Pozitivní těhotenský test(y), kdy jít k doktorovi?

bobisek90
4. čer 2014

Ahoj,
Tak tenhle mesic v podstate ani nevin jak...schovala jsem teplomer a proste jsme to nechali byt. Sice jsem obcas kontrolovala cipek a hlen, le mysela jsem, ze jsme to propásli. Az jsem se jednou vzbudila s pocitem, ze jsem v tom...sla jsem do lekarny a vysledek je niiz 🙂 kdt tedy jit k Dr? Posledni ms byla 5.5., a jsem cca 14DPO

pajamo
4. čer 2014

V 7-8 tt. Driv to.stejne nema.vyznam

artee01
4. čer 2014

Asi tak, i kdyz jsem měla pozitivní testy driv Dr. si me pozvala az nekdy v 8tt aby bylo vse videt. Gratuluju 🙂

bobisek90
autor
4. čer 2014

Dobre dekuji 🙂 jen tedy to cekani bude nekonecne 🙂

pampalin
4. čer 2014

Pokud jsi jinak zdravá, tak jak píšou holky, nejlépe okolo toho 7.-8. tt.
A ten výsledek se nám tady nějak nezobrazuje... 🙂

bobisek90
autor
4. čer 2014

Nejak mi to pres tel. Nejde nahrat. Prvni 2 dny byla carka slaba, ale sla videt, a dnes byla daleko vic vidítelnejsi a sirsi 🙂 zdrava asi ano, jen me trosku desi obcasne krece jako pri ms.

sarkad2856
5. čer 2014

@bobisek90 Určitě bych šla k doktorce asi až za 14 dní to už bude určo něco vidět na utz,jinak by asi jen vzala krev
Ano bolesti v podbříšku jsou i na začátku normální,pokud nejsou vyloženě křeče

bobisek90
autor
6. čer 2014

@sarkad2856 už jsem asi přišla na zdroj na bolesti.. 🙂 Mám teď trochu rozhozené zažívání - metabolismus. Dr. jsem volala, a on si me hned pozval na druhý den. Těhu potvrdil, dělal mi UTZ, který jsem nikdy předtím neviděla (v podstatě ho dělal přes čípek) a pozval mě za dalších 14 dní.

sarkad2856
6. čer 2014

@bobisek90 Tak gratuluji 🙂 hlavně že se ví příčina

raniha
28. črc 2014

já byla 4+5 a to jen z důvodu toho že se snažíme 2,5 let a měla jsem strach a hlavně se u mě musí nasadit léčba..byla vidět jen ťupka..objednal mě na 5+6..říkal mi že je dobrý od toho 6tt do toho 8tt kvůli srdíčku aby už bylo vidět 🙂

lenzaaa
6. čer 2015

Ahoj holky mam otazecku, podle prvniho dne posledni ms (25.4 delka 32dni) bych mela byt cca v 6tt ?? Nevim jestli ti netovim kalkulackam mam verit... ale i tak testy mam krasne silne, myslite ze kdybych v tomle tydnu zasla k dr uz bude mimi videt?? Aspon bublinka by mela ne?! A je moznost ze uz i srdicko?? Moc diky za odpovedi...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru