Pozitivní test a vše kolem

petulles
19. únor 2018

Ahoj holky, prosím potřebuji poradit a snad i uklidnit. Dneska ráno jsem našla konečné své vytoužené dvě čárky na testu. Bude to moje první! 🙂 A od rána se ve mě míchají různé pocity.. Poslední MS jsem měla 29.12 a od té doby nic.. V den zpoždění jsem testovala a nic a to jsem opakovala třeba každé 4 dny, týden. Až dneska, když mi bylo ráno na zvracení, tak mi to test potvrdil.. Jenže já brala týden zpátky antibiotika Fromilid 500-jednu 1 tabletu denně na týden a do toho občas nějaký ibalgin, paralen vše na chřipku ☹ Strašně se bojím jestli jsem tím miminku nějak neublížila☹☹ Do toho jsem kuřák, takže od dneška stop kouření..Myslíte, že takhle ze začátku to mohlo mít nějaký vliv? Já se modlím, že ne.. ☹ A taky se chci zeptat jaký tt bych mohla tak být? Podle MS by to vycházelo na 8.týden, ale to se mi nezdá, to bych to snad zachytila na těch testech, ne? Uff to je otázek 😀 🙂 Moc děkuju všem za odpovědi🌹🙂

sangina
5. bře 2018

@terdaaa držím palečky i na nohách...at se Vás drží dalších 38 týdnu😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru