• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přezdívky mimišků v bříšku :-)

30. prosince 2014 
No my mame v brusku "delfinika juniora", lebo si tam stale plava jak taka rybicka a ked silno kopka, tak je klasicky futbalista :grinning:
1. srp 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to byl ze začátku parazit (ležela jsem přes tři měsíce a zvracela a hubla a když to manžel popisoval kamarádovi, tak ten se "hluboce" zamyslela a pak řekl: "No von je to takovej vlastně parazit, co?" :grinning: ) potom bejbítko a taky Kiki (ale to jsme ještě nevěděli pohlaví) a nakonec máme Kristýnku, takže Kiki je pořád.
1. srp 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
svištík
1. srp 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme říkali bobík a pak už Anička, jak jsme znali pohlaví..
1. srp 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
když jsme nevěděli pohlaví tak to byl vetřelec :grinning: , a teď, když víme tak pralinka (Ellinka)
1. srp 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš Adamčo bol bambuško :slight_smile:
1. srp 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas to bola fazulka...a este aj dlho po narodeni sme ju tak volali... :grinning:
1. srp 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my špuntík a ted už tomášku
2. srp 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mu říkáme plaváčku,jelikož byl na začátku hodně statečný a udržel se u maminy v bříšku,neuplaval nám ani nebyl vyplaven volnou tekutinou kterou jsem na začátku těhu měla
22. srp 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
prvej manzel hovoril arasid ( lebo bola malicka ako oriesok) a ked ju videl na ultrazvuku tak mimozemstan :grinning:
inac to potom bola fazulka, drobcek a potom po mene :wink:
23. srp 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mrňous, mrňousik - najčastejšie, niekedy aj teraz. Narodil sa 2800gr, a to som ho týždeň prenášala.
24. srp 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinka
24. srp 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my bříšku říkali ŠIMŠULA a teď malýmu říkáme MATY nebo BOBKU :grinning:
24. srp 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme měli v bříšku sněhuláčka...brácha říkal sněhule a když sme řešili jméno, tak naši říkali Žofka nebo Žofátko :slight_smile: A ted je to Anetka :dizzy_face:
24. srp 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme drobcov volali lolek a bolek a ked ma velmi kopali tak to boli male potvorky :grinning:
27. srp 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my rikali Plavecek :slight_smile: protoze krasne plaval a boxoval... na dalsim ultrazvuku se k nam otocil zady a videli jsme porad zadicka, tak jsme mu rikali Plavecek von Spiny (z angl. spine, pater) :slight_smile:
27. srp 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
my říkáme tajtrlík :slight_smile: protože sebou při každém UTZ hrozně mele :slight_smile: a od doby co víme že to bude chlapeček tak ještě Tomulko :slight_smile:
9. zář 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naše Barča byla prostě MIMI do poslední chvíle, protože jsme nechtěli vědět, jestli budeme mít holčičku nebo kluka
9. zář 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše bříško se jmenuje Dušan:slight_smile: mamaince se říká DUšan a bříško to podědilo :slight_smile:
9. zář 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to byl nejdřív "příživník" - na začátku jsem totiž jen zvracela a hubla a později to byl "podnájemníček" :wink:
9. zář 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
U nas ji rikame prdelka nebo prďolka. Asi zadna slava, mozna by to chtelo neco neznejsiho, co? :slight_smile:
9. zář 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som hovorila beruska a manzel votrelce ked ma moooc kopala a nakonec iba babeno :sunglasses:
9. zář 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak my měli Červíčka...napadlo to manžela, když viděl první ultrazvuk :grinning: ...někdy mu tak řekneme ještě dnes :slight_smile:
9. zář 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte náš chlapček v brušku je prezývaný Bobáčik :slight_smile:
10. zář 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Čaute, naša Linduška bola Loldo, Lolík - aj my sa tak s manželom občas voláme. Význam vieme len my dvaja :dizzy_face:
10. zář 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jelikož jsem Višňovská a manžel Višňovský, tak máme malou Višničku anebo Kulihráška :slight_smile:
21. říj 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som malu volala opicka lebo tam tak skakala a prevracala sa :grinning:
22. říj 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Náš malý je bobáčik,chrobáčik,drobček,mimik alebo Nikuško kedže sa bude volať Nikolas :slight_smile:
23. říj 2012 ve 14:23  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja mojho maleho volam Félix, lebo tak sa bude aj volat, ked sa narodi :slight_smile: no a moj mm ho vola Fero a ja sa na to hnevam :angry: pekne, vola ho tak aj jeho sestra, ked to povie predomnou tak sa hned opravi :slight_smile: ale je to presne tak, ako som to mm vravela a nechcel ma pocuvat, ze ak si zvykne na toho Fera, tak ho tak bude volat aj ked sa narodi a je to tu!!! uz ho tak volaju podvedome automaticky aj s jeho sestrou. :angry: :angry: :angry: no a niekedy mu poviem puska, lebo mame fotku z 3D a tam ma taku smiesnu tu pusinku :slight_smile:
23. říj 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prva bambulka zblnka :slight_smile: a druha bambulka bola jednoducho Moja :dizzy_face:
23. říj 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek