Přijdeme na svět v srpnu 2013

123ajeto
28. pro 2012

pro všechny maminky, které to v srpnu čeká ;)
zvládneme to!!!

princess69
21. led 2013

@petruska83 Jé takže tě to pěkně potrápilo a ještě ti udělali jizvu přes půl bříška... No já to měla laparem takže mám 4 vpichy... ale měla jsem na pravé straně když Adelce byly 4 měsíce odoperovanej slepák takže se mi tam udělali pořádné srůsty.. Potom jsem už nemohla otěhotnět, vejcovod nalevo nestíhal a byl moc unavenej takže doktor mě chtěl odeslat do Heliosu na léčbu neplodnosti aby jsem byla zavčas fit i když jsme miminko neplánovali. Jen prostě abych byla zdravá, mám skvělého doktora 😵 No ale měla jsem zdravotní problémy takže jsem nenastoupila a po půl roce jsem nasla na testíku // 😀 nečekaně, neplánovaně...

princess69
21. led 2013

@petruska83 Teď jsem ti to zrovna psala mám tam taky srůsty a občas je to docela nepříjemné jak to táhne a bolí jak kdybych měla měsíčky... ☹ ptala jsem se doktora a on mi na to řek to je dobře aspo(n ty srůsty povolí a nebude vás ta strana už vůbec bolet 🙂 bolelo mě to i normálně když jsem cvičila nebo doma při sexu mě to bolelo na pravé straně až hrůza 😅 takže mi to těhotenství na to vřele doporučuje 🙂

jahudka123
21. led 2013

@petruska83 tak to chapu, pockej si az bude rust pupik a bude ti ho hladit 😉 to bude nadhera vid.
@kaci1 jee tak to mame skoro stejné, tomik nam teda trval 8cyklu, ted napodruhe a budou od sebe presne 2roky a 1 mesic 🙂 , asi to bude zahul vid, ale to dame. a co se porodu tyce, pevne doufam, ze bude uplne jinej, lepsi, rychlejsi, nekomplikovanej.. 😕 😔
@princess69 zacpou trpim taky. a taky doufam, ze se mi prestane delat vyrazka na dlani ktera se mi dela presne pri ovu a pred ms (hormonalne tudiz).

holky to je desny s tim mimodeloznim kdyz to ctu, proc se to sakra stava???
jo a k adelce.. meli jsme ji napsanou pri tomovi, ted ji nedam, dva duvody-za prve jich je tady ted fakt mrak, neco jako za nasi ery petrusek @petruska83 😀 (ve tride 8holek, z toho 3 petry), a za druhe ma svatek 2.zari a to bych ji neudelala. dostavala by jeden darek ze to ma zaroven k narozkam i svatku uz to vidim... 😀

petruska83
21. led 2013

@princess69 Ty jo, přesně jak píšeš,,,taky mě to táhne hlavně před MS a teď jen tak trochu, ale cítím to a jsme z toho nesvá a hlavně ráno než se vyprázdním to bolí ještě víc....Dotoho jsme minulý týden malinko špinila, ale skoro nic, tak jsem šla k dr. a viděla hezký gestační váček a dala mi utrogestan, tak ten ze mě trochu teď teče, protože si ho zavádím....Tak létám na wc, jestli je vše o.k. Tak snad ty srůsty nebudou moc silné a povolí co nejdřív a budem mít pak pokoj, ovšem jestli budeme mít císaře, tak budou nanovo, což já asi mít císaře budu.....když mám dělohu už 2x zašívanou a nemusela by stahy vydržet....

jahodarka
21. led 2013

Ahoj holky, máme podstatne větší uzavřenou diskusi srpen 2013. 🙂 Pokud se chcete přidat napište o povoleni vstupu paajinka a ona vas tam pustí. 🙂

petruska83
21. led 2013

@jahudka123 Tak já byla ve třídě Petra jediná, ale je fakt, že je nás moc....A Adélka měla být taky i u malého a nakonec to byl kluk, ale u nás tolik Adélek není, tak uvidíme...Manžel stejně říká, že to bude zase kluk....🙂

lupinek82
22. led 2013

@princess69 Hmm, mě už to usínání netrvá tak dlouho, jestli to není tím, že moje holčička si zkrátila polední spánek a já už se se spaním po obědě moc nechytám. Včera sem dopolko absolvovala kolečko po doktorech a odpolko procházku ve sněhu a do večera sem byla úplně KO, to se to pak spinkalo🙂 Nechutenství už mě přešlo, takže už mám úspěšně kilčo nahoře:(

princess69
22. led 2013

@lupinek82 No já odpo taky nechodím s malou spat maximálně se natáhnu k fimu na sedačku a dám si nějaké ovoce 😀 ale to nechutenství pomalu odeznívá je to lepší takže dnes se jsu po 3 dnech zvážit jestli nabírám ty zhubnuté kila z nevolností 🙂

lupinek82
22. led 2013

@jahudka123 Taky máme v plánu rozdíl 2 roky a měsíc, ze začátku to bude asi makačka se sehrát, ale to zvládnem🙂 Zase sem si slíbila porod rychlovku🙂 Spíš řešíme logisticky jízdu do porodnice, chtěla bych manžela zase u porodu, budeme na rychlo shánět hlídání, kdyby se tak dal odhadnout přesný termín porodu...
@princess69 Hmm, mě ještě zbylo dost kg po dcerce, chteli sme druhé docela brzo, tak sem neměla tu správnou motivaci na shazování:( Mě teda dost vyděsilo, že sem na sobě pozorovala bříško už od prvního měsíce, ale už se to srovnalo, první těhotenství na mě bylo vidět až v pátém měsíci, tak sem se bála, že budu mít megabřuch.

princess69
22. led 2013

@lupinek82 No mě právě nezbylo ani měsíc po porodu 😀 všechno to šlo dolu ale mrzelo mě že i s kojením ☹ Měla jsem docela neklidné šestinedělí protože jsme si s tatínkem od dcery nerozuměli a taky se za rok od porodu rozešli ☹ Teď jsem taky docela koukala jak můžu mít ve 3 měsíci bříško jako bych byla před těmi 4 roky v 5tem 😀 Jestli to tak pujde dal budu mít já megabřuch 😀

lupinek82
22. led 2013

@princess69 Já kojila vytrvale, ale jak sem přestávala, tak to šlo zase všechno nahoru, ale byla sem před těhu zvyklá hodně sportovat, což pak nějak padlo, ještě sme se do toho přestěhovali...tady už možnosti takové nejsou, ani ten čas, a když, tak ho radši strávím s rodinkou.

princess69
22. led 2013

@lupinek82 No já bych teď ráda kojila co nejdýl to pujde, zaprvé pro mimi je to lepší, nutrilon a podobné co si budeme povídat je to nechutně drahé, a představa že mám v noci zase vstávat a chodit do kuchyně připravovat mlíko grrr u melé jsem myslela že po měsíci kdy jsem v noci naspala pouze maximum 4 hodiny.. sebou říznu... usínala jse pak i u žehlení přes den 😀

bety11
28. led 2013

zdravím všechny tady šťastné těhulky😉 taky nás to čeká v srpnu (na začátku).
🙂

joa.n
4. únor 2013

Ahoj holky,
tak se ráda připojím. Čekáme druhého prcka začátkem srpna, těhotná jsem opět po 4 letech,ale mám pocit jako bych byla prvorodička 🙂

kimique
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
princess69
14. únor 2013

Ahojky holky tak jsem po delší době zpět .. Notebook v opravně ☹ byly jsm 12teho na kontrole ve 12 týdnu 😀 a dokonce už máme i pohlaví miminka 🙂 Bude to hočička 🙂 a je tak šikovná že seděla v tureckém sedu takže jsme mezi nožky viděli všichni. Partner byl uplně hotovej ten se tam málem rozbrečel když uviděl jak si tam malá cucá paleček 🙂 No prostě byla to nádhera... Takže huráááá na nákupy 😀

joa.n
15. únor 2013

Ahoj holky, chci se zeptat: uz mimco citite? Ja jsem druhorodicka a jsem ted tak cca 17 tyden a od vcerejska citim jakoby stostouchani ze vnitr. Takovet to simrani bylo asi pred tydnem. Jak jste na tom vy?

joa.n
15. únor 2013

@princess69: moc gratuluju k holcicce, uz taky jednu doma mame a je uzasna!!! 🙂
my bychom radi kluka, manzel se na nej doslova trepe, tak uvidime za necely mesic :$

princess69
16. únor 2013

@joa.n Děkuju, já teda abych se přiznala taky doufala v kluka jak partner který se třepal až do ultrazvuku na to že tam je kluk 😀 Jediné jméno které připadalo v úvahu byl Honzík 😀 i dcera chtěla brášku že ségru nechce 😖 Ale partner už se smířil s tím že nebudou blbnout u fotbalu ale ze bude kupovat saticky a dokonce vybral krásné jméno takže super. Jen doufám že Adélku naši to přejde má uplnou averzi k tomu že bude mít ségru ☹ máme docela strach.. Večer vždycky dává ručičku na podbříšek protože už teď cítím pohyby a musím říct že mě to zaskočilo, ale pak řekne bráška kope 😕 několikrát za den opakuju že je tam holčička její sestřička ... Asi budu muset zaplout do nějaké diskuze kde s tim jsou nějaké zkušenosti protože malá říká že ji nemá ráda a že bratříčka mít ráda bude!!! 😲

joa.n
16. únor 2013

@princess69 : u nas je to stejne. Dcera taky porad mele o braskovi, segru pry nechce, tak jsem zvedava. U vas doma to urcite prejde, je jeste hromada casu 😉 my jsme Kate koupili novou panenku, je plesata, proste mimino a nechali jsme Kaccku aby si ji pojmenovala. Tak ma jmeno Misa 😉 takze ona uz kluka miminko ma a kdyz to u nas bude holcicka, tak to pro ni nebude takove zklamani, alespon doufam 🙂

princess69
16. únor 2013

@joa.n Jůů tak to je skvělej nápad s tou panenkou, to bych taky mohla vyzkoušet 🙂 No jo když si děti postaví hlavu tak to máme vždy těžký a jsem ráda že nejsem sama s tím bratříčko-sesterským problémem 😉

energizer
17. únor 2013

Ahoj, hlasim se k vam do skupiny - mam termin v polovine srpna 🙂) Snad vse pujde v pohode...

joa.n
26. únor 2013

Ahojky holky,
hlásím další zdravé miminko.. 🙂 a dokonce už víme, že čekáme CHLAPEČKA 😀
Jak se jinak máte?? Mě chytla záda, tak chodím na rehabilitaci, ale nic moc.. jinak domácnost, práce a první prcek dají pěkně zabrat 🙂

speedygon
27. bře 2013

Zdravím všechny maminky. Vy, co máte termín srpnu:nechcete se přidat k naší soukromé skupince? Pokud ano, písnite a zařídím vám přístup. Jinak já mám termín 31.8. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru