Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

zdeniii
28. zář 2011

@kkattkka neboj určitě to bude v pohodě, dostaneš od dr prášky. tohle špinění by mělo být v pořádku uvidíš!!

kkattkka
28. zář 2011

Ja vim, uz jsem to mela s prvnim. Beru na to utrogestan. Ted to zase prestalo.

jituska86
29. zář 2011

Dobre rano vsem, sem tu opravdu po dlouhe dobe a ted resim problem sem tehotna 11tyden a do konce zkusebky mam jeste 20dni ale vedouci uz neco tusi tam mam strach aby me do zkusebky jeste nevyhodila...nevim opravdu co bych delala..jelikoz na nemocenskou me doktor asi neposle a navic tam jdu az za 14dni.

jituska86
29. zář 2011

Jinak se cirtim dobre...chute tak nak nemam a uz mi konecne neni spatne...

zdeniii
29. zář 2011

@jituska86 nezbývá nic jiného než ti držet palce... snad se to všechno podaří!!

kkattkka
3. říj 2011

Ted jsem zaznamenala, ze Radka Kocurova na konci 5. mesice udajne potretila. Tak jsem si myslela, a i jsem to tak v prvnim tehotenstvi brala, ze jakmile se prehoupne 3. mesic, jsem v klidu...

chanellka
3. říj 2011

Ahoj holky tah už to máme potvrzené 🙂 13+0 a je to dle prvního odhadu chlapec 🙂 Otěhotněla jsem v červenci tak se k vám znovu přidávám jestli to nevadí, nechtěla jsem to zakřiknout ale teď už bude sad vše v pořádku 🙂

zdeniii
3. říj 2011

@kkattkka no ono s emůže stát kdykoliv cokoliv, je to moc smutné přijít o miminko kort v takovém pokročilém těhotenství... ale hlavu vzhůru a musíme všechny věřit že naše miminka jsou a budou v pořádku!!!

zdeniii
3. říj 2011

@chanellka jéé paráda!!! a šikovnej dr když už vidí co to bude 🙂))
Uvidíš že všechno bude super!

kkattkka
3. říj 2011

Ja jdu zitra na odbery nejakych tech specialnich testu, co mi hradi pojistovna a doufam, ze se to bude hybat. Jdu na kontrolu po 14 dnech, tak jsem jak na trni.

Porad valcim sama se sebou, zda si to chci nechat rict nebo ne a bylo by to prekvapko. Ale vnitrne citim, ze to je holka.

chanellka
4. říj 2011

@zdeniii ahoj Zdenii, bylo to u toho ultrazvuku jak se dělá ten biochemickej test 🙂 A už to tam šlo krásně vidět dokonce jsem to poznala i já než cokoliv řekl 😀 takže celkem sranda 🙂 ve čtvrtek budu volat na krev tak jsem zvědavá ale snad to bude včechno v pořádku.... Na další kontrolu jdu až začátkem listopadu ☹ skoro měsíc prďolku neuvidím 🙂

@kkattkka Ahoj Katy, ono je to težký když budeš pečlivě zkoumat ultrazvuk tak to poznáš sama jako já 🙂 Jinak držím pěsti aby vše dobře dopadlo 🙂

zdeniii
4. říj 2011

@kkattkka ahojyk já byla dneska taky na krvi už po druhé a příští týden na kontrolu a budou i výsledky, teda ty budou asi dřív, ale já počkám až na kontrolu 🙂 Těším se až zase uvidím toho našeho kulíška 🙂 doufám, že se nám ukáže 🙂)
Já bych to teda nevydržela nevědět, když máme tu možnost to vědět 🙂 U Helenky jsem si byla tak jistá že to bude holka ale teď fakt ne... jednou je to tak a podruhé zase tak 🙂 momentáálně myslím, že to bude zase děvčátko, tak uvidíme 🙂

@chanellka ty návštěvy po měsíci jsou děsně dlouhý viď, ale i tak je máme skoro nejčastěji ve světě 🙂)

verusa.j
4. říj 2011

Ahoj holky, tak já jdu na kottrolu 13.10. a pak na začátku listopadu na ten druhosemestrální screening, tak je fajn, že uvidím bobka takhle často. Už sjem moc zvědavá, co to bude, cítím kluka, ale může nás to překvapit a bude děvčátko.
Jinak už mi nebývá tak špatně, ráno už skoro nezvracím, i když sem tam mě natáhne, únava zatím přetrvává, jak to máte vy? Bříško už jde taky pomalu vidět.

fifca
5. říj 2011

Ahojky, tak já jdu na kontrolu 11.10. a jsem zvědavá, co mi všechno poví 🙂 Vypadám nětěhotně, spíš dost přežraně 🙂 Je mi taky už dobře, jen sladký vůbec nemůžu vidět, takže doma pořádám slané hody 🙂 🙂 Zatim jsem pořád rozhodlá, že pohlaví nechci vědět, ale všechno se může změnit 🙂

chanellka
5. říj 2011

@verusa.j Ahojky já teda můžu říct že jsem neměla žádně děhotenské příznaky kromě toho že jsem to nedostala, špatně mi nebylo nikdy, unavená taky nebývám, pálení žáhy jsem cítila tak 2x a prsa mě taky nebolí 😀 Tak jsem asi nějakej zvláštní případ 😀 Jinak břicho se mi zdá že mám už obrovský 😀 ale spíš je to z toho že mám pořád hlad 🙂

kkattkka
5. říj 2011

Tak asi vse ok. V albu uz mam taky portret. TP mam 20. dubna.

fifca
5. říj 2011

@kkattkka krásný 🙂 🙂 jsou to miláčci 🙂

finka13
6. říj 2011

Ahoj holky snad vám to nebude vadit ale ráda bych se k vám přidala:o)
Dle ultrazvuku jsem 10+1, strašně se na miminko těšíme a jen doufáme, že vše bude OK!

verka_motylek
6. říj 2011

Ahoj holky jestli můžu tak i já se mezi vás ráda přidám:D dnes 11+0 🙂 tohle je moje druhé těhotenství (poprvé jsem potratila na konci 7 tt) teď už snad bude vše ok!!!!Na 1. utrazvuku v 6+0 už krásně bilo srdíčko a na druhém už byly nohy a ruce:D Průběh úplně super:D Není mi špatně, nemám nějaké zvláštní chutě( jen když jsem v restauraci dostanu chut na svíčkovou), jen prsa se mi o číslo zvětšila :D na což si manžel teda nestěžuje:D Bříško zatím ukrývám, ale nějak velké zatím není (jen večer když už celá nateču). Zatím mám tušení, že to bude holčička, ale uvidíme, vědět to ale určitě chci a to co nejdřív :D V pondělí jdu na genetiku a ultrazvuk a dostanu konečně průkazku🙂
Jinak bych chtěla vzkázat jitusce86 - minulý rok jsem měla kolegyni, byla taky těhotná a ve zkušebce a naše říďa to taky věděla a nevyhodila jí - myslím, že podle zákona tě ani vyhodit nemůžou je to nějaká ochrana matek či co:D \Taky jsme to s tou kolegyňkou pořád študovali.

zdeniii
6. říj 2011

@finka13 Ahojky, jen se přidej 🙂 Gratuluju k miminku!! Čekáš první?

@verka_motylek Ahojky, gratulace veliká k miminku! Uvidíš že teď bude už všechno ok!!! Držím moc palce!!

chanellka
7. říj 2011

Ahojky Holky tam máme výsledk z té genetiky, riziko máme 1:7000 a je to prý dobrý výsledek a vše je v pořádku, tak se chci d vámi podělit o naši radost a poppřát všem také úspěch 🙂

basimka
7. říj 2011

@chanellka gratulujem ,nam vysli 1:6000 je to super vysledok.

chanellka
7. říj 2011

@basimka tak paráda mám obrovskou radost 🙂

zdeniii
7. říj 2011

@chanellka super!!

terioza1
8. říj 2011

Holky, mam dotaz...

Je normalni, ze me obcas - tj. tak 15x za den pichne v podbrisku presne uprostred a ze mam obcas pocit jako kdyz mam prujem.. jako jak me poboli brisko.. hned je to vpoho... je to roztahovani delohy nebo mam jit k dr? A kdyz me to nepichne ( netrva to nejak dlouho, fakt to jen pichne), tak stejne citim takovej malej tlak.. jako ze vim o tom podbrisku... neni to hrozny, jen me to znepokojuje...... podotykam, ze mi povyrostlo brisko asi tak o ... no nevim o kolik, ale nedopnu ty moje mormalni kalhoty.. dekuju za odpovedi. Mozna jsem trosku plasan, ale ja se fakt vseho obavam..

terioza1
8. říj 2011

@chanellka gratulaceeeeeeee

verka_motylek
8. říj 2011

moc děkuju! 🙂 v pondělí jdu taky na testy tak doufám, že budu mít taky super výsledky jako vy:D

terioza1
8. říj 2011

@verka_motylek taky moc gratuluju 🙂))

fifca
9. říj 2011

@terioza1 řešim podobnou věc jako ty. Mě vezme občas křeč (píchání) najednou a pak to zase přejde. Doktorka mi na začátku říkala, že kdyby cokoliv, tak mám volat,ale že bolesti bříška jsou normální.Teď jdu v úterý na kontrolu, tak uvidíme...
A musim říct, že když jsem v klidu, tak cítím takovou bublinku, takový ťukání...tak třeba už se hlásí o slovo 🙂

fifca
9. říj 2011

@chanellka gratuluju 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru