Přezdívky mimišků v bříšku 🙂

agness02
18. črc 2008

Ahojky, napadlo mě nové téma, jestli tu už někde je tak se omlouvám. Zajímá mě, jak jste říkaly mimiškům, když byli, nebo ještě jsou v bříšku. Měli přezdívku, nebo už rovnou jméno??? My jsme měli KLOKÁNKA 😀 Ještě mu tak občas říkáme. 🙂

kamino
23. říj 2012

Tak my meli Darmozroutka,protoze do produktivniho veku to bude pruvan v penezence😉

lenkadovolenka
24. říj 2012

som len v 5.tt ale volám ho/ju Bubušík 😀 také univerzálne ..... priateľovi sa to ale nepáči 😀 on ešte nehovorí nijako, len minule povedal v telefóne, že pozdrav tam tých dole, on je totiž v tom, že sú to dvojičky 😀 ale mená už máme vybraté :-P

bonavoxa
24. říj 2012

Moje břicho bylo ze začátku ,,Albert" nebo ,,Flavián" a ,,Květoš" 😀 Rodina se bavila vymýšlením co nejpodivnějšího označení 😀 A bavili se tím několik hodin. Tyhle jména zvítězily 😀 Když jsme se dozvěděli, že podle UTZ to bude pravděpodobně holčička, tak naštěstí nevymýšleli další ...a jen to přehodili do ženských tvarů. Takže ,,Flaviána", ,,Alberta" a ,,Květuše" 😀

janulka1980
24. říj 2012

@lenkadovolenka a preco si priatel mysli, ze su to dvojky? a su? 🙂

smudlinka2019
24. říj 2012

Tak náš maličký byl nejprve kulíšek a teď je už Mireček,ale u mě ještě vrtílek,podle toho jak se pořád krásně vrtí 🙂

lenkadovolenka
24. říj 2012

@janulka1980 on by totiž strašne dvojičky chcel 😀 ja dúfam, že je to jedno, ale ak sú aj dve, len nech sú zdravé, veď to nejako zvládnem 😎 a dvojičky mali v rodine, hm, tak uvidíme 😀

janulka1980
24. říj 2012

@lenkadovolenka my sme si vobec nic nemysleli a zrazu na UTZ, ze dva vaky! aj mna aj priatela sprava strasne prekvapila. hladala som v tom len pozitiva a snazila spracovat tu skutocnost, aj sa mi to celkom darilo. nakoniec v 7tt ostalo jedno, za ktore som po tolkych pokusoch strasne vdacna!
drzim Vam palce, jedno ci dve, aj tak nosis poklad 😵

lenkadovolenka
24. říj 2012

@janulka1980 veru veru, poklad! ja idem na prvý UZV v piatok, tak uvidíme, koľko vakov tam je 😀

ichbinich
24. říj 2012

Prve bolo Junior 😉 Aj ked sme vedeli pohlavie, nemali sme na 100% vybrate meno, tak bol jednoducho Junior 🙂
Toto druhe je Cislo Dva 😉
Nie bohvieako napadite, ale nase 😉

jankamgr
24. říj 2012

My sme pohlavie nechceli vedieť, ale od začiatku to bol krokodílko/krokodílka/krokouš... až potom Dudko v Paneláku vyrukoval s tým ich krokodílom 😀 😀 😀 😀 a zostalo mu to dodnes, a už máme aj celkom slušnú zbierku krokodílov doma, či už plyšových, alebo na oblečení, alebo kadejakých hračiek 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mi_chelle
24. říj 2012

Tak k tomuto tématu mám príma historku - když manžel poslouchal bříško, jestli tam něco neuslyší (což samozřejmě nemohl, byla jsem v 5. tt 🙂 ), tak mi zrovna hrozně kručelo v břiše a manžel prohlásil, že se nám narodí motorkář a že už to startuje 😀 No a od té doby mu/jí už jinak neřekneme (a to nejsme motorkáři!)

Hezký den všem maminkám! 😉

majka07
24. říj 2012

Přišlo mi upozornění, že @lenkadovolenka se líbí můj příspěvek...tak jsem jukla, co jsem tady psala a musím se smát....to už je tak dávno..... u druhého totiž přezívka oříšek nakonec nebyla, neboť jsem měla kukuříčku a od 12 tt to nebyla kukuřička, ale kukuřičky 😀 😀 😀 a vzniklo to vlastně tak, že jsem chtěla, aby to bylo podobné k tehdejšímu hrášku a např. fazolku apod. dává káždý 🙂

Přeji všem krásné těhotenství a ať jsou Vaše zlatíčka v bříšku spokojený po celých 9 měsíců 😉

diviska
24. říj 2012

já měla bioknedlíčka a je z toho krásná bio holčička 🙂

peroli
24. říj 2012

my jsme měli bubáčka 😵

janka3a
24. říj 2012

Pri prvom si moc nepamatam, teda, spon zo zaciatku...Ked sme v 3 mesiaci zistili, koho cakame, hovorili sme mu menom, ake teraz nosi...Pri druhom, ked prve uz vie blabotat, to bolo bába....neskor, ked sa mu opakovalo meno, naucilo sa menom vraviet, koho mame v brusku.

tournesol
24. říj 2012

my máme parazitka 🙂

anubis
25. říj 2012

Tak mě nejdřív napadl vetřelec-ale jlikož byl moc chtěnej a povedl se až z IVF,tak mi přišel vetřelec ošklivej a začala jsem mu říkala ufounku,i když jsme nechtěly vědět pohlaví,tak nějak jsem věděla,že to bude chlapeček a nakonec mu ufoune,ufounku a ufonče říkal úplně každej 😀

koniarova
25. říj 2012

Mne tieto zdrobnené prezývky pripadajú "divné". Ja osobne som nemala potrebu používať rôzne infantilné zdrobneninky a skomoleniny. Ale je to len môj osobný pocit a názor. 😉 😉 😉 😉

lenkadovolenka
25. říj 2012

@majka07 no pekne, takže dvojičky, hej? 🙂 ty, ako to zvládaš? alebo teda, ako si to zvládla? môj priateľ chce dvojičky, ale ja sa strašne toho bojím 😀

sarunatko
25. říj 2012

Sestřenice měla Brtníka 🙂

alamo
25. říj 2012

My meli Agamemnona (obcas zdrobnele Memnik).

lussy23
25. říj 2012

@alamo ako vás napadlo také meno?

romcovaklarka
25. říj 2012

My jsme měli Brunhildu - a nakonec to byl kluk 😀 Ale vzniklo to náhodou - tak, že jsem řekla, že vyberu pro miminko jméno a náhodně jsem zapíchla prst do takové té knížky od Knappové - a už to miminku zůstalo. Teda jen do doby, kdy se ukázalo, že to je kluk, pak ho můj táta překřtil na "Barbuchu" 😀
Jo a pak byl ještě Šíša, protože byl v břiše pořád nacpanej na jedné straně - našišato 😅

A současné miminko je jenom miminko 😅

alamo
25. říj 2012

@lussy23 Manzel je blazen do historie. Navrhoval jmeno pro kluka typu Markus Aurelius apod.

mochenkaa
25. říj 2012

My jsme měli Cipíska. Od zjištění pohlaví a dohodnutí jména to byl Davídek, Davulín Kukulín,... Teď Davísek, miláček (otočí se mi na to ale i M a kocour 😀 ) nebo Myšátko

bublina155
25. říj 2012

haha to je super tema 🙂 nasa bola fazulka a teraz je bambulka, hlados(to ked je mama hladna tak sa vyhovara na hladosa), okupant, vrtichvostik, inak ju volame menom

andysek111
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bonavoxa
30. říj 2012

Dnes můj muž nazval malé ,,Drobek"..a já jsem opáčila, že to bude spíš ,,Drobněna", když je to holka 😀 Doufám, že jí to nezůstane 😀

lulubu14
30. říj 2012

My sme boli na dovolenke pri mori a jeden chlapček sa volal Luigi - tak sme našej fazuľke v brušku hovorili Luiginka - straaaaaaaaašne sa nám to páčilo

timbouctou
30. říj 2012

páni to je názvisek 😀 My měli pracovně nazvaného prvního ŽIBŘID 😀 a druhý Anežka, pořád jsem doufala, že to bude holka 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru