Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

blanches
29. črc 2011

@sitrunamelissa jojo zkus to za pár dní (chápu, že těžko vydržet) a pak zavolej na gyndu a objednej se, udej kdy si měla poslední termín MS a oni spočítají, aby už tam bylo něco vidět a řeknou ti termín 😉

kixi
autor
29. črc 2011

@blanches tak to je fajn, ja otehotnela hned po vysazeni HA takze vubec nevim jaky mam cyklus...Dekuji moc, jsem zvedava, ale bude to na konci 6tt tak verim, ze jo...take ti drzim pesti..u me je to vse poprve tak jsem vyjukana 😀

blanches
29. črc 2011

Když se nám to povede tak po dvou letech budu zažívat stejné věci. S Honzínem jsem zjistila že jsem těhu 19.7.2009,, teď 20.7.2011, takže uvidíme, Honzík se nám narodil 21.3.2010 dle MS jsem zjistila, že by měl být pravděpodobný termín 26.3.2012. Tak uvidíme, co ultrazvuk 😀 😀 😀

kixi
autor
29. črc 2011

to mas pekne nacasovane 😀 😀 drzim nam pesti!

blanches
29. črc 2011

@kixi jéé tak to by bylo super, to ti moc přeji. Nám to nešlo poprvé opravdu sroko rok a to už jsem byla tenkrát hotová i když to není vůbec žádná doba proti jiným párům, ale musela jsem na to myslet a hlavně, jelikož jsme se čerstvě vzali, tak se nás na to všichni ptali a to bylo nejhorší. Už jsem tu otázku nenáviděla!!!!

blanches
29. črc 2011

jsem unavená tak jdu spát, mějte se krásně a dobrou noc 😉 😉

sitrunamelissa
29. črc 2011

@blanches : Jo blanches, to neni tak jednoduche. Ja neziju v CR a prvni UZV se tu dela az ve 12 tydnu. No jak pises, musim by trpeliva a doufat, ze kdyz na 3 ruznych testech byla pokazde carka - sice slaba, ale byla, tak je to snad dobra zprava. Kazdopadne dekuju. A dobrou noc!

paja89
30. črc 2011

@blanches snažíme se teprve 2 měsíce..no, ale asi rok zpátky jsme se snažily, půl roku a nic ☹ ale byla jsem hodně psychicky vyčerpaná z práce..dělala jsem pokladní a pro mě to bylo docela náročné.ty lidi,chování vedení! ..Teď mám,ale novou a skvělou práci a jsem uklidněna..tak se pokoušíme o štěstí...

blanches
31. črc 2011

@sitrunamelissa no tak uvidíš, budu držet palečky

@paja89 jasné, tak hlavní je abys byla v pohodě a nemyslela na to tolik a uvidíš povede se 😉, nebo třeba už těhu jsi, jen to na testíku vidět nebylo 😅

paja89
31. črc 2011

ahoj holky,tak dneska jsem si dělala 2 tt 33DC a opět 1 čárka ☹ a ms nikde---no, naději jsem měla,ale teďka budu muset zpátky na zem..těhotná asi nejsem jen se mrcha zpozdila,už to tak vypada☹ 2x negativní test,to už asi nebude náhoda......-☹

paja89
31. črc 2011

holky co myslíte je rozdíl mezi tt.?že některý by to třeba ještě nerozpoznal?koukala jsem se a mm nějakou neznmou značku best-2 .... znáte ji? slyšela jsem totiž že mama testy jsou dobré...a nebo je to nastejno a jen já jsem naivní ☹

su_nnet
31. črc 2011

@paja89 Ahojky,já mám zkušenost s tt pepino a mamatest ani jeden nikdy nelhal,teď při pozitivním pepino jsem ještě udělala mamatest a výsledek stejný...mamatest má citlivost už 10 zatímco pepino myslím 20........best2 bohužel neznám....

paja89
31. črc 2011

@su_nnet a který den cyklu si testila?? já sem 33 a to by asi nelhal už žádný,že

su_nnet
31. črc 2011

@paja89 Já jsem to zkusila 31 DC a bylo to tam.Těžko říct,já jsem byla taková že vždycky ten den vynechání už jsem se třepala na test a vždycky negativní a vždycky to tak bylo.Nemám v okolí zkušenost s falešnym vysledkem testu,pokud chceš kup si mamatest,tam je citlivost už 10..Tentokrát se mi testovat ani nechtělo,vždycky to dopadlo stejně a i v dubnu kdy mi mrcha meškala skoro týden.No a výsledek byl o to překvapivější.

paja89
31. črc 2011

@su_nnet no právě já taky nechtěla testovat,tk jsem to zkusila 31dc a nic☹ a dneska33dc a nic☹ ale asi si koupim mama test,protože ten co sem měla teď já se po 5 minutách použit celý rozlepil,ale co bych chtěla v lékarně mi ho daly za 23kč 😲 tak třeba není tak kvalitní,jako ty mama testy?hmm? možná tam ještě naděje bude 😀??

lollia
31. črc 2011

Best 2 je normální test, není to žádný šmejd 😉 .

su_nnet
31. črc 2011

@paja89 Tak pepino já kupuji normálně v běžném obchodě za 29 kč a mamatest stojí 39,- a vždycky mi oba posloužili dobře,takže o ceně to nebude 🙂 Zkus tedy ještě ten mamatest pokud ani tam nebudou // obávala bych se že to těhu nebude ale tvrdit to nemůžu 🙂

paja89
31. črc 2011

@su_nnet
@lollia však jo holky,je samozřekmně možné,že mám spoždění,ani bych se nedivila,s těhu moc nepočítám.... ☹

terioza1
31. črc 2011

Ahoj holky, tak co je tu noveho? Ja jsem dneska 4tt.. mame vyroci 😀 Taaaak moc by me zajimalo, co se ted ve me deje....

terioza1
31. črc 2011

@paja89 Ahojky, drzim palce at najdes na tt //... 🙂 K tem testum, ja kupovala vzdycky ty obyc treba z globusu, ukazaly mi taky // a i mamatest se mi rozlepil... ale i tak tam // byly 🙂 Preju ti, abys nemela jen zpozdenou ms o par dni, ale rovnou o 9mesicu 🙂

su_nnet
31. črc 2011

@terioza1 Ahoj,to by mě taky zajímalo co se ve mě děje,chci se zeptat taky tě tak táhnou zádek a kolem vaječníků?....Včera jsem malilinko zašpinila ale opravdu maličko a jen jednou,samozřejmě mě to rozhodilo,v noci když spím tak o ničem nevím ale jak se ráno začnu hýbat hned se to ozve,mám to snad už od začátku.No a dnes mě to táhne zase,na kalhotkách na denním světle trochu žluto...tak nevím jestli se stresovat nebo ne.

su_nnet
31. črc 2011

@su_nnet Ne zádek ale záda 🙂

su_nnet
31. črc 2011

@terioza1 Ne zádek ale záda 🙂

terioza1
31. črc 2011

@su_nnet Ahoj, no hele, ja se zase cejtim tak, jako bych cvicila a mela namozeny svaly v podbrisku... taky me to tak nejak " tahne"... ale jenom kdyz treba vstanu, nebo stojim a u nejakyho pohybu.... Fakt, jako kdybych cvicila.. No a uz je to tu zase... porad na wc - mala, velka, mala, velka....... porad dokola... a kdyz jsem na velky, tahne to jeste vic.... 😀 Nestresuj se... Vytok je prej normalni v tehu... .-) Kolikaty jsi tt?

kwikwi
31. črc 2011

Ahooj devcata.tak se pridavam k vam.v patek jsem objevila dve carky na teste.dnes tam jeste porad jsou 🙂 Podle kalkulacky na nete jsem v 5tt.Nevolnosti zatim nejsou,akorat citim slabou bolest v podbrisku,ale ne porad.Pristi tyden zajdu za doktorem at mi to potvrdi.

su_nnet
31. črc 2011

@terioza1 No já jsem plašoň...ihned jak něco tak hrozně stresuju 🙂 Já o tom výtoku v podstatě ani nevím,až když sednu na wc tak vidím a není to bůhví jak.No ve středu jsem byla na gyndě a doktor nic neviděl,řekl že to vypadá na 2tt ale že dle sliznice a testů to je na 99,9 procent těhu,mám jít až 10.8 na další utz a prý už uvidíme co se tam děje.Říkám v noci spím jak zabitá akorát vstanu na wc,což tam běhám snad 25x za den,ráno se pohnu a už to jede,záda v kříži a spodek,jako by kolem vaječníků...včera mě rozhodila ta malá skvrnka a dneska že je to to žlutý 🙂 Máš dobrý že běháš i na velkou to já jsem na tom teď hůř...nejde to 😀

terioza1
31. črc 2011

@kwikwi Ahoj, tak to mooooc gratuluju... Jak dlouho jste se snazili?

su_nnet
31. črc 2011

@terioza1 Ahoj,taky moooc gratuluji 😉

terioza1
31. črc 2011

@su_nnet Tak ty mas opacnej problem.... ja chodim proste furt. 🙂 Ja si budu muset zajit az za dva tydny, to budu v 6tt... nevim ale, dr mi psala maila, at se stavim dva tydny po vynechane ms, ale nevim, jestli se mam objednat nebo tam proste jit.... 😀 v tomhle zase plasim ja.... 🙂

su_nnet
31. črc 2011

Ten příspěvek je pro kwikwi 😀
No já na gyndu šla protože doktor má dovolenou teď a navíc hlavně kvůli práci...potřebovala jsem to vědět. A velice nevím nic,nic jsme neviděli...ale doufám že budeme.Mě to trápí trochu ten výtok protože jsem měla problémy dlouho s močákem aby se nevrátil nějaký zánět nebo něco 😒
Já jsem tam prostě šla...sice jsem věděla že je to brzo ale já to potřebovala probrat kvůli práci no 🙂

@terioza1

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru