Už to vím
agness02
18. črc 2008

Přezdívky mimišků v bříšku 🙂

Ahojky, napadlo mě nové téma, jestli tu už někde je tak se omlouvám. Zajímá mě, jak jste říkaly mimiškům, když byli, nebo ještě jsou v bříšku. Měli přezdívku, nebo už rovnou jméno??? My jsme měli KLOKÁNKA 😃 Ještě mu tak občas říkáme. 🙂
Strana
z6
Dolů
PředchozíStrana
z6
Další
verushe20
9. kvě 2014
Klaudisek, bobinka nebo bobišek
elischka
9. kvě 2014
my jsme měli "pasažéra".o)
lusyy
9. kvě 2014
My jsme měli Vývara (i přesto,že to byla holčička) - vzešlo od vývarových polévek,které jsem milovala.
aklin
23. kvě 2014
Ja tomu mému prckovi, zatím je to jen takový malilinkaty embryjko, ale říkám mu "BODÍK".
simonceli
23. kvě 2014
U dcery jsme meli fazolka a ted mame kluka fuka
wlcodlac
26. kvě 2014
Můj manžel se vyžívá ve výběru příšerných jmen, taky aby byl aspoň na chvíli spokojený, jmenuje se miminko do narození podle něj. V prvním těhotenství jsme měli Arpáda, teď máme prozatím pracovní název Armin, předpokládám, že pokud se dozvíme holčičku, manžel to nějak originálně změní 🙂
25ka
26. kvě 2014
moje mama dala mojmu dietatu bez ohladu na pohlavie meno fazulka a babička paklík
domca89
26. kvě 2014
My máme koťátko
takarazestinusakur
15. čer 2014
My jsme měli "koníčka" (v Asii je rok koně) ale bohužel s námi pobyl jen krátce, takže se teď snažíme, aby byla ovečka příští rok 🙂 (2015 je v JPN rok ovce, v Číně je rok kozy, ale žijeme v JPN, takže "budeme mít ovečku")
marketa11112
24. čer 2014
jsem na zacatku tehotenstvi, tak rikame bublinka, a ja také cvrcek.
denishka
13. lis 2014
když jsem své těhotenství zjistila,což bylo ve 4 tt tak jsem To cosi ve mě pojmenovala VETŘELEC 🙂 🙂 🙂 :-p teď už je to naše FAZOLKA :-N :-N :-N
summer18
13. lis 2014
My jsme prvnímu říkaly Bobíšek, ale nevyšlo nám to a proto teď je to Bohouš... vůbec netuším proč a jak to vzniklo 😃
eileenk
13. lis 2014
@wlcodlac mám to obdobně, manžel vymyslel pracovní jméno Bivoj - nepřipouští, že to nebude kluk, přestože první šanci dozvědět se něco mám až za 14 dní na druhém screeningu
replykatee
13. lis 2014
Špidík u nás 🙂 ani nevím, jak to vzniklo, ale oslovuju jí tak někdy i dnes a to bude mít rok 😃
svetlanap
4. pro 2014
U nás se říká neoriginálně miníšek 😃 Někdy Mareček, protože to bude kluk, když s ním mluvím, někdy mu říkám boboušku, když mě kopáním vzbudí ve tři ráno, tak ty malá potvůrko, ale mimíšek jednoznačně vede. Švagr přišel s přezdívkou Frňousek - že prý tak říkali manželovi, když byl majel, to se ale neuchytlo, naštěstí, protože mě to dopalovalo. Když jsem byla nedávno u manžela v práci, ptal se mě jeho kolega a kamarád, co prej dělá malej zahradník (zahradník říkají manželovi) . :-N
nikollita
4. pro 2014
My jsme měli Rufuse 😃 (první syn)
tezulka
4. pro 2014
U nás Madeiráček, podle místa, kde byl mimísek splozen a nakonec je to holčička 🙂
sykorkaa
4. pro 2014
Škyťák(mame porad skytku)🙂 Tomášek nebo Sýkorka 🙂
punky
4. pro 2014
u prvniho smudla nekdy mu tak rikame i ted a ted druhe je kulisek 😉
franerka
4. pro 2014
šmouha .-)
jajinka25
29. pro 2014
Mi mu říkáme proste tretatko x-)
nkubountova
29. pro 2014
My říkáme mimísek nebo umpalump 🙂 Manžel nám dohromady říká prďolové 🙂
kamino
29. pro 2014
My meli Darmozrouta..😉 tak se jmenoval uz pri vyrobe 😉
karolinafm
29. pro 2014
my měli už od bříška Špagátu (máme Agátu) 🙂
letalnica
29. pro 2014
Když jsem ségře ukázala první fotku z ultrazvuku, prohlásila, že tam mám krevetu 🙂
bbibianca
30. pro 2014
My říkáme cipísek 🙂
Strana
z6
PředchozíStrana
z6
Další