Pohlaví miminka podle těhotenských příznaků (nevolnosti,špatná pleť atd...)

sarkal
22. črc 2008

Ahoj holky.Mám dotaz.Myslíte si,že je alespoň malinko pravdy na tom když se podle příznaků říká,že bude holčička nebo kluk??Já mám od začátku těhu špatnou pleť,drobné pupínky a hodně se mi pleť mastí,taky vlasy se mi více mastí,mám hroznou chuť na sladké a do 5měsíce jsem trpěla velmi častými nevolnostmi.Všichni mi říkají,že to vypadá na holku,že ta bere krásu atd.Zajímalo by mě jestli jste některá měla takové příznaky a pak ste doopravdy měla holku,nebo příznaky,které jsou u kluků a měla jste kluka.Moc tomu nevěřím,ale mamka při mě hrozně zvracela a měla špatnou pleť a při bráchovi jí nebylo vůbec nic.Hrozně by mě zkrátka zajímalo jestli to některé vyšlo.Jsem v 25tt a ještě nevíme co to bude,mě je to sice jedno ať chlapeček nebo holčička,ale zajímal by mě váš názor.Děkuji za odpovědi.

zucha
18. srp 2008

ja som pribrala len do brucha a fakt malo nohy a zadok. Vlasy a plet som mala priam ukazkovu, nebyvalo mi zle. Keby mi nerastlo brucho, tak ani neviem, ze som tehotna. Brucho som mala spicate a dopredu. Chute nijak zvlastne. Jedla som to iste co predtym, len v ovela vacsich mnozstvach. Vsetci to tipovali na chalana a je to baba ako lusk 😵

chulieta
20. srp 2008

ahojte, no ja som si myslela a aj som tak neak do 7 mesiaca citila ze to bude chlapec, lebo sa mi nechcela malicka otocit, a podla vyzoru a vyrazu mi viacery hovorili teda vsetci ze chlapec, len tri zeny mi povedali ze dievca a naozaj mam dievcatko. a pritom fakt brucho som mala ako na chlapca, cistucku plet, vobec som nechcela sladke, absolutne som sa nezmenila a este som aj opeknela... 😀

berunka
20. srp 2008

tak nam vsichni tipovali chlapecka - podle briska,toho jak pry kvetu a dneska nam na UTZ potvrdili holcicku.takze babske reci jsou opravdu asi jen reci a clovek si z toho vezme to co zrovna pasuje.ja jsem mela a mam velkou chut na sladke,mohla bych ho jist porad.takze to mozna na me plati - sladke = holcicka.

meleri
21. srp 2008

u mě teda nikdo moc netipoval, ale já si myslela, že to bude kluk, a taky je... 🙂 ani zvracení, ani špatná pleť, jen mi nejedou ryby a rybí polívky, přitom jsem to měla dřív ráda..
Akorát mě nazačátku trápily závratě a bolest v pánvi, ale i to už je pryč...

bebca
21. srp 2008

mne vsetci hovorili -to bude chlapec
ale pritom mam opuchnute vsetko co len mozem mat, chut na sladke je neskuticná a to som predtym nemusela a pribrala som uz okolo 15kg - sice mi vravia ze som opeknela ale ja tie pupaciky na tvari vidím
no ale jasne ze sme boli na utz a povedali nam ze je to malý pipík 😀 😀
ale bola som v obchode a predavacka mi povedala ze jej sestra bola na UTZ a povedali jej ze bude mat chlapceka a preto nakupila vsetko chlapcenske a jej sa narodilo dievcatko, zevraj sa doktor pomylil - chapete?????? chudatko dievcatko potom chodilo v modrom
takze ja si pockam este najeden utz aby sa mi to potvrdilo 😉

funy
21. srp 2008

no ja som zvedava, zajtra ma caka vysetrenie, tak mozno nam ukaze co tam ma. hehe

dididi30
21. srp 2008

mne sa pri detoch nepomylili ani raz, hned na prvom sone mi povedali 😉 😉 a pri oboch som mala skaredu plet, tak ja na to aka tvar take babo neverim, skor som pri malej mala brusko gulate a pri malom do spicu, tak asi tak 😉

janka_pn
21. srp 2008

mne lekar povedal, ze to bude dievca, takze kupujem okrem neutralnych farieb aj ruzove 😉 takze ak sa pomylili, tak bude chodit chlapcek v ruzovom, co mi pride horsie ako dievca v modrom 😀
ale plet mam od zaciatku peknu, vlasy ok a brucho mam gulate, vsetko v krizoch a na bokoch. chuti mi sladke, ale na zaciatku najma cola a chipsy 😉 😀

muriel293
22. srp 2008

baby ja mám vyrážok toľko že by som ich mohla rozdávať a rastiem do šírky do bokov a nie dopredu,už mi veľa ľudí povedalo že to bude baba tak som strááášne zvedavá ale neverím ja na takéto prkotinky 😀

berunka
22. srp 2008

holky vetsinou kdyz se doktori spletou tak v tom ze rikaji ze to bude chlapecek a pak je to holka.priplete se jim tam pupecni snura.takze nam,kterym potvrdily holcicku uz snad zmena nehrozi.proste kdyz tam pindik neni tak neni 😀

kakusa
25. srp 2008

Kocky tak s tym pipikom a dievcatko dufam, ze je to pravda,lebo ak to bude nakoniec chlapce bude chuda chodit v ruzovbom🙂
Moje obe tehu boli kazde uuuplne ine, pri malom bezproblemove, nevracala som ziadne chute aneblo mi zle bpribrala somlen do bruska a vlasy mi zhustli plet lepsie ako batola, chlapcek...
teraz mi kazdy hovori ako som opeknela a ake mam spicate brsuko a pribrala som zadok a stehna a tehotenstvo fuuuha-vracanie do 4 mesiaca a teraz to zacian nevolnostami zase...ma to byt dievcat,ale ja tymto priznakom neverim🙂asoi jedina istota je porod 😉

heresta
25. srp 2008

Berunko: uz se taky prej spletli kolikrát ten pupečník taha toho pindika nahoru a nejde to videt

ia.
29. srp 2008

ahoj holky, tak mě na velkém UTZ řekli, že je to jasan kluk, dokonce mi vytiskli fotku, kde "cosi" trčí, ale já teda na těch jejich obrázcích poznám prd, no a všichni v okolí jakože to bude kluk, pže mám hezkou pleť, přibrala jsem jen do břicha, mám ho dopředu a zezadu vůbec nevypadám jako těhule, no a teď v 36tt mi dr na kontrole řekla, že pindíka prostě nevidí🙂)takže už po tom nebudeme pátrat a necháme se překvapit. Mám spoustu věcí v neutrálních barvách, zelená, žlutá, bílá, samo že i některé modré věcičky ale to mi přijde menší zlo než kdybych měla nakoupíno v růžové a pak v tom musel chodit kluk 😝

makulenka
24. lis 2011

Tak mně první 3 měsíce kromě jedné jednodenní bolesti břicha nic nebylo. pak mi bylo hodně špatně na přelomu 4-5měsíce, to jsem měla pořád "draka". Břicho mám ve 21 týdnu špičaté když třeba vstávám z postele nebo ho zanu, přibírám jen na břiše - zatím 4 kila, takže se lidi zatím asi neodvažujou moc ptát, aby mě třeba neurazili, kdyby "jen" tak přibrala 😀 Sladký jsme jedla vždycky - každej den jsem si odpoledne musela dát něco k čaji. te´d co jsem těhotná, tak si na to ani nevzpomenu! Chutě nijak extra zvláštní, akorát moc nemusím maso - nechávám ho na talíři, co zvládám, tak max. šunku. Pupínky se mi dělají víc než před otěhotněním, vlasy se mi zdají lepší. A podle UTZ čekáme kluka - jsem zvědavá, jestli nám to dnes potvrdí. tak si vyberte 🙂

angelot89
28. črc 2013

holky jdu si z dovolením taky pro radu. U holky jsem věděla těhu až po měsíci. Pleť strašná šílené chutě na sladké. Nyní příznaky už po týdnu myslela jsem si po 2 tt,,ale jsme menší, bolesti prsou, zvětšení břiška, strašně mi vadí zápach masa, i vývar mi dělá zle, chlap mi smrdí 🙂)), ale ta sladká se mě drží. Jo a pleť mám opět strašnou. Hned jsem si to tipla na kluka a teď to vypadá opět na holčičku. Dceru jsem věděla hned i když mi tvrdili, že to bude kluk.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru