Přáli jste si prvního kluka nebo holčičku? 🙂

eliskav
10. kvě 2014

Ahoj, jen tak pro zajímavost, přáli jste si prvního kluka nebo holčičku? A jste pro, nechat si pohlaví říct, nebo ne? 🙂

miranda77
12. čer 2014

jinak mě přišlo lepší si nechat říci pohlaví předem .... vyzkoušeli jsme obojí 😉

maia74
14. čer 2014

Já jsem chtěla poprvé, podruhé i teď kluka 😅

consti
14. čer 2014

Já jsem si vždy myslela, že budeme mít holčičku. I když se mi o miminku zdál sen, tak to byla holčička. Ale s manželem jsme se shodli na tom, že bychom chtěli spíš chlapečka 😉 . Když se mi pak po x letech podařilo otěhotnět, myslela jsem, že to bude holka, že to jsou větší bojovnice. Ale po ultrazvuku v cca 9. týdnu jsem najednou byla přesvědčená, že je to klučík a i jsme miminku říkali malej, i když jsme ještě nevěděli...Dnes máme chlapečka a i druhého bych klidně brala klučíka, i když mi to dřív připadalo jako "nejhorší" kombinace. A jak tu píší ostatní, ve finále je to jedno, hlavně, že je miminko v pořádku 😉 😉 .

lenynka
14. čer 2014

Koukám, že většina si tady přála holku 🙂 To já jsem vždycky toužila mít chlapečka. Chtěla jsem takovýho toho svýho chlapáka, kterej bude nejvíc na světě milovat maminku a nikdy ji nedá 😉 Přiznávám, budu hrozná tchýně 😅 Žádná nebude pro mého chlapečka dost dobrá 😠

A sice vím, že to není důležité a manžel si na tohle taky nehraje. Ale když se narodil první kluk, tak jsem se v koutku duše cítila trochu pyšně. Jako "jo jsem dobrá, porodila jsem kluka, pokračovatele rodu" a takové to podobné bla bla bla 😀

Druhé dítě mi bylo fuk. Holka by byla fajn, protože jsme ji ještě neměli a kluk zas lepší z praktických důvodů 🙂

Teď jsem ráda, že máme od každého kousku jedno. A já si užívám nakupování Transformerů i Hello Kitty, sukýnek i kopaček 😉

Teď řeším jiný problém. Strašně ráda bych ještě jeden kousek 😅

dyndula
16. čer 2014

Já bych chtěla radši kluka, ale jméno máme vybráno pro dvě holky 🙂 ty klučíčí jména jsou prazvláštní, nemůžeme se shodnout a pohlaví vědět určitě chci, aby se mohla nakupovat výbavička a popřípadě doladit klučičí jména. Proč kluka? Zdá se mi, že holky v budoucnu víc stojej, chtěj se líbit a mít milion botů a klukům je to vcelku jedno zda jsou oblečení podle poslední módy.

maia74
16. čer 2014

@dyndula, No já nevím, jestli vís stojí holky... Holka byla taková brambora, na kroužky moc nechtěla, sporty ji nebavili a o parádu mocnestála. Kluk byl od malička na všechny kroužky, sporty a hrozný manekýn... 😅 Drží ho to dodneška. ze zdravotních důvodů po úrazu už bohužel sporty moc , ale manekýn je hrozný - každé ráno 20 minut ve sprše (účet za vodu je děsivý....), voňavek spotřebuje víc než dvě holky a převléká se 5x za den 😀 😀 😀 . Už to ani nekomentuju, vždycky mi odpověděl, že není minulé století, kdy bylo sexy že chlap smrděl potem..... 😅

partyzanka91
16. čer 2014

já jsem si asi maličko víc přála kluka, zdálo se mi že malý kluci jsou spravní rošťáci a že mají vtipnější prupovídky a tak... no a mám dcerku. Ael když mi oznámili (nevěděli jsme dopředu) že se mi narodila holčička měla jsem neskutečnou radost nebyla jsem ani trochu zklamaná a dokonce jsem byla ráda za to že to je holka, nechtěla bych už jinak.

nika_sp
16. čer 2014

Já určitě kluka, protoze s přítelem jsme oba ze sourozeneckýho vztahu, kde je starsi segra a mladsi bracha, takze oba vime, jaky dovedou byt starsi segry megery😀
Naštěstí máme kluka🙂 Holku bych ale chtela urcite taky, tak snad nebudeme jako trojanovi, kterym to nevyslo ani asi na paty pokus😀

palomitacheca
16. čer 2014

U prvního jsem pohlaví vůbec neřešila. Přibližně v 18. týdnu nám řekli, že to bude kluk, z toho měl asi největší radost partner 🙂 podruhé jsem si moc přála holčičku, partner byl přesvědčený, že to zase bude kluk. Pohlaví jsem znát nechtěla (ostatní ho znát chtěli, ale měli smůlu), o to krásnější překvapení mě čekalo, když se holčička narodila 🙂 kdyby bylo ještě třetí dítě, tak bych si asi o malinko víc přála zase holčičku, ale nakonec by mi to bylo jedno, hlavně aby bylo miminko zdravé. A znovu bych se nechala překvapit až po porodu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru