Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

terioza1
29. črc 2011

@blanches gratuluju 🙂 Ted uz to vyjde 🙂

kackva
29. črc 2011

Ahojky holky, tak koukám, je to mazec, kolik nás cca stejně otěhotní 🙂 Tak já dnes byla u dr. a je to příliš brzo, takže viděla jen malinkatou černou tečku 🙂 No v děloze prý je, že mimoděložní by to být nemělo, ale Dr. byla moc sympatická, šla jsem k nové....a říkala že at se ničeho nebojím, první rok prý bude záhul ale pak, že si děti moc vyhrají a budou mít suproví vztah 🙂. na další kontrolu mám jít 15. srpna, což je za 14 dní, to bych měla být v 7.týdnu. Tak jen doufám, že bude vše v pořádku, když jsem si přečetla příspěvěk od Blanches tak jsem se trošku zalekla...tak zatím ahojky

myslik
29. črc 2011

Ahoj, vítám všechny nové a moc moc gratuluji a přeji aby bylo vše OK!!!!! Jste se teda rozpovídaly, teď jsem dorazila z práce a jsem úplně vyřízená a ještě tady číst takový román 😀 ufff.... Máte pravdu s tím, že to teď utíká strašně pomalu, je to děs tak dlouho čekat!!!!! Tak zatím pa, jdu spát
😀

hanuu
29. črc 2011

@kackva jé já jdu 16., ale teprve na prnví kontrolu.
No já právě jak byla zvyklá v práci brouzdat po koníkovi, když jsem nevěděla coby. Tak teď nemůžu, protože mi hrozně vadí všechny zmínky o potratech a mimoděložních těhotenství, stresuje mě to a mám z toho strach, tak sem teď raději moc nechodím.

kixi
autor
29. črc 2011

@skendy : jj me taky boli jako bych mela MS a do toho jeste sem tam pichne 🙂 s tou praci ti rozumim, taky drepim u PC a nekdy je to silene to vydrzet...ale holt jak rekl muj tatinek: alespon trpime pro peknou vec 😀

kixi
autor
29. črc 2011

@kackva > ahojky, vitam te a tise gratuluji 🙂 taky ziram kolik se nas tu seslo a jsem za to moc rada - je prijemne to mit s kym probrat 🙂 ja videla na UTZ toto pondeli take jen malou tecku. Pristi tyden jdu na UTZ uz na konci 6tt tak doufam, ze uz to uvidim poradne 😀

paja89
29. črc 2011

ahojte holky 🙂 chtěla bych se Vás zeptat který den cyklu jste testovali ?????????.... s přítelem se snažíme o miminko .. Ms jsem měla 29.6. dneska jsem si dělala test jsem asi koza..ale byla tam / ☹ no, ale jdu za Vámi prosit o radu, myslíte si, že by bylo na test ještě brzy??? ....jsem hloupá,že jsem si ho dělala,ale já tak dělám vždy a pak bulím,..ale je tam možná nějáká naděje?co říkáte?

kixi
autor
29. črc 2011

@paja89 : a kdy mas dostat MS? nejlepsi je testovat jeden den po vynechani...drive to muze byt zkreslene...me se den po vynechani ukazala druha slaboucka carka a 5 dni po vynechani uz dve silne. Drzim pesti! 🙂

paja89
29. črc 2011

@kixi no minulou ms jsem měla 29..cyklus mám tak co 28-29dní...tudíš 27,28 jsem to měla dostat. ...dneska je 29 a nic,ale zase mě bolí v podbříšku,takže ms příjde☹ a já se tento měsíc cítím tak zvláštně,že jsem myslela,že to vyšlo..no a asi ne☹..břicho už mě bolí jako při ms,týden a ms pořád nikde,proto ta naděje, kterou sem si dávala

sitrunamelissa
29. črc 2011

Ahoj holky,
nevim, jestli jsem tu spravne, ale chtela bych se Vas zeptat na Vas nazor.
Vcera jsem si delala tehu test a byl negativni- ale asi 15 minut po limitu se na testu (znacku neznam) objevila slaba carka . Cela zmatena jsem test odpoledne opakovala(jeden den pred ocekavanou menses) a situace byla uplne stejna, zase az po limitu cca 15 min a slaba carka. Dnes (tedy v den ocekavane menses) jsem si delala test hned rano (zahranicni znacka) a uz v limitu se ukazala uplne slaboucka ruzova carecka (pridavam fotku). Tehu priznaky zadne celkem nepocituju. Krome slabych bolesti v podbrisku, jako bych to mela dostat. Taky se hodne nadymam. Ale jinak nic. (jenze unavena jsem posledni dobou porad, a z pachu se mi dela zle i netehotne 😀 ). Tak co myslite? Muzu byt tehotna, nebo ne?
Jak pisu, vim ze muj dotaz je asi komicky, a ze uz to tu bylo probrano tisickrat,ale ja mam hroznou potrebu se zeptat osobne..
Moc Vam dekuju za odpovedi.

hhranolka
29. črc 2011

@sitrunamelissa je vysoka pravdepodobnost, ze jsi tehu... test zopakuj za 3 dny a to uz by tam mela byt silna cara! gynekolog v tuto dobu stejne asi jeste nic neuvidi... mela jsem to podobne, nejdrive slabounka carka po limite a za 4 dny uz carka pekne silna 😉

hhranolka
29. črc 2011

@paja89 u me to bylo 24.5. MS, 25.6. negativni test, 29.6. slabounka carka,ale az po casovem limitu, 4.7. konecne silna carka

sitrunamelissa
29. črc 2011

@ hhranolka : no kez bys mela pravdu. Tak doufam, ze to vyjde a budu moct byt pripojena ve Vasi skupine cervencovych tehulek 🙂

kixi
autor
29. črc 2011

@paja89 : no ja jsem v 6 tt a bolesti jako bych mela MS mam od zacatku nonstp, takze to u tebe vubec nemusi znamenat, ze dostanes MS ale ze jsi tehu 🙂 zopakni test za par dni. Drzim pesti!!!!

kixi
autor
29. črc 2011

@sitrunamelissa : zopakni test za par dni, ja to zezacatku mela taky slaboucky a postupne to sililo - dej vedet, drzime ti pesti 🙂

terioza1
29. črc 2011

Ahoj, hlasim se k vam jako dalsi tehu.... ted jsem delala TT a jsou tam //.... doufam, ze to neskonci jako minule...

Tady je dukaz.. ale neni to na fotce moc videt...

blanches
29. črc 2011

@kackva neboj určitě všechno bude v pohodě, já věřím tomu, že prostě to tak mělo být, že by se třeba nevyvíjelo srdíčko jak by mělo. Doktor mi říkal, že v takovém začátku je to hodně běžné, že sousta žen o tom ani neví, že byly vůbec těhotné. Takže já pevně věřím, že u tebe to bude v pořádku. Nechce na to myslet.
@sitrunamelissa je to dost dobře možné, že těhu budeš. Já měla ciklus 24, test jsem si dělala když jsem byla 28 den od posledních měsíčků a byly tam hned //. Kamarádka si dělala týden po měsíčkách obyč test a nic a za dva dni si koupila za 130 Kč Clear blue a byly tam // 😉
@terioza1 slabounce gratuluji a ať je všechno v pohodě
@paja89 jak dlouho už se snažíte? Třeba opravdu budeš, udělej si testík aspoň za dva dny a ráno kdy je HCG nejsilnější 😉
@kixi určitě už tam něco uvidíte, doktor říkal že jsem 5-6 tt a dutinka tam byla, za 14 dní už by mělo být srdíčko. Kdy si měla poslední MS?

terioza1
29. črc 2011

@blanches moooooc dekuju 🙂

blanches
29. črc 2011

@terioza1 tentokrát to už vyjde, neboj, hodně odpočívej a buď v klidu 😉 Já se o to snažím také, sice to s tím mým zvířátkem tolik nejde, ale hned jak je doma manžel, tak se snažím 😀 😀

terioza1
29. črc 2011

@blanches kdyz ja moc v klidu neumim bejt... nejradeji bych sla hrat benbinton nebo jezdit na bruslich 😀 asi zejtra stejne pujdu...

blanches
29. črc 2011

@terioza1 já ti rozumím, zase pokud to má být v pohodě tak bude. Mě na dnešek v noci když jsem šla na záchod se udělalo špatně, že jsem málem omdlela a jsem hodně unavená, tak se snažím být v pohodě.

terioza1
29. črc 2011

@blanches taky si myslim, ze pokud plod bude v pohode, je celkem jedno, jestli jezdis na kole ( ja teda nejezdim), nebo hrajes bembinton...... minule jsem se strila a stejne to nedopadlo...

blanches
29. črc 2011

@terioza1 no ráda chodím tůry a tak, ale jak jsem unavená, tak se mi nějak nic neche. Já to právě minule neřešila Honzíno ještě nechodil, tak jsem ho tahala, pak jsem nakládala kočárek. No a když jsme jeli na pohotovost tak sestra na mě byla nepříjemná a hned, co jste dělala?? Tahala jste něco těžkého, tak jsem říkala, že mám kluka ročního, tak hned jako že to bylo tím. Tak jsem byla chvilku v šoku, ale můj doktor mě hned vyvedl z omylu, že to prostě tak mělo být. Takže mi řekl hlavně ať jsem v pohodě, že za to nemůžu.
Kolik holek je těhu, neví o tom a kalí chlastají, namáhavě pracují a všechno je v poho. Prostě pokud to tak má být tak bude.

terioza1
29. črc 2011

@blanches presne, jakoby jsi mi mluvila z duse... 🙂

kixi
autor
29. črc 2011

@blanches : posledni MS byla 22.6 - ja doufam, ze 4.8 uz neco uvidime, co myslis? ted v pondeli to byl maly hrasek ale jeste me k tomu nechtela nic rict... 🙂

blanches
29. črc 2011

@terioza1 😉 😀 😉

kixi
autor
29. črc 2011

@terioza1 : gratuluji k carce a drzim moc pesti!

terioza1
29. črc 2011

@kixi moooc dekuju 🙂 😵

sitrunamelissa
29. črc 2011

@blanches : No budu doufat. Teď budu muset jen vydrzet a udelat si test az za par dni 😀
@kixi : Díky moc, budu pevně doufat a věřit 🙂

blanches
29. črc 2011

@kixi no já měla poslední MS 23.6. a dneska tam byla vidět dutinka, ale každý den je znát 😉 , ciklus mám posunutý, po té revizi dělohy, takže jsem o něco více těhotná, protože jsem měla dříve ovulaci i když máme téměř poslední den MS stejný. To už určitě něco uvidíte. Držím palečky 😉 😉 já jdu 12.8. a to už by mělo být vidět srdíčko

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru