Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

xavera
16. srp 2011

@kixi díky, máš pravdu 🙂 doktorce volat nebudu, už by si myslela, že hysterčím. Volala jsem jí, když jsem špinila, pak když jsem měla křeče, a všechno bylo zatím v pořádku...tak te´d nechci volat zas kvůli tomuhle....počkám do toho úterka.

kkattkka
16. srp 2011

Ahoj holky, muzu se pridat? Jeste jsem nebyla u dr., ale od minuleho ctvrtka mam na testu duha a postupne to den po dni sililo. Uz mam 4 dny zpozdeni. K dr. pujdu az pristi tyden, nechci plasit.

jituska86
16. srp 2011

Kazdej se v nitru oji..ja se bojim porad kdykoliv me pichne v podbrisku nebo tam mam nakej tlak tak si rikam a by to nebyl potrat je to hrozny porad se hlidam kontrolu az s toho snad zesilim pak si rikam ze sou lidi ktery o tehohotenstvy nevi treba 4mesice a maji krasny zdravy mimnko a ja se tady strachuji na kazdym pichnuti chjo...sou to nervy...uz abych byla aspon 20tt a byla trosku v klidu

xavera
16. srp 2011

@jituska86 je to vážně hrůza, já mám zase obavy, když mi je najednou dobře. Včera jsem měla takový den. Od rána úplně normálně, žádný šoufl ani závratě, ani bolesti, ani ospalost. Prostě najednou jako když utne. Už i manžel se vystresoval, jak to.

jituska86
16. srp 2011

@xavera presne tak ja sem taky jeden den v pohode a uz mam strach ale pak si reknu nekrvacim tak snad je vsecno v poradku tehu priznaky tak nak mam ale je to hrozny a kort ja jeste u toho doktora a ni nebyla takze vlastne a ni nevim co se u vnitr me odehrava chjo

favofrenki
16. srp 2011

@jituska86 Ahoj mě říkal dr. že na každou prohlídku mám přinést ranní moč....

favofrenki
16. srp 2011

JITUSKA86 5+6TT
KIXI 6+3TT
XAVERA 7+0 TT
FAVOFRENKI 7+5TT

fifca
16. srp 2011

@zdeniii Tobě taky gratuluji 🙂

fifca
16. srp 2011

Tak hlásím, že máme průkazku, tři fotečky, odeslána na testy na genetiku a dostala jsem vitamíny. A jsme ok.
Holky, měla jsem taky strach taky, tak jako vy a pro jistotu šla k doktorce a ta mě uklidnila.Přešla mě nevolnost, tak jsem se bála. Od toho ty doktoři tady jsou, takže jsem prostě zavolala a došla.

xavera
16. srp 2011

@fifca a lupneš sem nějakou pěknou fotečku?

hanuu
16. srp 2011

@jituska86 mně doktor řekl, že mi dá průkazku příště, chtěl měobjednat za 3 týdny, což by byl ukončený 9tt a nakonec mě objednali až za 4, aby už byl 10tt a rovnou mi sestra řekla, že udělají odběry a dala mi zkumavku na ranní moč. Ale to mě objednala hned na ráno a přímo mi o tu moč řekla.

kkattkka
16. srp 2011

Holky, niceho se nebojte, nestresujte se. Pri prvnim diteti jsem letela k dr. hned po // a nic tam nebylo videt. Priznaky jsem zadny nemela. Jen jsem byla desne unavena, coz jsem pricitala svoji lenosti a nulovej fyzicce. Ted jsem u dr. jeste nebyla a priznaky mam jen zase tu unavu. Jak zacal treti mesic, tak jsem nemela na nic chut a v podstate jsem byla jen o rohlikach, mazacim syru a bananech. Na konci tretiho mesice jsem byla tyden v nemocnici, protoze jsem krvacela (odlucovala se placenta), tak jsem dostala leky a tyden prolezela. Jakmile jsem se prehoupla do ctvrteho mesice, zacala jsem zase normalne jist a krom unavy mi vubec nic nebylo az do porodu a vlastne, kdyz nad tim premyslim, ani porod nebyl zadny problem 🙂

Celou dobu jsem se ridila heslem: "Slo to dovnitr, pujde to i ven." 😉

fifca
16. srp 2011

@xavera tak jdu jednu naskenovat 🙂

fifca
16. srp 2011

Naše malá krevetka 🙂

kkattkka
16. srp 2011

Paradni, krasny portret 😀

xavera
16. srp 2011

@fifca jů, to tam krásně hajá... 🙂

blanches
16. srp 2011

@zdeniii tak co jak jsi podadla? 😉 No já už ho u mamky nechala v červnu když jsme měli výročí, zatím jen přes den, užili jsme si to všichny, on že měl babičku jen pro sebe a my sami sebe s manželem a pak jsme se na něj moc těšili. Chci ho postupně co nejvíce trénovat, až budu v nemocnici, tak aby nebyl v šoku, že je najednou bez maminky 😉 😉

@fifca krásná fazolka, super 😀

@kkattkka jojo asi tak😉m krásně napsáno, jen je pravda, že holky co se jim už něco přihodilo, tak se prostě bojí, protože to už jednou zažily😔

JITUSKA86 5+6TT
KIXI 6+3TT
XAVERA 7+0 TT
FAVOFRENKI 7+5TT
BLANCHES 7+4TT

zdeniii
16. srp 2011

@blanches přesně tak, chci taky trénovat až budu pryč 🙂 a taky si užít aspoň víkend s manželem než nás zase bude víc a nikam se rok nedostaneme 🙂))

Jinak dnes prohlídka u dr. prcek na mě krásně mával a úžasně bylo slyšet srdíčko. Je to vážně zázrak!!
A ještě k tomu prcek vypadá jak krtek, viz foto 🙂))

@fifca Lindo, krásná krevetka!!!

blanches
16. srp 2011

@zdeniii to je jasné 😉 , gratulace, krásný mrně to je dobře že je vše v pořádku, jen tak dál

fifca
17. srp 2011

@zdeniii mě to připomíná malou želvičku 🙂 ale hezky tam plave

Ten náš pucík se nechce moc hýbat 🙂 asi je unavenej z práce tak jako mamka 🙂

ivulinka29
17. srp 2011

Ahojte nastávající maminky🙂
4.8. jsem si dělala test s tím, že poz.
Vše probíhalo v pořádku, až na toto pondělí. Začala jsem mít hnědý výtok,prý stará krev či co a děloha tak může reágovat na prášky, ale já si myslím,že mi malutký odešel s touto hnusnou hnědou krví.. 😢
Teď v pátek jedeme do Brna na Unicu na srdíčko..., ale už teď mám pochyby...
Máte s tím někdo zkušenosti?

saminomimino
17. srp 2011

@ivulinka29 pokud to byla hnědá krev tak to bude podle mně v pořádku,při potratu většinou bývá krev sitě červená a doprovázího silne bolesti,hnědý výtok je běžně patrný v počátcích těhu,držím palce ať je prcek v pořádku

omluva že vám se lezu 😉

ivulinka29
17. srp 2011

No, ono mě to doprovázelo pondělními odpoledními pícháními v podbříšku a pak ta hnědá krev(stará).
já také doufám,že to nebude odchod miminka, ale nějak mě přestaly pnout prsa...ony mne sice celou dobu nějak moc nebolely, celkově to je takové pohodové těhotenství, žádné nechutenství,nic takového, ale přesto se už necítím těhotná🙂
A nemusíš se vůbec omluvat, jsem ráda za každou radu, či zkušenost🙂

michaela28
17. srp 2011

Ahoj holky,
@zdeniii
@fifca máte nádherný fotečky, já mám zatím jen takovou "fazolkovou" 🙂 , ale za týden už snad bude lepší.

Holky mě fort tak blivno, že ani jíst nemůžu a co váhový přírůstky, máte už nějaký???

Jo, a s tím orgasmem, je to jasný, že je to jen taková rada a kdyby to tak bylo tak asi vymřeme 😉 .

michaela28
17. srp 2011

JITUSKA86 5+6TT
KIXI 6+3TT
XAVERA 7+0 TT
FAVOFRENKI 7+5TT
BLANCHES 7+4TT
MICHAELA28 7+0 TT

zdeniii
17. srp 2011

@ivulinka29 ahojky neděs se zbytečně, já jsem taky u prvního začala krvácet a to byla dokonce krev jasně červená a pak špinila asi týden... na ultrazvuku se pak ukázalo že je vše v pohodě až na to že se mi tam udělala krevní sraženina a ta se postupně vstřebává a odcházíí... takže bych ještě čerta na zeď nemalovala! ale zase je dobré být připravena i na nejhorší... 😔

@fifca a kde pracuješ vždyt jsou prázdniny ne? jinak to mi povídej já tu furt běhám za mallou takže práce je taky dosti 😀

@michaela28 já shodila dvě kila :_)) takže přírustky žádný, ale na to je ještě brzy i když je fakt že bříško se pomalu dere ven, je to u toho druhého nějaké rychlé, holt tam má už místo udělaný 🙂))
Co s orgasmem, ted jsem mimo...

jituska86
17. srp 2011

AHOJKY HOLKY TAK SEM DNESKA BYLA U DOKTORA MIMCO JE NA SPRAVNEM MISTE PODLE UT SEM 5TT SRDICKO BYLO SLYSET MALINKO ALE BYLO A ZA 3 TYDNU UZ SI PUJDU PRO PRUKAZKU SEM TAK STASTNA ZE JE TO SPRAVNY TED ABY SE TO UDRZELO AZ DO PORODU A BYLO TO ZDRAVE.

jituska86
17. srp 2011

JAS I FOTECKU ZATIM NENECHALA VYTISKNOUT ALE NECHAM AZ ZA TY 3 TYDNY A TU PAK UKAZU TCHYNI A TIM JI TO VLASTNE OZNAMIME TAK SEM ZVEDAVA CO TAM BUDE VIDET..UZ TED SE MOC TESIM

jituska86
17. srp 2011

JITUSKA86 5.0TT
KIXI 6+3TT
XAVERA 7+0 TT
FAVOFRENKI 7+5TT
BLANCHES 7+4TT
MICHAELA28 7+0 TT

jituska86
17. srp 2011

jinak vsem tehulkam moc gratuluji.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru