Pozitivní test a vše kolem

petulles
19. únor 2018

Ahoj holky, prosím potřebuji poradit a snad i uklidnit. Dneska ráno jsem našla konečné své vytoužené dvě čárky na testu. Bude to moje první! 🙂 A od rána se ve mě míchají různé pocity.. Poslední MS jsem měla 29.12 a od té doby nic.. V den zpoždění jsem testovala a nic a to jsem opakovala třeba každé 4 dny, týden. Až dneska, když mi bylo ráno na zvracení, tak mi to test potvrdil.. Jenže já brala týden zpátky antibiotika Fromilid 500-jednu 1 tabletu denně na týden a do toho občas nějaký ibalgin, paralen vše na chřipku ☹ Strašně se bojím jestli jsem tím miminku nějak neublížila☹☹ Do toho jsem kuřák, takže od dneška stop kouření..Myslíte, že takhle ze začátku to mohlo mít nějaký vliv? Já se modlím, že ne.. ☹ A taky se chci zeptat jaký tt bych mohla tak být? Podle MS by to vycházelo na 8.týden, ale to se mi nezdá, to bych to snad zachytila na těch testech, ne? Uff to je otázek 😀 🙂 Moc děkuju všem za odpovědi🌹🙂

kerrynka87
19. únor 2018

Ahoj...tak se smíšenými pocity jsme na tom asi stejně😊 jsem tady nová a taky bych se potřebovala vyzpovídat😉 minulý čtvrtek jsem našla taky dvě //...samosebou každý den je tam nacházím....testovat nepřestanu 😂 doktor mě před měsícem strašil, že mám hodně nízkou sliznici a vysoký prolaktin....že mám měsíc počkat a pak to začneme řešit a teď toto??? Takže vůbec nevím zda těm dvou // věřit...Radši si teda nic nepřipouštím.... Pokud by bylo vše tak jak má tak já jsem skoro šestý týden a ty jsi o 14 dnů dříve😉 držím palečky...a na neřesti budeš muset asi na nějakou dobu zapomenout....😉 Zbytečně se nestresuj coby kdyby...😉

asdfg15
Autor odpověď smazal
Zobraz
cartney
19. únor 2018

gratuluji k miminku, ty smíšené pocity jsou zcela normální. Jinak miminku jste podle mě neublížila, je to ještě brzo, miminko se teprve dělí a uhnizďuje. Vemte si, že některé maminky zjistí těhu ve druhém, třetím měsíci - kouří, píjí atd...tak se nebojte, zajděte na gyndu ať vám na mimiska kouknou . Jinak týden zjistíte třeba na http://www.maminkam.cz/tehotenska-kalkulacka

petulles
autor
19. únor 2018

@kerrynka87 Neboj, určitě tam mimísek je, tolik testů by snad nelhalo 😀 Moc gratuluji!🌹🙂 Jsi objednaná na gyndu? Já tam volala ráno a že hned zítra ráno mám přijít, tak jsem strašně nervózní co bude 🙂 Dneska mi to přijde všechno jako sen, nedokážu to furt pobrat a chce se mi furt brečet 😀 Je to zvláštní, nový pocit, že? 🙂

petulles
autor
19. únor 2018

@asdfg15 Gratuluji moc! ❤ Jee, tak to jsi mě uklidnila!! 🙂 Takže zahodit všechen stres a užívat si toto krásné období 😍

kerrynka87
19. únor 2018

Jsem objednaná na středu ráno s tím že mám jit opět na vyvolávací injekci, tak jsem zvědavá jak se na mě budou tvářit 😁 já žiju ve snu už tak čtyři dny...a v práci jsem jako úplně mimo😁 a chlapovi to snad asi ještě ani nedošlo😂 btw....a to nejsou všechny testy🙈 dělala jsem i clearblue a bylo 2-3+

petulles
autor
19. únor 2018

@cartney Děkuji moc 🌹🙂 Jo, přesně, to jsem si říkala taky 🙂 Tak snad bude vše v pořádku.. 🙂 Jinak podle kalkulačky jsem 7+3 😍

petulles
autor
19. únor 2018

@kerrynka87 Tak když se zadaří tak coby .. 😀 Držím palce, ať je vše ok 😉 Jee ten jsem chtěla taky, jenže v naším městě máme jednu lékárnu a tam ho neměli 😖 To já do práce už asi nepůjdu 😀 Dělám 12ctky ranní noční ve fabrice, takže kvůli zdraví miminka to riskovat nebudu..Takže jsem teď sama doma + 2 kočky a vůbec nevím co dělat, nedělat 😀 Chlap než jel do práce, že nemám ani uklízet nic, prej mám odpočívat 😎😂 No to se mu řekne :😀

kerrynka87
19. únor 2018

@petulles Stál mě 250, ale co bych pro ten pocit neudělala, že😂 já taky dělám dvanactky na prodejne, tak jsem zvědavá, jak to všechno dopadne....kamarádka to ustála, tak uvidím co mi řeknou na gyndě... Chlap tomu pořád nevěří....čeká na středu... Nechce si to radši připouštět😏 ale já taky, takže ho vlastně na jednu stranu chápu....

cartney
19. únor 2018

@petulles tak za týden až dva už by mělo jít vidět srdíčko na ultrazvuku 🙂

priefi
19. únor 2018

@petulles Nejspis jsi mela posunutou ovu, diky tomu doslo pozdeji i k uhnizdeni. Paralen ok, brufen teoreticky taky, u brufenu je problem,.ze zpusobuje, ze se mimco neuhnizdi, nebo zpusobi vypuzeni zahnizdeneho mimca, takze v Tvem pripade zase uz ok. Atb, tezko rici, ale nejpsis taky ok. Kdyby neco nebylo v poradku, telo by si uz udelalo poradek, jelikoz je vse ok, melo by to byt uz bez problemu. Do urcite doby se mimco zivi samo ze svych zasob, pak se hnizdi a az se zahnizdi dostava ziviny z matky. Takze neboj, melo by byt vse ok 😊 Drzim palce 😊

sangina
19. únor 2018

Dobrý den...budte bez starosti..než se mimčo pořádne zahnízdí a zavrtá se,vyživuje se samo,ze žloutkového váčku..tudíž nezávisle na mámě,bez příjmu negativních vlivů

petulles
autor
20. únor 2018

Děkuji všem za uklidňující odpovědi 🙂 Akorát teď jsem ještě ve větším stresu..Přišla jsem od doktorky a na ultrazvuku vůbec nic neviděla 😲 Tak mi vzaly krev a ve čtvrtek jdu znova..Musím počítat s variantou, že to může být mimoděložní😢😢😢 Příznaky těhotenské mám jasné, testy zřetelně pozitivní, týden se už v noci potím úplně do mokra a bolesti břicha a zad..☹ Doufám, že ten prdík malý není prostě ještě vidět a že se ukáže 😢

cartney
20. únor 2018

@petulles já myslím už podle toho co jste v uvodu psala, došlo později k ovulaci a oplození vajíčka takže prďolka ještě nemusel stihnout se pořádně zavrtat. Ono mimiděložní je riziko, které musí doktor vždycky vyloučit, mě tím už taky strašili několikrát.

priefi
20. únor 2018

@petulles snad to bude jen pozdejsi ovu 😉

jenyska4
20. únor 2018

@petulles peti pak dej urcite vedet ju

petulles
autor
20. únor 2018

Děkuji holky❤ Pevně věřím v posunutou ovu.. Určitě dám hned vědět, až se dozvím více..

petulles
autor
24. únor 2018

Tak to vypadá na dobré cestě😍 Ve čtvrtek mi braly znovu hcg po dvou dnech stouplo z 600 na 1200 🙂 Proto na ultrazvuku nešlo nic vidět, doktorka říkala, že se většinou ukáže od 1500..Takže v pondělí mě čeká další ultrazvuk a věřím, že drobečka už uvidím❤ Takže opravdu posunutá ovu 🙂

priefi
24. únor 2018

@petulles krasa 😊 gratuluji 😊

renuliena
25. únor 2018

@petulles neboj to bude ok, držím moc palečky 😉

petulles
autor
28. únor 2018

Ahooj holky, pardon že píšu, až tak pozdě 🙂 V pondělí jsem byla na ultrazvuku a bylo to tam 😍😍😍 Podle doktora jsem 5tt a v pondělí jdu opět na další, jestli už půjde vidět srdíčko 🙂 Strašně se mi ulevilo a věřím, že vše bude dobrý!❤ Hlavně prcek dává každý večer o sobě vědět, mám hrozný nevolnosti 😀 A chci se zeptat, říkaly jste si o fotky, hned takhle na začátku? Strašně bych chtěla fotečku, toho malého zárodečku tam 🙂 Ale nevím jestli to není blbý říct si .. 🙂

martina250703
28. únor 2018

@petulles Mě se sám zeptal, jestli chci. Takže jo, hned z prvního mám obrázek 🙂

petulles
autor
28. únor 2018

@martina250703 Tak to je paráda, hned si v pondělí řeknu 🙂 😍

sangina
28. únor 2018

@petulles no to rozhodně blbé není..musíte svého potomka dukladně zdokumentovat

petulles
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
petulles
autor
5. bře 2018

Ahoj holky, tak dneska kontrola a máme srdíčko!❤🙂 Jsem tedy podle všeho cca 6tt 🙂 Přikládám fotečku .. 🙂 Jsem neskutečně šťastná!!😍🙂

galikl
5. bře 2018

Krásná zpráva! Hlavně hodně zdraví přeji 🙂

sangina
5. bře 2018

@petulles tak vidíte..štěstí Vám přálo..gratulace🙂

petulles
autor
5. bře 2018

Děkuji moc všem!❤🙂

terdaaa
5. bře 2018

Holkyyy, já se k vím přidám!! 🙂 Také jsme s přítelem bojovali s osudem o miminko, moc jsem si přála, abych našla 2 čárky, při každé další MS byla naštvaná na celej svět 😀 😀 A minulý týden, konečně, pozdrav na záchodě... 2 vytoužené čárky 🙂

Našla jsem to ve středu, v pátek byla u svýho mudrce 🙂 , který mi říkal, že ''těhotná s největší pravděpodobností jsteeee, ale ještě tu nevidím váček¨, nabral mi krve a čekala jsem dlouhé 2 dni a půl, dnes ve tři mu volala a řekl mi: ¨no, máte to pozitivní¨ a v pátek jdu zase na kontroluuu... tak si holky držme, všechny palečky, ať nám to už nezmizí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru