Právě jsem otěhotněla a čekám první miminko 🙂

mmanicka
19. únor 2014

Holčiny, je mezi Vámi některá taková? Mně přijde, že všude v diskuzích už jsou "zkušené" a já jsem mezi nimi pozadu 😀

gittynka
26. únor 2014

@mmanicka jdi ted to potrebujeme, taky hodne odpocivam.... Skritek si o to asi rika tou hlavou 🙂 ... Me je prave blbe cely den a nekdy se probudim i v noci ... Ja jsem mela dosta vysoky to HCGcko, tak je to mozna tim... No jsem rada ze nechodim do prace, to bych asi odbihala uprostred hodiny 😀

mmanicka
autor
26. únor 2014

@gittynka jakože i zvracíš? to já chodím do práce každý den, naštěstí sem se ráno jen "nadavovala" a nic, tak su klidná. doufám, že to bylo poprvé a naposled 🙂

gittynka
26. únor 2014

@mmanicka nezvracim, ale porad se mi natahuje a vraci se mi ty zaludecni stavy do pusy, no je to neprijemny... Ja jsem doma, uz skoro mesic-jsem po IVFku

janulkahr
28. únor 2014

Tak včera první kontrola u doktory, těhotenství sice potvrzeno, ale srdíčko zatím vidět (slyšet) nebylo ☹ takže dalších 14 dní čekání a očekávání 😒 ... dle prvního dne poslední menstruace jsme 6+4 (7.týden?)

gittynka
28. únor 2014

@janulkahr jj ja tam byla v 6+0 a rikal ze bylo uplne cerstve, ze by mozna ani o den driv jeste nebylo, takze klidek je to urcite v nejake toleranci do CARu si me objednali rovnou az na 8. tyden aby uz byla jistota ze je 😉 to bude v pohode 😵

janulkahr
28. únor 2014

@gittynka díky za každé malé povzbuzení, ale těch 14 dní bude nekonečných ..... 🙂

stesti_zm
7. bře 2014

@janulkahr Ahoj, ja ted objevila po 10 mesich snazeni, tak take moc doufam, ze to vyjde. Drzim palce!

janulkahr
7. bře 2014

@stesti_zm ahojky, já prášky vysadila cca někdy v květnu, červnu a musím říct, že mi ty dvě čárky na testu zatím ale vůůůůbec nedocházejí 🙂 ... jasně, koukám na kočárky, co by se mi asi líbilo atd .... ale pořád to jde tak nějak mimo mě a dokud nebudu držet v ruce alespon tu těhotenskou průkazku, tak to prostě nepochopim 🙂 .-) 😀

janulkahr
7. bře 2014

@stesti_zm a ty jsi ted cca v jakém týdnu? Na kontrolu se tedy taky teprve chystáš? Ještě týden, chjo....jdu ve čtvrtek a doufám, že už bude srdíčko...před týdnem vidět nebylo ☹

stesti_zm
10. bře 2014

@janulkahr Ja jsem ted na zacatku 6t. Takze na utv budu 6+4, to doufam uz bude srdicko videt. Musi to byt strasne cekat na dalsi utv, abys vedela, ze to je ok. No je pravda, ze to je zatim takove zvlastni. Mam radost, ale ... asi potrebuju videt to mimi na ultrazvuku, aby mi to doslo. A pak take az se to bude oznamovat rodicum, tak to cloveku mozna uplne dojde spolu s temi vsemi emocemi.

janulkahr
10. bře 2014

@stesti_zm jak říkáš 🙂 možná až to se mnou začne "prožívat" víc lidí, nebo až uvidíme i srdíčko na ultrazvuku ... já bych ted měla být 8+0, na ultrazvuku jsem byla v 6+4 a nic ... ale říkala paní doktorka, že to početí může být mladší, tak snad teď užžž!!!

stesti_zm
10. bře 2014

@janulkahr tak drzim palecky, urcite bude srdce jako zvon 😉

mmanicka
autor
11. bře 2014

holčiny, chcete jít některá za náma do soukromé diskuze? 🙂

kakamilca
11. bře 2014

Ahojky všem. Tak se přidávám se svými nevolnostmi. Někdo tu psal, že mu není špatně když je jen totálně přežranej. Já teda nemusím být přežraná, ale pořád tak jako najedená. Moc toho nesním, ale jakmile se mi vyprazdňuje žaludek je mi zle :D

stesti_zm
11. bře 2014

Ja musim zaklepat, ze az na bolava prsa a bolest hlavy mi nic neni. Hrozne jsem se bala rannich nevolnosti, protoze moje mamka a babi pry zvracely cele tehotenstvi. No ale co neni, muze byt ze :D

mmanicka
autor
11. bře 2014

holky no me dneska boli tak silene krcni pater ze premyslim, ze to v praci pro dnesek zabalim

celaskon87
15. bře 2014

Ahoj, taky jsem čerstvě "v tom". Podle MS bych měla být 4+1 a vyšel mi 2x test. Zajímá mě, jestli je nutné se k lékaři dopředu telefonicky objednat a kdy je na to ten správný čas - jestli už teď - nebo jestli to na UZ bude vidět až třeba za týden.

luciejanku
15. bře 2014

Holky 🙂 Jestli se muzu pridat 🙂 Me dneska doktor rekl tu nejrasnejsi vetu ze jsem tehotna 🙂 zatim asi 4tt-5tt. Za 10 dnu kontrola. Jestli uz bije srdicko atd..Se zblaznim z toho cekani.. Ted jeste nejak vydrzet a nerict to pritelovi 🙂 Chci si byt jista tim srdickem....
Hodne stesti a hlavne zdravi vsem preju :-*

luciejanku
15. bře 2014

Ja sem v takovym soku a tak neuveritelne stastna. Ani me to porad nejak nedoslo ze se to fakt povedlo 😀

tsterinka
15. bře 2014

@stesti_zm gratuluju 🙂 a mockrát děkuji za,,,,,,,,,,,však ty víš 😉

gittynka
15. bře 2014

@luciejanku gratulace 🙂 at jste zdravi 😵

luciejanku
15. bře 2014

Pak se vam ozvu jak sem dopadla... 😉

monikaklosova
18. bře 2014

Holky tak ráda bych se k Vám přidala, v pátek jsem na testu našla //. Jsem šťastná že se nám to konečně povedlo !!! K Dr. jsem objednaná na příští středu a tak se začínám bát aby bylo vše v pořádku ......

luciafff
18. bře 2014

@kakamilca jsem na tom stejně 🙂 jak mám prázdnej žaludek je mi nevolnoba mám pocit, že se mi motá hlava a na omdlení. Takže furt něco ukusuju. Jinak včera jsem měla žaludek zas jak na vodě a musela ksem se nutit, abych něco snědla ...
Holky jak se jmenuje ta soukromá diskuze? Jsem 6+6 a srdíčko bylo vidět už v 6+0. Příští kontrolu máme 28.3 🙂 už se tak těším. Jinak všem gratuluju !

stesti_zm
18. bře 2014

@luciafff Jee a ja myslela, ze to neni normalni. Docela jsi me uklidnila. Ja musim porad neco jist, jinak mi je proste na zvraceni.... Vetsinou vsichni pisou, ze nemaji chut k jidlu. Ale take jsem diky tomu za posledni tyden pribrala pul kila, coz neni uplne dobra rychlost pribirani, zvlast takhle na zacatku 🙂

bouleg
18. bře 2014

Ahoj holky, já jsem právě dneska 6+0 🙂 Mám stejné problémy jako vy, musím neustále něco jíst nebo mi je špatně od žaludku a hlava se mi motá taky. 🙂

luciafff
18. bře 2014

@stesti_zm
@bouleg
Holky, tak dnes jsem měla pochůzkový den. Musela jsem vypadat vážně komicky ... pořád mě to nadavuje. Ještě, že jsem ve městě nezvracela 😖

luciejanku
18. bře 2014

Ja jdu za tyden v utery na UTZ. Doufam ze uz bude krasne videt srdicko 🙂 Jsem zvedava o kolik vyrostlo 🙂 Jakou mate ted velikost gestacniho vacku, kdyz jste v 6tt?
Jinak me porad tak divne boli a poboliva bricho, taky to tak mate holky?

letadlo13
12. kvě 2014

Všechny zdravím a přidávám se 🙂 Taky jsem našla //, ale nebylo to překvapení, tělo se prozradilo samo už asi týden dopředu 🙂 test jsem si udělala spíš jen pro ten pocit. Já se docela znám a tak jsem už asi týden před MS tušila... Je to zvláštní pocit.

@stesti_zm No, mě je sice trošku "jinak" ale dobře jinak. Přiznám se, že ani trošku nevěřím, že mi vůbec někdy bude špatně. Jen to břicho je nafouknuté, ale normálně je úplně placaté, tak to asi vidím jenom já 🙂

susanne88
16. kvě 2014

@mmanicka ahoj tak já se k vám taky přidávám...🙂 na testu jsem našla dušíka...🙂 k doktorovi jdu až cca za 14 dní🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru