Právě jsem otěhotněla a čekám první miminko 🙂

mmanicka
19. únor 2014

Holčiny, je mezi Vámi některá taková? Mně přijde, že všude v diskuzích už jsou "zkušené" a já jsem mezi nimi pozadu 😀

ines82
24. kvě 2014

Holky, ja jsem taky poprve tehotna, totalne nezkusena. Porad brazdim po internetu, abych nasla odpovedi na me otazky 😀. Jinak mne bylo blbe tak od toho 7. nebo 8. tydne, brrr, ale tak po tom 12. tydnu to uz zacalo prechazet. 😉

baroma
2. čer 2014

zdravim vas... dnes mi doktor potvrdil tehotenstvi... zcela necekane jsem vcera objevila dve carky na testu.. mela jsem predtim menstruaci a otehotnela nekdy pred menstruaci... ted je to 3 tydny od poceti a doktor moc nevedel, jak to pocitat... ale na ultrazvuku byla uz videt mala cerna tecka... za tri tydny jdu zase a uz by mely mit slyset ozvy.. mam strach, ze to nevyjde :/

letadlo13
3. čer 2014

@baroma Já se schválně obědnala k doktorce poprvé až na včera (asi 8 tt.) abych tam neletěla zbytečně brzo, a určitě jsem nic nezaspala. Viděla jsem už hezký obrázek jak maká srdíčko a poslechla si jenom gratulaci, žádné připomínky, že něco ještě není... 😀 😀 😀

summer18
3. čer 2014

Ahojky holky, můžu se k vám přidat?? Já ještě u dr nebyla... jdu až 18.6. Dneskajsem začala drbounce špinit... snad to bude v pořádku :/ A co vy? Jo a měla bych být 5tt a asi 4 dny 🙂

mikracek
5. lis 2014

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Včera jsem zjistila tu nejkrásnější zprávičku, čekáme první miminko, testík ukázal po 4 dnech zpoždění krásné // 🙂

barbara2
21. lis 2014

Netuším jestli je diskuze ještě aktivní ale zkusím to! Snad někdo odpoví. 🙂 Před týdnem jsem zjistila že jsem těhotná. Bylo mi asi 5 dnů špatně, bolelo mi břicho a lehce jsem špinila. Posléze test ukázal 2 čárky a já mazala k doktorce. krev i uz ukázalo že jsem těhotná. Jenže teď všechny příznaky vymizely a já se bojím že to dopadne špatně. Už jsem jednou tzv. zamlklé těhotenství měla. K doktorce mám jít až za pár dnů a mě už z toho hrabe. Máte někdo podobné zkušenost? 😕

berblin
21. lis 2014

@barbara2 ahoj Báro, měla jsem naprosto stejné příznaky a těhu zatím v pohodě 🙂 neboj, nevolnosti atd. se opět vrátí ... teda alespoň mně se vrátily v plné síle

lotuorien
29. led 2015

Take jsem poprvé těhotná, ale první návštěva mudr mě čeká 🙂

scermak
7. únor 2015

Ahoj holky, včera jsem byla na kontrole a doktorka mi potvrdila 5+2tt a zatím vše v pořádku. Je mi 20 a strašně se na miminko těšíme, ale nechem ještě nic zakřiknout, protože je to úplný začátek🙂 zatím žádné příynaky, nevolnosti, nic..jenom mám pocit bušení srdce v břiše, ale to budu mít spíš jenom vsugerovaný :D nicméně mě doktorka objednala na kontrolu za 3 týdny, kdy už musím přijít nalačno a budou dělat veškeré testy. 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru