chanellka
5. srp 2011

@jituska86 🙂 jáko já mám taky radost ale spíš u mě převažuje zatím ten strach ale po prvním utz si určitě trošku oddychu 🙂

jituska86
5. srp 2011

@chanellka no to ja mam taky hroznej hlavne az mu budu volat tak na kdy me objedna a jestli bude vsechno v poradku

kackva
5. srp 2011

@sitrunamelissa
Ahojky já to měla taky tak a máme krásnýho Kubíčka.....dělala jsem si test den před očekávanou menstr. a nic se nobjevilo a tak jsem šla vyvenčit psa a došla jsem a tam slabá čárka, a slabá byla ještě týden až pak byla stejně tlustá jako ta první 🙂 takže ted jen přát at je to zdraví, dobře uchycený zárodek 🙂

misahe
5. srp 2011

@lorreine a tím pádem jsem v 8tt, tak to je tak jak jsem si myslela 🙂 Díky

su_nnet
5. srp 2011

Ahoj holky,tak špinění ustalo,kontrola u doktora ok,od pondělí máme 5,5 mm a co je hlavní máme srdíííčko 🙂 !!!

kixi
autor
5. srp 2011

@su_nnet gratuluji a zavidiiiiim 🙂

su_nnet
5. srp 2011

@kixi Taky ho budeš mít...a to už brzo 😉 Jak je?

kixi
autor
5. srp 2011

@su_nnet jde to, ale po vcerejsku nemam uplne nejlepsi naladu...navic jsem rano vzala ten utrogestan..mam ho brat 3x denne...a normalne jsem z neho byla jak zdrogovana...musela jsem hodinu sedet u PC a modlit se aby za mnou nekdo s necim neprisel..pak to postupne odeznelo...ve 2 mam brat dalsi, volala jsem doktorce a ta me rekla, ze ho muzu vysadit...tak nevim co mam delat

su_nnet
5. srp 2011

@kixi No kamaradka ho brala taky a bylo jí po něm zle a mám pocit že ho vysadila.Neboj,všechno bude dobré,za 14 dní se o tom přesvědčíš 😉 ...a co ten výtok?...pořád?

kixi
autor
5. srp 2011

@su_nnet nene, vytok jen bilej,semtam takovy vodovy, to snad nicemu nevadi...myslis ze ho mam teda vysadit? ona me rikala,ze to i podporuje tehotenstvi...podle me se tim jisti, kdyby to fakt nebylo pozdejsi oplodneni ale ten opozdeny vyvoj..no a co kdyz to tak fakt je, ze jsem pozadu ? ☹ ja to v praci proste brat nemuzu...zkusim pres vikend si na to navyknout, ale jinak bohuzel...ty se citis jak?

terioza1
5. srp 2011

@lorreine vid, ja to rikam porad.... sdilim nazor - soulozit denne, pokavad je teda chlap se spermijakama v poradku .-) A gratuluju ke // 🙂 jak ti je? Je ti spatne?

su_nnet
5. srp 2011

@kixi No já jsem taková že pokud je mi po něčem zle tak to neberu ale těžko říct jestli to máš brat nebo ne,záleží jestli to třeba ta nevolnost za pár dní neustane ale chápu že v práci je to blbé takový stav.Neboj se,to bude dobré,já tomu věřím 😉 Zkus se zeptat někoho z holek tady nebo někde vyčíst jakou maji zkušenost s Utrošem a jak zle jim bylo a jak dlouho.Neboj,nejsi pozadu.
No mě je dnes jakš takš,zase od noci a cele dopoledne jsem myslela že budu zvracet,jeli jsme s mojim na tu gyndu a já myslela že budeme zastavovat co deset metru ale ustala jsem to,koupila jsem si lízatka gravipop tak budu lízat až mi zase bude zle 🙂 Jinak výtok ustal,akorát když jdu třeba na velkou tak mám trochu takový narůžovělý ale fakt trochu,podle kontroly to dnes bylo ok tak jsem si řekla že fakt stresovat nebudu,stejně nic neovlivním...

terioza1
5. srp 2011

olky, me vubec nic neni, krom prsou teda, ale o tech vlastne taky skoro nevim 🙂 ( klepu na zuby).... me nic neboli, neni mi blbe.... nejsem uz ani unavena, nemam chute, nemam pachy... jsem vubec tehu 😀 ?????

kixi
autor
5. srp 2011

@su_nnet jj to delas dobre...no jak rikam, vynecham dneska v poledne a vezmu az vecer, a o vikendu to zkusim vydzet jestli si na to fakt nezvyknu...uvidime...dokonce uz me napadlo ze kdyby me nekdo o techhle stavech rekl predem, ze si to snad i rozmyslim 😀

kixi
autor
5. srp 2011

@terioza1 urcite!!! 🙂 a bud za to rada 🙂 kdy jdes k mudr, resp. v kolikatym tydnu?

su_nnet
5. srp 2011

@terioza1 Tak to se máš!!! 😀 ...já dnes ráno měla pocit že "ohodím" kde co....

terioza1
5. srp 2011

@kixi Tobe neco je? Ja za to rada jsem, 🙂 K mudr jdu ted 9.8 a budu 5tt+3.... podle posledni ms... myslis, ze uz bude neco videt... treba srdicko? Kdy jdes ty?

lorreine
5. srp 2011

@jituska86 Mám presne tie isté pocity, bojím sa, aby bolo všetko v poriadku, pretože človek nikdy nevie. Manžel okolo mňa skáče a je celý natešený...ja som tiež samozrejme šťastná...vyšlo to až po liečbe Clostilbegytom, ale aj tak nechcem nič zakríknuť, kým nebudem mať istotu, že je všetko ok. Na utz idem 18.8., lebo minulý piatok ešte nebolo nič poriadne vidieť...

terioza1
5. srp 2011

@su_nnet fakt? V kolikatem jsi tt?

kixi
autor
5. srp 2011

@terioza1 ja byla vcera...uz jsem to tu psala...myslela jsem ze jsem v 6+1 ... ale doktorka podle utz teprve 4+6 ☹ tak pry ze bud je opozdeny vyvoj a nebo doslo k oplodneni pozdeji...a kontrola az 22.8 .....dala me leky, ze kterych je me zle..takze nic moc..drzim ti moc pesti, aby treba i to srdicko bylo..ale myslim, ze to spis az tak po 6tt..ale kazda to ma jinak 🙂

michaela28
5. srp 2011

@terioza1 srdíčka jsou nejčastěji vidět 6-8 tt, tak uvidíš, co na Tebe vykoukne 🙂 .

lorreine
5. srp 2011

@terioza1 Presne tak 😀, čo to dá...moj manžel sa teda na takýto maratón vobec nesťažoval 🙂. Ale zase to netreba brať ako robenie detí, ale naozaj ako užívanie si krásneho sexu s partnerom. Takže preto hovorím, že tam musí byť tá obojstranná chuť 🙂...
Inak ďakujem za gratulace...zle mi ani nieje...teda aspoň ráno nie, k večeru mi ale býva na zvracanie. Dá sa to ale vydržať a prekonať napríklad prechádzkou alebo cvičením. Trochu ma ale bolí hlava a mám strašne nateklé a boľavé prsa...úplne mi začínajú vyliezať z podprsenky 😀. A Tebe je ako?

su_nnet
5. srp 2011

@terioza1 Končím pomalu 5 týden...jsem 5tt+5...už před tím než jsem měla termín mrchy jsem měla v noci návaly,v noci se budím aspoň jednou a vždycky hoďku čekám jestli poletím nebo ne ale dneska ráno to teda bylo něco,fakt mi bylo asi do 10 hod.dost šoufl...a to už asi od 4 od rána.

su_nnet
5. srp 2011

@terioza1 My už viděli ťukat srdíčko dnes...takže určitě uvidíš 😉

terioza1
5. srp 2011

@kixi teprve 4+6??? Tak to jsi teda to, co jsem ted ja.... Opozdeny vyvoj.. no, tak drzim palce, aby bylo vse ok...

terioza1
5. srp 2011

@michaela28 doufam, ze uz blikajici srdicko 🙂

kixi
autor
5. srp 2011

@terioza1 dekuju...snazim se si to nepripoustet a verit, ze jsem mela spis rozhozenou ovulaci po vysazeni HA a mohlo k tomu fakt dojit pozdeji...je to boj 🙂

terioza1
5. srp 2011

@lorreine me taky neni zle, ani na zvraceni, nic me neboli.... chut k sexu se mi vratila a zase bych jen kralikovala 😀 Prsa - no o tech mi ani nemluv, podprsenka mi neni, leze mi to snad vsude 😀 A vecer mam nadymani... mela jsem ted azacpu, ale obesla jsem moje telo, snim par broskvi denne a druhy den... parada, jak se pekne chodi na velkou 😀

terioza1
5. srp 2011

@su_nnet jezis marja, nerikej mi to vubec.... 😀 ja doufam, ze to bude takovy to bezproblemovy tehu .-)

terioza1
5. srp 2011

@su_nnet keeez by 🙂 Budu vlastne 5+3 tak to je skro jako ty..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru