• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přijdeme na svět v srpnu 2013

27. března 2013 
Zvládneme to, máš pravdu.... My jsme teď 6+1tt a už nám krásně bije srdíčko :wink:
10. led 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky tak jsem byla dnes na kontrole a miminko už dokonce získává na tvaru :grinning: srdíčko bylo zase krásně slyšet a dle doktora a PM mám termín na 25.8 takže doufám že to na mě příjde 2.9 abych vyřešila dárek na narozeniny pro nastávajícího tatínka :grinning: Jinak odběry krve mě dneska skvěle potrápily 4 zkumavky a mě se u toho ták motala hlava a zvedal žaludek ...... :frowning2:
15. led 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata, moc všem gratuluju k // a ráda bych se k vám přidala....Já objevila // 13.ledna, což vím teprve 3 dny a nějak jsem z toho pořád v šoku. Na uzw jdu 28.1. a doufám, že bude vše ok, už jsme zažila jedno mimoděložní před 3,5 roky a od té doby se nám nedařilo ani s pomocí car. A letos o vánocích jsme splodili druhého potomka s jedním vejcovodem po 2,5 letech snažení......Jen mám trošku strach z toho, že mě často bolí bříško, v práci ani moc ne, ale jak přijdu domů.....Dnes bych měla končit asi v 5. týden...Holky, kdy jste viděly srdíčko? Já furt chodím na wc a mám strach, že začnu z toho bolení břicha špinit, ale díky Bohu nic....Máte to taky tak? Petra
16. led 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lullaby87 Ahoj, tak to jsme na tom úplně stejně, já měla poslední MS 12.12. a počato bylo asi o Vánocích a taky mě objednala na 28.1. na uzw.....Já se bohužel taky moc valně necítím, jsem malátná, často mě pobolívá bříško a klidně bych šla spát i v 18hod...Hlavně, aby bylo všechno na uzw v pořádku.....Já mám první dítě počaté taky na Vánoce, ale před 8 lety, tak u nás je to asi nějaké magické období...Holky, a co kdybych začala náhodou špinit např. někdy večer, tak mám jet hned do špitálu nebo na druhý den na gyndu.....?
16. led 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky máme termín v srpnu, takže budu ráda, když se k vám budu moci přidat a krafat :grinning:
16. led 2013 v 11:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska83 no já měla poslední MS 29.11. a dle toho, dky jsme s manželem spolu spali, jsme počali 13.12. na můj svátek :slight_smile: si myslím.. tkaže o Vánocích už jsem těhu byla, ale příznaky žádné, občaqs mi bylo špatně, ale to jsem ymslela, že je z jídla.. a normálně jsem i pila a všechno :frowning2: 29.12. měla přijít MS a přišla.. akorát jsem jenom špinila.. tak jsem si povzdechla,že se nám to nepovedlo a čekala, než se mi pořádně rozběhne.. a ono nic, ani sex na to nepomohl, co mám zaručený spouštěč normálně.. když jsem špinila týden, tak mi to nedalo a koupila jsem si test.. a bylo to tam :slight_smile: špinit jsem přestala minulý týden v pondělí myslím.. takže docela dlouho.. myslím, že i kdybys začla, tak dokud by se neobjevila čirá krev, tak bych neplašila.. já pořád čekala, jestli se mi taky neobjeví, že "potratím" a ono to samo přešlo pak.. tak držím pěsti, hlavně toho 28. ať je vše v pořádku :slight_smile:
16. led 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska83 Ahoj Petruško, Mě taky na začátku bolelo bříško jako před menzes, ale sestra v poradně mi říkala, že je to naprosto normální, dokonce, e v období, kdy by si měla dostat mrchu tak mužeš špinit, taky se prý nic neděje, ale pokud by to bylo silnější tak radši jít na gyndu. Já jsem to zjistila v 5tt a srdíčko jsme viděli v 8tt a to už bušilo jak o život. Přeji hodně štěstí a neboj tentokrát to vyjde :wink:
16. led 2013 ve 12:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata, tak já byla na wc a už včera ze mě malinko vyteklo něco jako světlulinko hnědkavá spíš voda a napřed jsem si říkala, že to mám teď tak tmavou moč a dnes zase a pak jsem šla znova a už nic, ale radši jsem si cinkla na gyndu a po práci se jim mám dojít ukázat, tak snad bude vše ok....Nechci nic zanedbat, když už jsme na to tak dlouho čekali...
16. led 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já jsem 5tt plus 4.Dneska jsem byla na ultrazvuku a už je tam malá kulička :slight_smile:.Hned jsem si nechala vytisknout obrázek pro manžela.Je to nádherný pocit :slight_smile:).Ohledně toho špinění,je to prej normální.Já na to dostala utrogestan.Džím všem palečky :slight_smile:
16. led 2013 v 17:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baja8 Ahojky, tak já už jsem z gyndy doma a mám dobré zprávy, špinění se po obědě už neopakovalo,mimi je v děloze,což jsem měla obrovský strach z dalšího mimoděl.....Bylo to už hezky vidět a prý gestační i žloutkový váček naznačují, že to snad bude ok, ale uvidíme až podle srdíčka 28.1.....Tak mám radost a bolest břicha je prý taky normální.....
16. led 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminy. Taky se přidávám :slight_smile: Na gyndu jdu teprve v pondělí 21.1., zatím vím že jsem těhu podle // a vynechání menzes. Mám docela obavy, protože na Vánoce a Silvestra už jsem byla v tom a vydatně si užívala alkoholu-samozřejmě jsem to nevěděla. Naposledy jsem to dostala 16.11.,ale mívám to vcelku nepravidelně co 37-40 dní. Takže i výpočet termínu bude zajímavý :sunglasses: Tak mi držte pěsti, ať je to v poho...
16. led 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, taky se přidávám ke gratulacím a srpnovým čekatelkám:slight_smile: Mám doma už jedno 1,5 roční torpédo, kterému jsme chtěli nadělit sourozence a zatím to vypadá, že se zadařilo. Mám za sebou už dvě kontroly, na jedné byl byl bohužel zjištěn hematom a doporučen klidový režim, podle té druhé se hematom pomalu ale jistě odbourává a viděla sem i srdíčko, takže si držíme palečky:slight_smile: Na nevolnosti netrpím, ale co ně hodně trápí je, že nemůžu usnout, třeba přes hodinu a pak se v noci 10x v noci probudím, no, snad se to srovná...
16. led 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ak by ste mali zaujem o test pohlavi z mocu napiste do IP, mam este jeden.. je to presne tento, akurat ho posuniem lacnejsie samozrejme
http://nejenchlebem.cz/vsechny-produkty/Ostatni/Test-Pohlavi-Ditete-Gendermaker.aspx

vsetkym prajem prijemne tehulkovanie :wink:
17. led 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinek82 Ahojky jak píšeš o tom že nemůžeš v noci usnout a v noci se 10x budíš, tak ti musím říct že jsme na tom podobně, jsem teď v 9 týdnu a každý večer bojuju s tou nespavostí, jsem hrozně unavená ale jak píšeš klidně hodinu nebo dvě koukám do stropu ale jelikož mám nevolnosti celí den a jediné co na to zabírá je nonstop do sebe něco cpát tak jím i v posteli než usnu, hrozny, jablko cokoliv co nedrobí :grinning: Vždycky než jdu spát tak se modlím at konečně v klidu usnu a ráno se probudím fit :slight_smile:
21. led 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@princess69 Ahoj, tak to já v 6.týdnu spím dobře, večer nevydržím dýl hore než do půl deváté, ale ráno jsme zase v 5 vzhůru a nemůžu už usnout....A jak píšeš, že musíš pořád něco zobkat kvůli nevolnostem, tak to já mám taky, ale "jen" od rána tak do 10 hodin dopoledne a pořád piju a zobkám a pak následně stále blokuju wc...:slight_smile: Tohle si teda při prvním těhu vůbec nepamatuju a to máme doma kluka, tak třeba to teď bude princezna....
21. led 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska83 No tak to ti závidím jen ráno by to bylo taky fajn, já bohužel mám celej den takovou tu nezvracecí kocovinu :grinning: teda ted uz jen pokud nezobkám :slight_smile: Ale s tím spánkem to mám poslední 2 tejdny... je to katastrofa večer jsem k.o už v 18 h ale usínám třeba v 10-11... a ráno pravidelně uplně k.o a vzbudím se v 7 :frowning2: Taky nepamatuju že bych to tak měla při prvním... I ty nevolnosti jsem měla jen trochu ráno... No třeba to bude kluk :grinning:
21. led 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@princess69 Tak to ti asi fakt nemám co závidět, ikdyž já si myslela, že mám dobrý žaludek a žádný žaludek "na vodě" pociťovat nebudu, ale tak snad to brzy přejde...A chodíš do práce? Já jsem pořád hrozně unavená a vstávám v 6 ráno a pak přijdu domů, napíšu s malým úkoly a jsem naprosto k.o. Já jsem teď spíš nervozní, aby bylo za týden srdíčko...Ale věřím, že bude vše jak má být a začnu si těhu užívat....:slight_smile:
21. led 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. dneska jsem byla na ultrazvuku protoze pred 14dny pouze vacek, no nemusim vam rikat jak me busilo srdce. ale je tam. :dizzy_face: , podle ms 8+3, podle velikosti 7+1, termin 30.srpna.

@petruska83
@princess69 k tem nevolnostem, ja mam rano tezkej zaludek jak kdybych byla prejedena, a taky na to pomaha zase jen se najist :grinning: . doma je kluk, tak jsem taky zvedava, srovnavat to s prvnim tehu nemuzu, to jsem delala dvanactky smeny, a ted jsem doma na matersky takze se asi i vic pozoruju. :wink:
21. led 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka123 Tak to je super, že bylo srdíčko a jak se vůbec počítají přesně týdny těhu, já měla MS 12.12.2012 asi magické datum, tak dnes bych měla být 5t+5, je to tak správně a na uzw jdu v pondělí 6t+5. Píšu to děvčata dobře?...Já mám doma už 7 letého prvňáčka a už si toho moc nepamatuju z prvního těhu, ale toto druhé je vymodlené, tak se možná taky moc hlídám....:slight_smile:
21. led 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska83 presne tak. dneska jsi 5+5tt, u nas 6+3 jeste srdicko nebylo tak jsem se fakt bala ale vim ze mivam ovu az kolem 20dc tak je to v poho a presne to vychazi na ty terminy.
preju hodne stesti. a ten vekovy rozdil mozna trosku zavidim, to uz bude pomocnik doma co?
21. led 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka123 Tak já mívám ovu brzo 12-15.DC, tak uvidíme....Dr. říkala, že 28.1. už by srdíčko mělo být a taky budu nervozní, jak ho tam neuvidím....U nás byla hodně důležité, že je mimčo v děloze a nezaseklo se zase ve vejcovodu, tak věřím, že je to bojovník a všechno to zvládneme.....Jo, malý si vždycky přál sourozence, ale dlouho se nám to nedařilo, já chtěla už když měl 3 roky a pak bylo mimoděložní, pak jsme museli rok čekat a pak se skoro 3 roky nedařilo ani pomocí ivf, takže náš malý to ještě ani neví a asi mu to ani brzo neřekneme....Tenkrát bylo těžké mu vysvětlovat při tom mimoděložním, jaktože mimi nebude....Takže s tímto počkáme.....
21. led 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všem moc gratuluju! Já mam doma 14-ti měsíční holčičku a 2 dny před vánoci jsem si potvrdila, že čekáme miminko.-) Měla bych být v 10tt, ale k doktorovi jdu až zítra, tak snad mi to všechno potvrdí. Počali jsme úplně stejně jako to prvé, tak Anince budou přesně 2 roky. Poprvé jsme na to čekali 2 roky a teď nám to vyšlo napoprvé :grinning:
Cítím se stejně skvěle jako při prvním těhu. Kdybych neviděla ty dvě čárky, tak o ničem nevim. Je pravda, že Aninka mě zaměstnává natolik, že nemam čas na nějaké těhotenství myslet. Snad bude stejně rychlý a bezbolestný i druhý porod.
21. led 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak cítím, že to bude další holčička .-)
21. led 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaci1 Gratuluju.....:slight_smile: Hlavně, ať je všechno o.k. Já bych si přála taky holčičku, ale v mém případě budu moc ráda i za druhého kluka....:slight_smile:
21. led 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahudka123 no tak já jsem na rizikovém doma, byla jsem i s prvním těhu... měla jsem mimoděložní těhotenství a s Adélkou se mi porod rozjížděl v 6 měsíci :unamused: Takže doktor dal neschopenku a po mateřské jsem rovnou na nemocenské :frowning2: ... tohle těhu je uplnej opak prvního nepříjemnost zvanou zácpa a krvácení dásní jsem neměla a teď mě to trápí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska83 Peti, do práce nemůžu protože jsem na rizikovém :frowning2: ale můžu ti říct že k.o jsem i tak mám doma skoro 4 letou holčičku která vydá tak za 10 takže mám co dělat a do školky mi jí nevzali protože už nebylo místo.... a to ona by potřebovala jako sůl :slight_smile: No já byla tak nervozní když jsem zjistila že jsem v tom že jsem si zašla na pohotovost pro jistotu že je to tam kde má , měla jsem už jednou mimoděložní ale sanita mě vezla na sál za pět 12... A byla tam taková kr..a doktorka že to nebylo až možný, nepříjemná otáka typu a co si myslíte jako že tam uvidím??? mě opravdu dostala.... Pak jsem sla uz ke svemu dr na srdíčko a bylo to moc krásný.. držím palečky :slight_smile:
21. led 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@princess69 Tak to máme podobný osud...Mimoděložní opravdu není co závidět, já to měla v rohu a řezali mi celé břicho jak při císaři...A s tím jménem Adélka jsi mě taky dojala,,,,my chceme taky Adélku.....:slight_smile: Taky bych mohla jít na rizikové, ale mám docela dobrou práci v kanclu, tak dokud to půjde, chci pracovat....Snad budeme mít už jen a jen štěstíčko....:slight_smile:
21. led 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska83 No já to měla ve vejcovodu takže mi ho museli celí odebrat měla jsem ho prasklej a ještě k tomu vnitřni krvácení no bylo to ofous byla jsem doma u mamky když jsem se složila, byla jsem totiž sama doma tak jsem vyrazila k našim nějak mi bylo doma smutno :slight_smile: No Adelinka byl nápad mojí maminky, a když se vyklubala tak jsem si říkala jo ten obličejíček tvářičky jako broskvičky to je prostě Adélka :grinning: je to krásné české jméno :wink: Já jsem právě měla docela lítavou práci takže jsem ji dal nemohla dělat...
21. led 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@princess69 Já to měla sice v rohu děložním na pravé straně, ale vejcovod mi taky vzali, takže jsem taky otěhotněla teď jen s jedním vejcovodem....Já začala tenkrát krvácet a ležela jsem týden v nemocnici, než zjistitli kde to vůbec je, takže to nebylo až tak hektické, ale jinak to byla hrůza.......Je to zázrak a po tolika letech a podařilo se až jsem se smířila, že budem mít jedináčka....:slight_smile:
21. led 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@princess69 Doteď mě to na té pravé straně tahne a pobolívá občas, tak tam mám po tom asi srůsty, tak snad to nebude dělat velkou paseku, jak děloha poroste....:slight_smile:
21. led 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek