Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

zdeniii
31. srp 2011

@fifca Tak někam ještě na dovču jeďte ne? 🙂

zdeniii
31. srp 2011

Jo jinak holky těhulky, chtěla bych vám moc moc doporučit toto jako skvělou přípravu pro porod. Osobně vyzkoušeno a budu pořizovat znovu!!! Tady je diskuze na MK https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/epi-no/

terioza1
31. srp 2011

@zdeniii
@zdeniii no znam, zila jsem chvili v pisku.... a v nemanicich mam kamaradku, ktera se prestehovala do cb z ul

terioza1
31. srp 2011

@zdeniii sorrac to melo bejt jinam 😀 --> @fifca

zdeniii
31. srp 2011

@terioza1 v poho 🙂 taky jsem původně z vltavy 🙂)

terioza1
31. srp 2011

@zdeniii aha... 🙂)) A ted zijes kde?

zdeniii
31. srp 2011

@terioza1 ted jsem holka z města 🙂

fifca
1. zář 2011

@kkattkka já jí tam mám taky a skoro hned vedle baráku 😀 a mamku naproti 😀 takže jsem tam naprosto v nevýhodě 🙂

fifca
1. zář 2011

@zdeniii přestavujem byt, takže máme dovolenou doma 🙂 byli jsme přes vánoce ve Špindlu, tak aspoň něco 🙂

verusa.j
1. zář 2011

TAk holky, já už nastoupila po dovči do práce, ale zvládám to dobře. Přešla jsem na jiný systém nevolností, dva dny za sebou zvracím ráno a pak mi je celý den dobře, takže je to fajn. akorát jsem měla pár dní obavy, když mě bolelo podbříšek a takové jakoby píchání, ale někde jsem se dočetla, že se roztahuje děloha, tak jsem to pak vypustila. Jinak já jdu zítra na tu krevm, akorát u nás nevím proč to nedělají, tak jak blbec musímaž do Ostravy, tak se projedu 🙂

zdeniii
1. zář 2011

@verusa.j jjo děloha jak roste tak to může bolet, to pak stejně i trošku po porodu když se zavinuje... ale ničeho se neboj, brzy to přestane. Jinak na ty nevolnosti mi pomáhalo vypít ráno actimel 🙂

zdeniii
1. zář 2011

@fifca joo úpravy pro prcka, což 🙂) to je jasná věc 🙂 ale pokojíček bude stejně potřebovat tak v roce 😉

kkattkka
1. zář 2011

Zdeni, nevim jak u vas, ale u nas je krome manzelovo pracovny pokojicek vsude. A nejlepe v polovine schodu nebo u zachoda...

fifca
2. zář 2011

@kkattkka tak nějak 🙂 proto předěláváme celý byt 🙂 pro jistotu 🙂

jaja.m
2. zář 2011

Ahojky holky,tak po delší odmlce opět píšu.Potřebuju se uklidnit🙂.Nyní jsem v 9týdnu a 5dnu,takže skoro v 10tt.JIž druhý den mě přešli nevolnosti,akorát k večeru se cítím,tak nějak divně.Prsa mě bolí pořád,ale už míň.A postupně se mi vrací chuť k jídlu,tak se bojim,když mi takle mizejí příznaky,že je něco špatně.Na váze také stále nepříbírám,ale to kvůli těm nevolnostem.NA kontrolu jdu až za 14dní,tak mám trošku strach,když všude čtu o zamlklym těhu.

zdeniii
2. zář 2011

@jaja.m Ahojky, neboj se ničeho. Spíš si užívej, že už je ti dobře 🙂

mahuj
2. zář 2011

ahoj holky, nevíte, jak dlouho je normální napětí a bolest v prsou? Měla bych být 6+3tt a mám pocit, že už mě prsa nebolí tolik, jako ze začátku.. Nevím, jestli je to normální.. Pořád se cítím unavená, ale poslední dva dny jsem neusnula přes den (narozdíl od dnů předešlých), jinak mi není moc dobře od žaludku.. tak doufám, že je vše, jak má být a jen se zbytečně stresuju..Vzhledem k tomu, že jsem po zamlklém těhu, tak se plaším a asi i víc hlídám a vidím tedy i věci, které bych možná normálně nevnímala..

terioza1
2. zář 2011

holky, ja jsem pribrala jako prase.. uz 3kila a to jim normalne.. pripadam si jako tulen, mam vetsi prdel a..... brisko jeste videt neni, takze fakt vypadam jako tlusta zena... ☹

su_nnet
3. zář 2011

@mahuj Ahoj,buď v klidu,mě týden bolí prsa hlavně po nocích ja blázen a pak třeba týden nic,jen mám citlivé bradavky na dotek,někdy mě i přes den prsa přímo pálí jako bych si na ně z boku dala zapalovač a teď mám týden klid. 🙂 Únava už taky není taková...ale žaludek,ten mě zlobí,je to dost nepříjemné,obzvlášť mezi lidma a v obchodem kdy mám pořád pocit že budu každou chvilku zvracet.

su_nnet
3. zář 2011

@jaja.m Ahojky,já šla na KO ve středu po 14 dnech nervozní jak blázen že jsem týden skoro bez problému a vše je v naprostém poradku 🙂 Jako bych to zakřikla a od čtvrtka je mi opět divně od žaludku 🙂 Neboj se ničeho,u mě je to taky chvilku tak a chvilku jinak 😉

jaja.m
3. zář 2011

@su_nnet Ahojky,občas se cítím tak nějak normálně netěhotně🙂,ale večer mi zase bylo zle.Kdyby tak to srdíčko bylo nějak slyšet,abych se vždycky uklidnila🙂.A kdy jdeš zas na KO?já už odpočítám dny do té mé🙂.V pondělí už musím jít k tomu obvoďákovi a zavolat si tomu zubaři.A ptž můj obvoďák ekg nedělá,tak ještě na polikliniku,abych to do tho 15týho vše stihla,horší je,že sem strašně zlenivěla,furt bych jen ležela 🙂

jaja.m
3. zář 2011

@su_nnet :A taky furt nepříbírám ani deko,už bych aspoň to kilčo uvítala

su_nnet
3. zář 2011

@jaja.m Já jsem byla ve středu,dostala jsem průkazku,odběry dopadly dobře,zrovna odpoledne jsem byla objednána k zubaři tak to mám za sebou,v pondělí jdu k obvodní a 21.9 což je za necelé tři týdny jdu na prvotrimestrální screening a odpoledne na kontrolu 🙂 Jinak já taky nepřibirám,chvilku mi poskočilo dole břísko a teď mám pocit že kromě nafouklého podbřišku nemám nic a taky nepřibírám 🙂

zdeniii
3. zář 2011

Holky na přibírání je ještě brzy 🙂 jen buďte rádi, že pořád nic, já při prvním těhu pořád nic a nakonec z toho bylo 20 kilo 🙂 tak jsem zvědavá kolik přiberu teď 😀

terioza1
4. zář 2011

@zdeniii ja u mam 4kg nahore.... vubec nechapu, jak to, kdyz jim uplne normalne... ☹ Teda, ja vzdycky jedla hodne, ale nikdy to nevadilo 😀 Takze pro je to normalne... Kdyz ja mam porad hlad ☹

zdeniii
4. zář 2011

@terioza1 Jen si dej dle chuti 🙂 já to myslela spíš pro holky co se diví že ještě nic nepřibraly 🙂 Já ještě nepřibrala nic, ale pupík už mi pěkně vylezl 🙂 holt už má mimi prostor od sestřičky 🙂))

terioza1
4. zář 2011

@zdeniii prave si libuju na suchy rejzi 🙂 mnam

zdeniii
4. zář 2011

@terioza1 Tu jím s majonézou zásadně 🙂))

terioza1
4. zář 2011

@zdeniii a vis, co bych si dala? Chleba s maslem a na to med..... ty blaaaaho, jenze nemam ani chleba cerstvej, ani pravy maslo a ani med.. takze mam smulicku 😀

zdeniii
4. zář 2011

@terioza1 koupit 🙂 hned zítra 🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru