Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

kixi
autor
1. srp 2011

@terioza1 myslim ze je to tou citlivosti...a taky tim ze jsi testla odpoledne...ja mela taky jednou carku slabsi po dvou dnech...ale pak uz to sililo 🙂 drzim moc pesti!!

kixi
autor
1. srp 2011

@terioza1 UL je to kde bydli vselicky nebo Usti na Labem? 😀

tutu1
1. srp 2011

Ahoj holky, mám dotaz zřejmě jsem v 5. týdnu těhotenství a minulý čtvrtek jsem měla v krvi HCG 194, sestra řekla, že je to málo, tak nevím, kdo poradí???

su_nnet
1. srp 2011

@terioza1
@kixi Tak se můžem potkávat někde na půl cesty dámy 😀

kixi
autor
1. srp 2011

@su_nnet @terioza1
no klidne 🙂 to bude veselo 😀 😀

kixi
autor
1. srp 2011

@tutu1 bohuzel netusim, ja vubec nevim kolik mam 🙂 asi bych doporucila se bud lekare preptat a nebo pockat na dalsi vysetreni...

terioza1
1. srp 2011

@kixi
@su_nnet

to teda nevim, kde pule cesty le - usti n.l, olomouc a brno 😀 praha???

xavera
1. srp 2011

@jjustyna gratuluji!!! to s tím jídlem jsme na tom stejně. Já mám hrozné nechutenství. To jsem v životě nezažila. Prostě nemám ani hlad, ani na nic chuť. Do jídla se nutím, protože si říkám že musím pro to malé. Ale když do sebe něco vsoukám, tak je mi pak docela šoufl. Doufám, že se to brzy změní. Koupila jsem si kvůli tomu vitamíny pro první trimestr.

xavera
1. srp 2011

@tutu1 tak to mě teda nestraš! já měla minulou středu 88, 6 Hcg a jsem na konci 5.tt. Neřekli mi jestli je to málo nebo hodně, tuto středu jdu opět na krev. Tak jsem tedy zvědavá.

kixi
autor
1. srp 2011

@terioza1 @su_nnet

😀 ja myslim, ze nikde 😀 holt budeme delat okruzni jizdy 😀 a jak se citite dneska? ja docela dobre, semtam me zaboli nekde uprostred a semtam je mi soufl...ale jinak docela pohoda...teda...jsem pekne podrazdena dnes...jak na orske draze 😀

terioza1
1. srp 2011

@kixi no ja se citim tak, ze jsem aktivne sla na prochajdu, pak jezdit na bruslich.... ale bolelo me bricho.... takze jsem si rekla, ze budu sedet 🙂 Tak sedim... mam zacpu.. je to hnus.. jinak jsem taky nejaka podrazdena, hned na toho myho vlitnu.. ja cekala,z e budu porad urvana a houby...

kixi
autor
1. srp 2011

@terioza1 jj, zacpu mam taky, je to peknej opruz...mozna proto jsme podrazdeny 😀 ja si vubec nedovedu predstavit ze bych mela vyvinout fyzickou aktivitu, je me to nejak neprijemny...bud na nej hodna si s nama ted chudaci vytrpi 😀

terioza1
1. srp 2011

@kixi ale rozumis, nejdriv prujem, ted zacpa... no kde to jsme 😀 Pritele zas boli hlava, takze mame doma dusno, ja na nej rvu, on na me, ze ho oboli hlava 😀 Ted je teda chvili tichi - veceri... 😀

kixi
autor
1. srp 2011

@terioza1 😀 aspon ze nekdy mas klid..musis mu hodne varit 😀

terioza1
1. srp 2011

@kixi ne, on si vari sam 😀

tutu1
1. srp 2011

@xavera no nevím, dlouho jsem se sem nechtěla přidat, nejdřív jsem z toho byla v šoku a teď si na ten stav začínám zvykat a bojím se aby bylo všechno v pořádku, někde jsem četla, že měly v 5 týdnu i 54 HCG, a bylo vše v pořádku i při takových hodnotách, tak se neboj, nechtěla jsem nikoho vylekat, já jdu znovu na kontrolu ve čtvrtek, tak uvidíme, podle toho co jsem četla, tak je to u každého jiné, jen sestra mě vylekala

tutu1
1. srp 2011

@kixi díky za radu, vydržím do čtvrtka

xavera
1. srp 2011

@tutu1 taky už jsem si to mezitím našla, že je to různé ...to je koza ta tvoje sestra teda 😉

tutu1
1. srp 2011

@xavera asi tím chtěla říct, že jsem na začátku, snad mi doktorka řekne ve čtvrtek víc, ve středu Ti budu držet palce

paja89
1. srp 2011

@terioza1 doufám,že máš pravd...moooc bych si to totiž přála,,,,ale jedno vím!žádné ovu testíky,anivýpočty..teď tomunechám volný průběh 😀

terioza1
1. srp 2011

@paja89 Dam ti radu - soulozit denne 🙂 Tim nic nezkazis 🙂 Mam to vyzkouseny 🙂

paja89
1. srp 2011

@terioza1 noo já jsem slyšela že souložit denně není moc dobré 😲 že spermouši jsou unavení !! co 2-3 dny nejlepší 🙂 no a hl v půlce cyklu ..hmm tak nevím,ale raději neřešit🙂ne🙂..jak dlouho stese snažily???

chanellka
2. srp 2011

Dobré ránko holky, já už tři dny testuju a pokaždé // čárky 🙂 tak snad to vyšlo... k dotorce jsem objednaná na 15.8 tak uvidíme... Můžu se k vám přidat?? Dneska bych to chtěla říct příteli, bude se mi vzacet z dovolené 🙂 Tak přemýšlím jak mu to řeknu 🙂

skendy
2. srp 2011

@paja89 Ahoj ,my jsme se snažili 5měsíců a konečně to vyšlo.Doktorka mi řekla ,že nejlepší je sex ob den.Nevím já jsem tento měsíc sexovala jen kolem předpokládané ovu (bez ovu testu a BT) asi 7dní v kuse a povedlo se! 🙂

skendy
2. srp 2011

@chanellka Ahojky ,tak gratuluji a ať je vše v pořádku! 😉 Já jsem první test dělala 29.7. 31DC a byli tam // a včera jsem to musela zkusit opět ,protože jsem měla strach,aby čárka nezmizela. 🙂 34DC a na testíku krásné silné // !!!K doktorce už jdu 8.8. ,tak se moc těším a doufám ,že mi řekne ,že je vše v pořádku! No to tě teď čeká to nejhezčí říct to příteli! 🙂 Já testík ráno poslala manžílkovi mms 😀

skendy
2. srp 2011

Holky máte někdo také pocit těžkých nohou ?Nateklé je nemám ,ale v lítkách mám pořád takový divný pocit a nevím co stím!!!! 😖

michaela28
2. srp 2011

@xavera já jsem byla už na 2. KET a byla jsem 14.7. Je to děsný čekání na výsledek a teď na srdíčko,ale stojí to za to 🙂 .

michaela28
2. srp 2011

@leeela jeee, další po IVF, tak to držím palce na krev. Já testovala od 8dne a bylo to tam a čárka krásně sílila 🙂 .Tak tfuj tfuj, ať je HCG co nej. Jo, a kolik máš vložených ??? Já 2, ale kolik se jich povedlo budu vědět až 11.8.

leeela
2. srp 2011

@michaela28 děkuji 🙂 snad se zítřka nedočkám 🙂 já testila od 7 dne a byla už slaboučká //. Vložené máme dvě - a zatím ani nešpiním, tak snad se obě udrží.
To je strašné to čekání pořád, že? 😀

terioza1
2. srp 2011

@paja89 hele ja byla v nemocnici , sice co doktor, to jiny nazor, ale dr, ktera ma v teplicich sukromou kliniku na neplodnost a mela sluzbu zrovna v te nemocnici mi rikala: Taaak dnesk v noci bude ovu, bylo by nejlepsi, kdyby jste soulozila dneska odpoledne, pak brzo rano a pak druhy den rano.... splnili jsme a ja otehotnela... ale neudrzelo se to... tak jsme to udelali stejne i tenhle mesic a mrkej.. mam //... rikala mi prave, ze cim vic tam toho dostanes, tim lip, ze se vzdycky jedna silna najde, ktera doputuje nebo prezije... lepsi tohle delat, nez prej riskovat to, ze neprezijou do ovu a ovu se tim padem propasne... ja tenhle nazor sdilim, protoze se mi podruhe zadarilo 🙂 Poprve to bylo v cervnu.... hned mesic po tom mam krasne dalnice.. ale jak rikam, co doktor, to jiny nazor... Ja jsem stastna za nazor tehle dr... pac mi neskutecne pomohla... drzim palce, kocko 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru