Přezdívky mimišků v bříšku 🙂

agness02
18. črc 2008

Ahojky, napadlo mě nové téma, jestli tu už někde je tak se omlouvám. Zajímá mě, jak jste říkaly mimiškům, když byli, nebo ještě jsou v bříšku. Měli přezdívku, nebo už rovnou jméno??? My jsme měli KLOKÁNKA 😀 Ještě mu tak občas říkáme. 🙂

verushe20
9. kvě 2014

Klaudisek, bobinka nebo bobišek

elischka
9. kvě 2014

my jsme měli "pasažéra".o)

lusyy
9. kvě 2014

My jsme měli Vývara (i přesto,že to byla holčička) - vzešlo od vývarových polévek,které jsem milovala.

aklin
23. kvě 2014

Ja tomu mému prckovi, zatím je to jen takový malilinkaty embryjko, ale říkám mu "BODÍK".

simonceli
23. kvě 2014

U dcery jsme meli fazolka a ted mame kluka fuka

wlcodlac
26. kvě 2014

Můj manžel se vyžívá ve výběru příšerných jmen, taky aby byl aspoň na chvíli spokojený, jmenuje se miminko do narození podle něj. V prvním těhotenství jsme měli Arpáda, teď máme prozatím pracovní název Armin, předpokládám, že pokud se dozvíme holčičku, manžel to nějak originálně změní 🙂

25ka
26. kvě 2014

moje mama dala mojmu dietatu bez ohladu na pohlavie meno fazulka a babička paklík

domca89
26. kvě 2014

My máme koťátko

takarazestinusakur
15. čer 2014

My jsme měli "koníčka" (v Asii je rok koně) ale bohužel s námi pobyl jen krátce, takže se teď snažíme, aby byla ovečka příští rok 🙂 (2015 je v JPN rok ovce, v Číně je rok kozy, ale žijeme v JPN, takže "budeme mít ovečku")

marketa11112
24. čer 2014

jsem na zacatku tehotenstvi, tak rikame bublinka, a ja také cvrcek.

denishka
13. lis 2014

když jsem své těhotenství zjistila,což bylo ve 4 tt tak jsem To cosi ve mě pojmenovala VETŘELEC 🙂 🙂 🙂 😝 teď už je to naše FAZOLKA 😅 😅 😅

summer18
13. lis 2014

My jsme prvnímu říkaly Bobíšek, ale nevyšlo nám to a proto teď je to Bohouš... vůbec netuším proč a jak to vzniklo :D

eileenk
13. lis 2014

@wlcodlac mám to obdobně, manžel vymyslel pracovní jméno Bivoj - nepřipouští, že to nebude kluk, přestože první šanci dozvědět se něco mám až za 14 dní na druhém screeningu

replykatee
13. lis 2014

Špidík u nás 🙂 ani nevím, jak to vzniklo, ale oslovuju jí tak někdy i dnes a to bude mít rok :D

svetlanap
4. pro 2014

U nás se říká neoriginálně miníšek 😀 Někdy Mareček, protože to bude kluk, když s ním mluvím, někdy mu říkám boboušku, když mě kopáním vzbudí ve tři ráno, tak ty malá potvůrko, ale mimíšek jednoznačně vede. Švagr přišel s přezdívkou Frňousek - že prý tak říkali manželovi, když byl majel, to se ale neuchytlo, naštěstí, protože mě to dopalovalo. Když jsem byla nedávno u manžela v práci, ptal se mě jeho kolega a kamarád, co prej dělá malej zahradník (zahradník říkají manželovi) . 😅

nikollita
4. pro 2014

My jsme měli Rufuse 😀 (první syn)

tezulka
4. pro 2014

U nás Madeiráček, podle místa, kde byl mimísek splozen a nakonec je to holčička 🙂

sykorkaa
4. pro 2014

Škyťák(mame porad skytku)🙂 Tomášek nebo Sýkorka 🙂

punky
4. pro 2014

u prvniho smudla nekdy mu tak rikame i ted a ted druhe je kulisek 😉

franerka
4. pro 2014

šmouha .-)

jajinka25
29. pro 2014

Mi mu říkáme proste tretatko 😵

nkubountova
29. pro 2014

My říkáme mimísek nebo umpalump 🙂 Manžel nám dohromady říká prďolové 🙂

kamino
29. pro 2014

My meli Darmozrouta..😉 tak se jmenoval uz pri vyrobe 😉

karolinafm
29. pro 2014

my měli už od bříška Špagátu (máme Agátu) 🙂

letalnica
29. pro 2014

Když jsem ségře ukázala první fotku z ultrazvuku, prohlásila, že tam mám krevetu 🙂

bbibianca
30. pro 2014

My říkáme cipísek 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru