Poznaly jste samy, že jste těhotné?

anka.
1. čer 2007

Ahoj holky, slyšela jsem spoustu historek, jak někdo poznal okamžitě, že je těhotný atd... co vy? Kdy a jak jste to na sobě poznaly? Nemyslím teď takové ty lékařské příznaky, jako spíš něco pro pobavení....

Např. jedna známá to chtěla pěkně rozjet na motorce a najednou ji napadlo, že dneska ne, že by měla jet opatrně - šla si koupit test a bylo to!!! 🙂 Jak u vás?

verusky
9. čer 2015

@romelia jo, jo, taky bych udelala tehotensky test. pak napis 🙂

romelia
9. čer 2015

no dnes nemám první den ten růžový výtok.. Tak to mohu ještě zkusit. Dnes je to 16.den od ovulace. Zkusím si koupit test. Zajímalo mě právě kdy jste na to přišly 🙂

maxinkaa
9. čer 2015

Já brala antikoncepci 10let a 10 let jsem měla MS vždy v úterý ráno. Po vysazení, když další měsíc nepřišla ani v úterý odpoledne, už jsem věděla, že jsem těhotná 🙂 Od 5tt jsem věděla, že to bude holčička a je 😉

zuzikakuki
9. čer 2015

U syna jsem si udělala test jelikož mi kamarádka u kafe řekla že vypadám jinak a jestli nejsem těhotná a šup pro test a bylo to tam 🙂 a u druhého jsem testovala na popud mého 20 měsíčního syna který mě začal objímat a pusinkovat a byl mazlivý což normálně nebývá, tak jsem testla a v listopadu budem 4 🙂 a to my ještě zpětně říkala ségra že když jsme u nich byli na návštěvě v době kdy jsem ještě nevěděla že čekáme druhé miminko, po odjezdu jí prý její skoro 6 letá holčička řekla že teta čeká druhé miminko, tak jsem taky čučela a ty děti asi jsou vnímavější než jsem si myslela 🙂

miren
9. čer 2015

já to poznala taky hned, po 14 dnech...Prisla jsem do prace a malem jsem se doblila:D ale rikala jsem si, ze je to tim, ze jsem makala celej tyden, tak jsem unavena. Ale kdyz mi bylo dalsi kazdej den chvilkama nevolno, do toho prujmy, unavena- tak mi to bylo jasny🙂)) a bylo to tak🙂

romelia
10. čer 2015

tak test negativní... třeba ještě někdy příště...

adau
14. črc 2015

tak nějak jsem to "věděla" ještě před pozitivním testem, měla jsem neodbytný pocit "dávej na sebe pozor". pak přišli bolesti břicha, v jednu chvíli jsem cítila uhnizďování a pak už jsem jen čekala, až se nedostaví ms, test a byl tam 🙂

lusila001
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
obyvatelka
22. pro 2015

@kirax ja jsem to ted mela hodne podobne. Po ctyrech letech snazeni jsem zmenila gyndare a ten prisel s tim, ze nez me posle na laparku, tak budem tri mesice po sobe hlidat ovulaci, jelikoz mi zjistil, ze mam malo vajicek a ze neovuluju pravidelne. Pri tretim pokusu uz jsem neverila, ze to vyslo, byla jsem pripravena na laparku, a dneska mi doktor potvrdil tehotenstvi 🙂

janesafari
22. pro 2015

Já to ted u třetího věděla hned od 2tt-jen sem čekala,až to potvrdí test..... Uplně první pocit,který mě to řekl,byla myšlenka v autě :,,Už nenos tyhle rifle,tlačí na miminko !!! Dávej na sebe víc pozor !!!" a pak veškeré možné příznaky a 3+5 už test ukázal dálnice-bylo to 3 dny před očekávanou ms....

dzogobela
22. pro 2015

Vubec 🙂 kdybych nesla na kontrolu kvuli kvasinkam,tak bych to nevedela 🙂

barumat
22. pro 2015

Já byla jako praštěná železnou trubkou - nějak mi nepřišlo divný, že nemůžu spát kvůli bolesti prsou na břiše, ale ležím si na složených rukou 😀 Až přítel, když mi chtěl sáhnout na prsa a já si je chytla a zaječela "Ježiš né", se na mě tak podezřívavě podíval a řekl, že je to ňáký divný. Tak mě to napadlo, ale stejně jsem tomu nevěřila, říkala jsem si, že to bude jen rostě příznak přicházející silnější (a zpožděný 😀 ) menstruace. Když se pak ukázaly dvě čárky, říkala jsem si "Hm, aha...". A přítel? "Já to VĚDĚL, že to není jen tak, že tě ty prsa tak bolej!!!" 🙂

izzybickerstaff
22. pro 2015

Poznala jsem to prakticky hned, dvě čárky na testu se objevily až skoro asi týden a půl po tom 🙂

ma_jo
22. pro 2015

Já jsem otěhotněla 4 dny předtím, než jsme odlétali na svatební cestu do USA. Tam jsem si všimla hned první večer ve sprše, že mě bolí prsa. Měla jsem to dostat až za 10 dnů. První dva dny jsem to ještě přikládala vyčerpání z dlouhého letu a časovému posunu. Další dny už jsem ale nepochybovala. Neměla jsem vůbec chuť na pivo, což je u mě fakt divný 😀. Vůbec do ničeho se mi nechtělo. A na očích jsem to poznala taky, měla jsem mnohem výrazněji tmavě ohraničenou duhovku.

evkadol
25. pro 2015

My jeli v létě na víkend ke kamarádce a já to měla v pátek dostat. No byla jsem opravdu nadšená. I bez prášků jsem do měla přesný po 28 dnech. A ono nic v pátek, nic v sobotu. V sobotu večer jsem s pivem v ruce dělala srandičky, že jsem určitě v tom. No v neděli po cestě domů to ve mě začalo hlodat a koupila jsem test. V šest odpoledne tam na mě vyjulky obě čárky 😀

blecha94
25. pro 2015

Nepoznala jsem to na sobě skoro pět týdnů. Měla jsem Postinor, takže mě nenapadlo na sobě cokoliv sledovat... 😀

ajik123
25. pro 2015

Ještě dost dní před očekávanou MS mi začala bolet prsa a měla jsem bolesti zad. Také jsem měla špatnou náladu a vše mi dokázalo rozčílit.

onedaymaybebaby
26. pro 2015

Ja jsem nemohla v noci z nicehonic spat. Nikdy se spankem problemy nemivam. Byly asi 3 rano a me tak divne bublalo v brise a ne a ne spat 😀 Napadlo me si udelat hned rano test ale stejne jsem necekala ty krasne dve carky! Nespavost a silena bolest prsou jsou u me zatim hlavnim priznakem..

tess007
26. pro 2015

Já při prvním měla asi 5 dni po ovulaci slabé nidacni krvácení, pak trosku silnější výtok, před MS mě začala pobolivat prsa...Tenkrát jsem si to ale vůbec neuvědomovala a nepřikladala tomu důraz.Ted se snažíme,pořad se pozoruju a nic...Tak doufám,ze to třeba vyšlo a jen nemám příznaky jako u prvního... 😉

jituso
26. pro 2015

U prvního ne, to sem na ty 2čárky čuměla jak na zjevení, ale teďka u druhého sem to poznala hodně brzo 🙂 Myslím tak víc jak týden před očekávanou MS, aj tt sem dělala týden před MS a už tam byly 2čárky 🙂 Z ničeho nic, sem musela pořád spát a prostě sem měla takový "jiný" pocit 😵

babanci
26. pro 2015

Já do týdne. Poránu se mi zvedl žaludek při vaření kávy. Smrděla mi. Doktorka mi přesvědčovala,že to není možné,udělala test a.... bylas jsem.

babanci
26. pro 2015

@janesafari Přesně tak u mě. Při všech třech těhu jsem věděla,že čekám holčičky. Když moje prostřední dcera čekala mimčo,zase jsem věděla,že to bude holčička...máme Anežku. Nyní čeká miminko moje nejstarší a měla jsem hned jasno -zase holčička. A taky jo. Máme potvrzeno z Prenascanu i z velkého UTZ.

a_vav
26. pro 2015

Ne 😀 a to mi bylo už asi od druhého týdne na zvracení motala se mi hlava byla jsem pořád unavená vše mi smrdělo a pořád jsem musela mít pohyb ... jinak test byl pozitivní až asi ve 14 tt po velkém UTZ 🙂

cerlada
26. pro 2015

Já jsem to poznala tak, že jsem pekla chleba a strašně se mi zvedal žaludek z kvasnic. Pak jsem si udělala test a II 🙂

mitchie
14. led 2016

Já si v říjnu říkala " kéž by se nám to konečně povedlo a zjistili jsme to na Vánoce, to by bylo krásný" :D a týden před vánoci jsem si začal všímat, že mám jiný pupik, vystouplejsi, tak jsem si udělala test a ten to hned potvrdil :D v listopadu jsem byla nemocná a to se mi menstruace vždy rozchází tak mi to nepřišlo divný :D a na Vánoce druhy test tam už to bylo výraznější 🙂 k dr. Jsem chtěla až okolo 7tydne kdyby tam nebylo nic vidět tak ať se nelekam 🙂

zubejda2
14. led 2016

Já jsem většinou příznaky přisuzovala něčemu jinému. Až po testu jsem zjistila, že mi tělo vždy minimálně týden předem dávalo jasně najevo, co se děje, ale já jsem ho ignorovala 🙂 Na druhou stranu jsem při testování nějakým záhadným způsobem tušila, jak to dopadne. Můj manžel mi při oznámení // už podruhé řekl, že si to myslel už minimálně 4 dny předtím. Nechápu, jak na to přišel. On pro to také žádné vysvětlení nemá.

xenona
14. led 2016

U 1. těhotenství mi to kamarádka poznala na očích. Normálně to na mě vybalila, aniž by něco tušila, když jsme šly na kádě. Ani já v té době nic nevěděla. A jen sem se tomu zasmála. Až doma se mi to rozleželo v hlavě a udělala jsem si test, který byl pozitivní a všimla si, že mě vlastně i bolí prsa. Kamarádka má na to čuch, odhadla to už u více holek. Prý se jinak lesknou oči😄

xenona
14. led 2016

*na kafe

pavly
14. led 2016

ano, v obou případech mi prostě bylo zle dřív,než jsem našla // :-/

nikolkaamarianek
14. led 2016

Já jsem si v práci šla koupit obří svačinu jak jsem měla poslední dobou zvykem. Citlivé bradavky sem měla tak, že jak jsem chodila sem si musela držet prsa, ale to vše jsem přičítala menstruaci.
No a zároveň s tou svačinou jsem si už tak rutinně koupila test 😀.
No přišla jsem domů udělala si kafe, zapálila si a pak šla na záchod s testem. Okamžitě tam byly dvě silné čárky 😀. To sem si naposledy zapálila z nervů cigaretu, v půlce tipla a to je tak vše 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru