Přezdívky mimišků v bříšku 🙂

agness02
18. črc 2008

Ahojky, napadlo mě nové téma, jestli tu už někde je tak se omlouvám. Zajímá mě, jak jste říkaly mimiškům, když byli, nebo ještě jsou v bříšku. Měli přezdívku, nebo už rovnou jméno??? My jsme měli KLOKÁNKA 😀 Ještě mu tak občas říkáme. 🙂

abinka
18. črc 2008

Přítel říkal malému břuchu v břuchu a já mimísek. 🙂

kalo
18. črc 2008

My měli ŽELVIČKU....protože když se mi v břiše hýbala, tak to vypadalo, jako bych spolkla želvu 🙂 (jako když v Machovi a Šebestové snědl Jonatán ty 2 želvy, které mu tam chodily dokola...kdo zná 😀 ...Z toho to vzešlo)

agness02
autor
18. črc 2008

želvička je pěkný 🙂 , my to měli podle filmu s T. Holým - klokan přiletí v březnu 😉

pirlenka
18. črc 2008

Čorízko - podle oblíbeného salámu naší rodinky...když jsme zapíjeli, že čekáme mimi, tak strejda koukajíce na mísu s občerstvením pronesl: Tak na to čorízko 😵 A už mu to zůstalo.

kisska
18. črc 2008

my sme to mali podla tvaru a velkosti - zacinali sme fazulkou a koncili votrelcom 😀

labell
18. črc 2008

My sme miminku v bříšku říkali Pavlík i když už sme pak věděli že je to Amelka. Brácha jí tak někdy říká i teď. 😀

noangel
18. črc 2008

nejdriv ďubka, pak krevetka a pak uz jen obrik 🙂

f.nina
18. črc 2008

Tak mi mu říkaly PIPIN......vymyslela to mamka aniž vědela že to bude kluk a zůstalo mu to dodnes 😀

natalien
18. črc 2008

Špagetka🙂

lenoc
18. črc 2008

Ja som nasim dvojkam hovorila vselijako, nic speci. Drahy ich volal ze "Pupulky".

monkula
18. črc 2008

zrnko jarkovi a Chiarke Chiarka 😀

tutifruti
18. črc 2008

My sme mali cvočku 🙂 ... Lebo "to" na začiatku naozaj vyzerá ako céčka, čo sa kedysi zbierali... Pamätáte...
Našej cvočke však žiaľ pálime len sviečku, lebo som potratila...
Teraz máme baby jagy a tie sme volali hneď menom Alžbetka a Dorotka... Už ná chýba len Jakub... 😉

liviky
19. črc 2008

u nás to byl koblížek ,někdy vetřelec,ale hlavně kvítko 😀

majka07
19. črc 2008

My měli hráška, napadlo mě to, když jsem si dávála hráškovou polévku a hrozně mi chutnala a to su byla asi v 7tt 🙂 a na druhé mám připravené oříšek, to nás napadlo čistě náhodou, původně jsem si říkala hříbeček, ale měla jsem tu známou a ona hrozně ráda oříšky 😀 takže su tu měla pistácie a lískáče a večer mi volala, že se jich nějak přejedla 😀 a já jí na to odpověděla, že až jednou budeme čekat druhý tak mu budeme říkat oříšek 😀 Opět si totiž pohlaví říct nenecháme:o)

peta1510
19. črc 2008

My sme mali červička alebo papulku🙂

pavly
19. črc 2008

ahojky,my meli na zacatku pijavicku-protoze ze me absolutne vysavala zivot,hubla jsem zvracela,nebyla jsem schopna vstat z postele.... a pak to byla chobotnicka-protoze se neustale vrtela-ikdyz spala a vypadalo to,ze nema 4 koncetiny,ale asi tak 100, a cim rostla,tim vetsi chobotnicka to byla...a protoze se vrti i po porodu a neustale si neco protahuje,tak ji tak rikame taky i ted
(a nevedeli jsme pohlavi,takze je nahoda,ze obe prezdivky byly zenske, byl by to jinak po porodu chobotnicak 😀 )

klouzavka
19. črc 2008

Do poslední chvíle jsme nevěděli, zda to bude holčička, nebo chlapeček, Jména jsme měli Davídek, nebo Anička. Mimískovi v bříšku jsme říkali Anička a on to na konec byl Davídek, proto jsem asi taky 11 dní přenášela, bolesti, kontrakce žádné - rodila jsem císařem.

asitka
19. črc 2008

ja buď Emuška...keďže som vedela, že to bude dievčatko....ale ináč to bola moja malá jašterica...a dodnes jej ešte tak občas hovorím... 😀

andy21
19. črc 2008

Apríl ....pozitivní test 1.4., jsme nevěřili svým očím 😀

j.a.n.u.s.
19. črc 2008

Baboo...my little sweet Baboo...

ssaara
19. črc 2008

my měli "prďolíka" 😀

mimusiacik
19. črc 2008

🙂 kedze sa vrtela skoro neustale volala sa "Vrtulka" 😉

supina
19. črc 2008

my měli ušáčka a bohužel mu neříkám jinak ještě teď, když je mu 10 měsíců.. Nějak mi nejde říkat mu Marečku 😅

kometa
19. črc 2008

Tak mi sme volali VIFI (Vifinko) do 5.mesiaca (pokiaľ sme nevedeli pohlavie). Boli to zač.písmená prichystaných mien - teda VIktroria alebo FIlipko 🙂 .

agnny
20. črc 2008

plaváček 🙂

dominka11
22. črc 2008

Dinosíro, to som nevymyslela ja 😀 najskôr mi to pripadalo divné, ale potom som si na to zvykla.

kala713
23. črc 2008

My mu hovoríme mrvko 🙂

titkovamiriam
23. črc 2008

miminko,hopinko,dupko,kopko a vseliako podla toho ako sa chrustik choval. 😀

gucz
1. srp 2008

Naša Lauruška bola fazulka 🙂 , potom už len bábenko

ivica2705
1. srp 2008

ja malej hovorim ked sa rozpravame tak babulka, a ked ma stve a moc kope, tak malinka svinka 😝 a tatino ju vola zajko 😀 😀 myslim si ze jeho to ale bude drzat aj ked sa mala narodi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru