Právě jsem otěhotněla a čekám první miminko 🙂

mmanicka
19. únor 2014

Holčiny, je mezi Vámi některá taková? Mně přijde, že všude v diskuzích už jsou "zkušené" a já jsem mezi nimi pozadu 😀

artee01
19. únor 2014

Určitě nejsi jediná kdo čeká první, neboj sem stejně "nezkušená" jako ty 🙂

mmanicka
autor
19. únor 2014

@artee01 jééé tak to jsem ráda 🙂 jak se těšíš na mimčo? už jsi byla na ultrazvuku?

mmanicka
autor
19. únor 2014

tak jsem založila soukromou diskuzi 🙂 😉

cervenakarkulka
20. únor 2014

ahoj holky, ještě se nechci uplně pridavat do skupin, abych neco nezakrikla, ale dle vypoctu bych mela byt v 5 týdnu a musím ještě dva tydny pockat, nez mi lekarka potvrdi tehu. Ale nedalo mi to, a jsem tu 🙂

mmanicka
autor
20. únor 2014

@cervenakarkulka ahojky, přidala jsem tě do soukromé diskuze, tak šup za náma 🙂

bergina
20. únor 2014

Zdravím. Mě doktor tvrdí, že jsem ve 3-4 tydnu, ale neví ještě jistě, jestli nejde třeba o mimodelozni těhotenství ☹ Ale máte taky tak hodně moc nafoukle brisko a moc pijete i jíte? 🙂

mavega
20. únor 2014

@mmanicka ahoj, taky čekám první, mohla bych se taky prosím přidat do soukromé diskuze? děkuji 🙂

sarriku
20. únor 2014

Holky, kdo čekáte mimčo v říjnu, přidejte se na forum říjnovky 2014 🙂 já také čekám první

mmanicka
autor
21. únor 2014

@bergina
@mavega měli by jste tam být přidány 🙂

mymetka
21. únor 2014

Ahoj holky, já bych měla být právě na přelomu 5/6 tt. První test mi vyšel minulý víkend, od té doby čárka sílí. Po tomto víkendu budu volat mojí doktorce na objednání.

bergina
21. únor 2014

Jak se dostanu do fóra 😀

janulkahr
24. únor 2014

Ahoj holky, tak i já kooonečně po 8 měsících snažení objevila na testíku dvě čárečky ..... ve čtvrtek mě čeká první kontrola u paní doktorky, tak doufáááám, že bude vše v pořádku! No, trošku se vlastně i bojím ....

mymetka
24. únor 2014

@janulkahr tak to gratuluju, já se taky bojím, ale věřím, že se věci mají dít tak, jak jsou

kakamilca
24. únor 2014

Ahoj holky mohla bych se k vám také přidat. Těhu mám potvrzené zatím jen testíkem a k doktorovi chci vyrazit až tak za 3 týdny 🙂 Každopádně už teď bych se ráda s někým poradila ohledně jídla a tak co by člověk měl či neměl. Podle mých výpočtů můžu být teď tak ve 3týdnu 😅

mymetka
25. únor 2014

@kakamilca počítá se to od posledních mesíčků, takže ve třetím týdnu máš ovulaci, takže spíš v pátém ne?

gittynka
25. únor 2014

Ahoj holky ja mam tehu potvrzeno z HCG, ale ted ve ctvrtek jdu teprv na kontrolu- mam strach z mimodelozniho 😒 ... Ale uvidime snad to bude dobre 🙂 jsem nekde mezi 6. a 7. tydnem

Jinak se znamou tady z konika jsme vytvorily diskuzi Čekáme první miminko, takze tam se taky muzete pridat 😉

mmanicka
autor
25. únor 2014

@gittynka gratuluji, kolik jsi měla hcg? já měla taky podezření na mimoděložní, ale bylo to kvůli tomu, že jsem šla brzy na kontrolu a ještě jsem měla i posunutou ovulaci. dnes jdu zase na kontrolu a snad už uvidím srdíčko 🙂

saminomimino
25. únor 2014

Já mám zase pocit že je to tu samá prvorodička,každopádně gratuluji 🙂 😵 😵 😵

gittynka
25. únor 2014

@mmanicka ahoj diky 🙂 HCG 12. den po ET to je 17. dni od oplodneni vajicek jsem mela 1400, coz je vysoke na mimodelozni to asi nevypada, ale mam endometriozu a poskozene vejcovody, vpravo v podbrisku mam takovou pohyblivou boulicku velikosti svestky, kdyz na ni zmacku tak trochu boli, ale obas ji necitim a nevim co to je- jestli strevo nebo treba fakt zdureny vejcovod nebo vajecnik, proste nevim, ale hybe se to a je to tam- je celkem tuha trosku podlouhla, volala jsem k dr. i do centra, ale celkem me uklidnovali, ze bych pry mela pri mimodel. krece, no objednali me az na ctvrtek, ale co to muze byt netusim, byla jsem v rijnu na operaci tak jestli nejaky srust 😖 nemam bolesti tak se snazim byt v klidu, ale samozrejme mam velkej strach

gittynka
25. únor 2014

@saminomimino vsak se tak ta skupina jmenuje 🙂

kakamilca
25. únor 2014

@mymetka Aha no vidíš to by člověk neřekl. já vím prd jak se to počítá 😀

mymetka
25. únor 2014

@kakamilca jasně, já se taky učím za běhu, pár týdnu zpátky bych napsala to samé

kakamilca
25. únor 2014

@mymetka Ono dokud to člověk nepotřebuje tak není třeba se to učit 😀 😀 😀 Navíc je okolo toho takovejch věcí, že kdyby se to člověk měl učil hned najednou ještě před tím než do toho hupne tak by se z toho zbláznil 😀 😀 😀

gittynka
25. únor 2014

@mmanicka hele tak u me dobry, pritel me zavezl pred hodinou na gyndu, aby se na to dr. podival a rekl mi, ze ta boule je vajecnik, ktery ma 6cm, je velky po te stimulaci pri IVF a jinak mame vitalni embryo 🙂 takze jsem uklidnena

mmanicka
autor
25. únor 2014

@gittynka tak to gratuluju, to si člověk vždycky oddychne. já se musím pochválit, ja dnes HCG přes 25000 a už bylo vidět i srdíčko 🙂 🙂

gittynka
25. únor 2014

@mmanicka taky krasne... Nojo to jsem zapomnela-my uz taky mame srdecni cinnost, ale pry uplne cerstvou, rikal, ze je mozne ze vcera by jeste nebyla 😀 prcinek meri 3,44 mm

mymetka
26. únor 2014

@gittynka no tak gratulace, super zprávy

gittynka
26. únor 2014

@mymetka dekuji 😵

gittynka
26. únor 2014

Holky taky vam je uz zle? Ja jsem zjistila ze mi neni spatne jen kdyz jsem totalne prezrana- odpustte mi ten vyraz, jinak mam porad zaludek jak na vode a natahuje mi 😖 ... Jenze to je mi zase tezko 😀 fakt zacarovany kruh

mmanicka
autor
26. únor 2014

@gittynka děvčico, mně je dneska poprvé za 7týdnů DIVNĚ. ráno děs, ale pak to přešlo a teď mě zas bolí hlava. asi půjdu spat 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru