Přáli jste si prvního kluka nebo holčičku? 🙂

eliskav
10. kvě 2014

Ahoj, jen tak pro zajímavost, přáli jste si prvního kluka nebo holčičku? A jste pro, nechat si pohlaví říct, nebo ne? 🙂

kasparci
10. kvě 2014

jako prvni dite jsem chtela kluka,manzel holcinu (ja mam starsiho brachu,manzel segru🙂 ). pak jsme o o minko prisli,nedarilo se nam otehotnet a v tu chvili mi bylo jedno,co to bude,vic nez kdy predtim ;)

jaja01k
10. kvě 2014

Od začátku těhotenství jsem si přála holčičku, kluka jsem si vůbec nedokázala představit. Když jsem šla na ultrazvuk ve 20tt, kde jsem předpokládala, že už mi pohlaví řeknou, najednou jsem si začala přát, aby to byl kluk. Asi jsem sama sebe přesvědčovala, že chci kluka, abych z něj případně nebyla zklamaná. No a když mi doktorka řekla, že to kluk bude, měla jsem z toho radost. Říkala jsem si, že je to tak správně, že první má být kluk a druhé holčička. No a teď když je ten náš chlapeček už tři měsíce na světě a já vidím, jak je úžasný a roztomilý, už po té holčičce ani tak netoužím a jestli se nám napodruhé podaří zase kluk, vůbec mi to nebude vadit 🙂
Já jsem si pohlaví nechtěla nechat říct, ale manžel trval na tom, že to MUSÍ vědět. A nakonec jsem byla ráda, že jsem si to říct nechala. Když jsem to pak věděla, najednou jsem se na to miminko úplně jinak těšila 🙂

domca89
10. kvě 2014

No holky, já si to nechám říct při tom velkém UZ ve 20tt, teda pokud bude mimčo správně otočené. Přítel ale tvrdí, že to bude holčička, že přece ví co dělal a že když to bude kluk, tak jsem si já špatně vybrala. Tak uvidíme, zda odvedl dobrou práci, nebo jsem si já špatně vybrala. 😀

terezapetrova
10. kvě 2014

Ja si prala holku, pri UTZ jsme zjistili, ze zrejme bude kluk, byla jsem trochu zklamana, dnes bych si za to dala minimalne 50ran holi 🙂 Když jsme na konci 2. trimestru zjistili, ze vse není ok a vlastne cely poslední trimestr jsem se strachovala o zrdavi plodicku uvědomila jsem si, ze pohlavi je vlastne pro me uplna banalita... Nakonec opravdu mame 1. chlapecka a krom toho, ze ho samo milujem si rikam, ze chlap bude mame v zivote oporou i když samozrejme kristalovou kouli nemá nikdo z nas 🙂

marcinek
10. kvě 2014

ja si strasne prala prvni holcicku, vubec jsem si kluka nedokazala predstavit. Proste jsem se tesila na ty panenky, kocarky, pleteni copanku, vse ruzove. Holcicka nas ale napinala az do 32tt a ja se pak usmivala jak slunicko, kdyz nam to rekli.Do 2 let slunicko, pak se narodil syn a z dcery se stala hrozna placka, vztekloun. Ted jsem rada, ze druhy byl kluk, bylo mi to vicemene jedno, spis kvuli manzelovi kluk, kteryho si pral.A ten je naprostej pohodar, klidas, jen kdyz ho vzbudim, tak mrci jak kazdej chlap 😀

carrie_b
10. kvě 2014

Přála jsem si strašně moc holčičku, až jsem se styděla, jak moc mi na tom záleží...ale nemohla jsem si pomoct. A mám ji, jupí!🙂

jannka15
10. kvě 2014

mě tedy nikdy nenapadlo přát si kluka nebo přát si holčičku.

pivonka2
10. kvě 2014

Chtěli jsme oba první kluka - máme holku. Druhé jsme chtěli taky holku (změna názoru 😀 ) - čekáme kluka. U obojího trochu překvapení, byli jsme si NAPROSTO jisti, že to bude to druhé pohlaví. Když se teď někdo zeptá, co to bude a že kluk, první reakce "Tak se vám to povedlo co.." Jako by kluk byl něco, k čemu všichni rodiče míří nebo co. V párečku žádné výhody nebo slávu nevidím. stručně řečeno - jsme rádi, že máme dceru a že budeme mít i syna. Je nám jedno, jestli má pindíka, nebo buchtu, budeme a máme je rádi obě dvě děti 😀 Vždyť jsou přece naše. Hlavně aby byly šťastné a zdravé.

victress
10. kvě 2014

chtěla jsem kluka, máme holčičku, ale nevyměnila bych ji za nic na světě, druhé chci opět kluka, spíš kvůli manželovi, aby měl následníka...ale když to bude zase holčička, aspoň nemusím pořizovat novou výbavičku v modrém 😀 😀

blahy
10. kvě 2014

nám bylo jedno co to bude, hlavně že to bude zdravé.. ale vždycky jsem chtěla prvního kluka z důvodu, že kdyby druhé byla holčička tak by ji velkej brácha "ochránil" 😅 😀

martinahost
10. kvě 2014

Přála jsem si kluka a byla to holčička ( dcerka byla první miminko v rodine) 😉 A jelikož už máme v rodine 3 kluky a jen jednu holčičku, tak když príjde náš čas, tak chci holčičku... 🙂 Manžel by chtel samozrejme kluka 😉

sacvi
10. kvě 2014

Nám bylo pohlaví miminka jedno. Teda tajně jsem doufala v holčičku 🙂 . Nechali jsme se překvapit a holčička to opravdu byla. Při dalším těhotenství jsem zase chtěla holčičku a narodili se nám dva chlapečci 😀 😵 😵

ji_tuli
26. kvě 2014

Chtela bych holcicku, ale tak nejak spis myslim, ze cekame kluka, coz by zase radsi manzel. Rict si to ale nenechame, chceme prekvapeni. A chcem napnout i babicky a dedecky 🙂 ja mam brachu a manzel je ze dvou kluku, tak by nebylo spatny ten pomer srovnat. A pak druhy mimi kluka, uvidime v lednu...🙂

baraz
26. kvě 2014

chtěli jsme holčičku - vyšla a jako druhého kluka - a vypadá to, že vyjde také 🙂

volodka162
27. kvě 2014

Koukám, že všichni tady chtěli holčičku a manželé/přítel zase kluka...tak já budu asi vyjímka. Všichni okolo říkali, že to bude holka, jen mamka a kolegyňka z práce kluk. No, po UZ to bylo jasné....bude kluk a manžel je zklamán, ale už to pobral a teď se prosím těší a myslím, že pak bude rád, že bude mít doma parťáka 😎

kamino
27. kvě 2014

Kluka a mame kluka 😉😉 pokud by bylo druhe,tak bych se take primlouvala za dalsiho chlapika 😉 ale zopakuju stare klise..Hlavne at je to zdrave.

kamino
27. kvě 2014

Jo a vedet jsem chtela,co mam v brise uz kvuli nakupovani a hlavi roli hrala klasicka zvedavost..az do vysledku plodovky jsem se srovnavala s holcickou,kterou mi predpovidali, hlavne jsem si prala zdrave dite a vysledky byly v poradku a hlavne mi lekarka sdelila,ze to bude vytouzeny kluk 😉😉

aja123
27. kvě 2014

Přála jsem si kluka, ale člověk míní a život mění, takže s pindíkem nebo bez je prostě MOJE 😉

edeltraut
27. kvě 2014

Mně to bylo jedno, možná jsem trošku víc toužila po holčičce... ale nějak jsem cítila, že to bude kluk. Když jsem čekala druhé, tak jsem moc chtěla holčičku a vyplnilo se 🙂 a napotřetí nám to bylo také úplně jedno 🙂.

lennus
27. kvě 2014

Celkově nám to bylo jedno, ale vždy jsem si přála kluka, protože mám kolem sebe spoustu rozkošných chlapečků a já jako malá byla taky tak trochu spíše kluk! 😉 Druhá by byla fajn holka, ale když to bude opět kluk, aspoň budu vědět, jak to s nimi chodí. No a úplný ideál by byl kluk-holka-kluk, ale ještě nevíme, jestli půjdeme i do třetího! 😀

barunka1985
27. kvě 2014

tak já si přeju jako prvního kluka, možná z důvodu že jsem 4roky byla au-pair u chlapečka a myslim, že sme si rozuměli. těhotná zatím nejsem a ještě nějakou dobu určitě nebudu. ale jak tu píše hodně maminek, hlavně aby to bylo zdravé, na ničem jiným nezáleží. a jestli si to nechat říct, toť otázka. asi bych chtěla, abychom to já partnerem věděli, ale dál už bych to posílat nechtěla.

petrusew
27. kvě 2014

A mě to bylo fuk 😀

smardik
27. kvě 2014

přála jsem si holčičku a mám doma 2 úžasné kluky 🙂,u obou jsem to věděla, přáli jsme si s manželem vědět co to bude a uvažujeme o třetím-to pokud vydržím nenechám si to říct, naděje na holčičku umře až na porodním sále když vykoukne Davidek

hanulkapal
12. čer 2014

Já si odjakživa byla jistá, že budu mít jednou kluka.. A tuším, že kluka i čekám, chci se nechat překvapit, výbavičku pořídím v neutrálních barvách (na rozdělování pro holčičku růžová a pro kluka modrá nějak nehraju 🙂 ). Chci zažít ten moment překvapení při porodu.. No a zatím si v toho chlapečka tajně doufám, i když v konečném důsledku mi to bude stejně jedno, hlavně, ať je miminko v pořádku a ať se mu na světě líbí 🙂

marketa228
12. čer 2014

já chtěla prvního kluka, ale čekám holku. Byla jsem docela zklamaná, ale jsem ráda, že to vím, byl by to u porodu šok. Navíc mi všichni říkají, že to bude kluk (nikomu jsme neřekli, co to bude).

yildiz
12. čer 2014

tak ja si vzdy prala holcicku ....u prvniho jsem ani jinak nepremyslela.... a od zacatku jsem proste rekla ze to bude Katka ! Nechala jsem si rici co to bude ... jako druhe jsem si prala take holku 😀 a citila jsem ze to bude holka....ani jsem o klukovi nikdy nepremyslela a ani asi to bude znit divne ..nechtela.... a jako treti jsem si prala opet holku 😀 / a obcas se trapila :-/ co kdyz to bude kluk ☹ ? .../ no i po treti vysla holcinaaa - a vzdy jsem si nechala rici kazdou kontrolu - kontrola zda tam neni neco navic 😀 nemam rada tyhle prekvapeni - v tomhle musim mit vzdy jasno ! pac pak mam nakupovaci manii a muzu vybirat cilene a ne neutralne kde neni az tak moc vyber ... / pro me / 😀 ale nejhlavnejsi je samozrejme "zdravicko" !!! jsem tedy trojnasobne stastna !!! A nemenila bych.

elisset
12. čer 2014

já si přála kluka a je to kluk 🙂

pupickova
12. čer 2014

Poprvé jsem chtěla kluka, mám holku. Podruhé jsem chtěla kluka, mám holku. A potřetí mám smůlu ať si budu přát cokoliv 😀 😀

blanches
12. čer 2014

říct jsme si to nenechali ani u jednoho, je to takové napínání a překvápko pro všechny, chtěla jsem holku a u prvního jsem byla přesvědčená, že ji čekám, těšila jsem se na culíčky a panenky, máme dva kluky a miluji je ty moje rošťáky, hlavně ať jsou zdraví 😀

miranda77
12. čer 2014

:D my první chtěli rozhodně kluka, aby dohlížel na mladší holky, hlavně v pubertě, máme holku, pak jsme chtěli druhou holčičku, máme kluka a třetí jsme také chtěli drobonkou holčičku, a opět kluk ... a čtvrté raději už nebudeme zkoušet s nějakým přáním 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru