Přijdeme na svět v srpnu 2013

123ajeto
28. pro 2012

pro všechny maminky, které to v srpnu čeká ;)
zvládneme to!!!

123ajeto
autor
28. pro 2012

tak drahé kolegyně, budoucí maminky 🙂
zjistila jsem, že čekáme miminko a předpokládaný termín porodu je v srpnu 2013. Jelikož jsem prvorodička, uvítám jakékoli informace a nebo si ráda poklábosím ;)

princess69
28. pro 2012

Ahojky, taky přijdeme na svět v srpnu 🙂 Já mám tedy už jedno prtě které má 3,5 roku ale připadám si jak bych byla těhotná uplně popré 😀

terezp
28. pro 2012

Ano! Zvládneme to🙂 Držím vám palce!!!

123ajeto
autor
28. pro 2012

jaj tak pro mě je to úplně prvně, takže v hlavě se mi honilo tisíce otázek a jedna k tomu ;) naštěstí nejbližší okolí už to ví, podpořili mě, takže mi spadl kámen ze srdce a teď už se jen těším 🙂

princess69
28. pro 2012

No u nas to už všichni ví ale partner je z toho trošku víc mimo 😅 takže jsem zvědavá jestli to nějak rozdýchá... kdyžtak ho pošlu at se jde opít 😀

123ajeto
autor
28. pro 2012

taky mám pocit, že to přítel oslavil na vánočním večírku, zdatně jen co je pravda 🙂

pajulinkka
29. pro 2012

Taky budeme mít termín v srpnu 🙂

stopobezite
31. pro 2012

Ahojky, já jsem také čerstvě těhu a přepokládám, že to vyjde na srpen.... 🙂

copinka
31. pro 2012

Ahojky dnes jsem objevila // a také bych měla rodit na konci srpna :D

susanitademacho
1. led 2013

Ahojky, na mě vyšel začátek záři🙂

jahudka123
3. led 2013

@copinka ahoj. ja // objevila 26.prosince a dr. me ceka v pondeli, uz jsi byla? a bylo neco videt?

copinka
4. led 2013

@jahudka123 Ahojky byla jsem a proto my taky termín posunul až na začátek září :D

jahudka123
4. led 2013

@copinka takze srdicko jeste nebylo? mam doma uz jednoho malyho sviste tak tam nechci litat x krat 🙂
diky. podle ms bych mela mit ale termin 1.9.

copinka
4. led 2013

@jahudka123 nebylo jeste je brzo 🙂 ale šla jsem se ujistit že je tam kde má být protože jsem otěhotněla hrozně rychle po operaci 🙂 a další ko je 22.1 to už musí být srdíčko

jahudka123
4. led 2013

@copinka tak to jsem zvedava na sebe. koukam, ze uz mas doma holcicku. tak zeby parecek?
mohly bysme si to vymenit ne? 😉

copinka
4. led 2013

@jahudka123 no to by jsme mohly ale zase na druhou stranu spousti oblečení po malé my zůstalo tak nevím co s tím případný chlapeček bude chodit v růžové :D

jahudka123
4. led 2013

@copinka no tak to je jasny. udelame vymenu i satniku 😀 😀 😀
ja mam plnou pudu modreho, ale jamile mi ve 20tt reknou holcicka, asi se neudrzim a ruzova a fialova je jasna. 😉

princess69
5. led 2013

Tak koukám holky že je nás spousta co jsme po svátkách zjistily že jsme v tom 🙂 pěkně se nám to tu rozrůstá 🙂 A jak Vám je??? nevolnosti už se dostavily nebo patříte mezi ty happy maminky co je to minulo ??? Já jsem teda 24 hodin s kocovinou 😝

sheila86
5. led 2013

ahooj, přidávám se do srpnovýho klubu 😀

@princess69 o nevolnostech mi ani nemluv, mám žaludek permanentně jak na vodě, ale naštěstí nezvracim - furt mám pocit jako by mi bylo blbě jakoby z hladu, ale to je fakt úplně mimo, protože furt jím 🙂 tím totiž aspoň na chvíli zaženu ten pocit 😀

princess69
6. led 2013

@sheila86 No znám ten pocit já ho mám kolikrát i v noci 😝 ale jíst nemůžu maximálně ovoce, a na pití mlíko 😖 začalo se mi dělat zle z masa. Měli jsme včera návštěvu tak se dělaly křídla a stehna v marinádě a já jsem křoupala salát protože jsem to nemohla ani cítit 😝

lullaby87
7. led 2013

@princess69
@sheila86 taky se přidávám holky, zjistila jsem, že jsem v tom, minulý týden ve čtvrtek 🙂 myslíte, že je v pohodě, když se objednám dneska k doktorce, že? Jinak nevolnosti bohužel přepadly i mě, každé ráno kocovina a občas i přes den.. a motání hlavy.. bleeee

princess69
7. led 2013

Ahojky já když jsem před 4 rokama čekala malou šla jsem hned druhej den k doktorovy klasika mezi 7-8 ráno abych byla klidná jestli je vse ok a nemám třeba mimoděložní (měla jsem jednou mimoděložní takže mi to strach nedovolil čekat třeba tejden) a tohle tehu jsem zjistila ve čtvrtek a v pondelí jsem šla taky mezi 7-8h řekla mi to sama sestřička do telefonu že je to lepší aspoň se třeba může vzít rovnou krev 🙂 Jinak s motáním hlavy ti plně rozumím mám to stejné ale celej den a někdy mě to probouzí i ze spaní v noci 😝

katerinal
7. led 2013

Ahoj, já to zjistila dva dny po Vánocích, bolel mě podbřišek jako před menses. Nezvracím, ale nemám chuť na jídlo a bolí mě prsa, u doktora jsem ještě nebyla, jen mi dělali krevní testy na HCG. Jo furt bych spala 🙂

sheila86
7. led 2013

@lullaby87 myslím, že v poho 🙂 já to zjistila v úterý, doktorovi jsem volala ve středu a volný místo měl až příští týden ve čtvrtek, takže jsem to od gyndy měla potvrzené vlastně až po týdnu 🙂

lullaby87
8. led 2013

@sheila86
@princess69 no tak mě objednala až na 28.1., aby bylo něco vidět.. tak teď budu jak na trní.. páč to už by pak mělo být i srdíčko..

sheila86
8. led 2013

@lullaby87 tyjo to je docela za dlouho, když je dnes teprv osmého - asi bych to nevydržela 🙂 já šla na gyndu s tím, že budu těhotná tak max 14, 18 dní, jak jsem si to já expertka spočítala a šla jsem docela do kolen když mi řekl, že jsem v nějakém 6.týdnu :D Takže kamarádky svatba, diskotéka apod., vše už bylo s mimi v břiše a já prd věděla, protože jsem měla normálně v termínu jako vždy menstruaci - ta prý už byla "spádová", už jsem v té době byla těhu, takže fakt "vtipný," tak snad nebudem mít mimčo alkoholika 😀

lullaby87
8. led 2013

@sheila86 neboj 😀 ja měla taky dost hustej prosinec, do toho silvestr.. a mě ani nenapadlo,že bych byla v tom 🙂 pak jsem začla v termínu menstruace špinit,což se mi taky občas stává..a já se to snažila ještě pak urychlit sexem,ať se mi rozjedou,to vždy zabralo..a tentokrát ne..když už jsem špinila týden a bylo mi špatně,tak jsem si pro jistotu udělala test a jaké bylo moje překvapení 🙂 a ještě větší,že mi to hlásilo 4-5 týden..podle poslední MS to vychází,dle toho co vím,kdy jsme počali,bych měla být tak ve čtvrtým...mno,uvidíme za 3 týdny u lékaře,jestli nepuknu do té doby nervozitou 😀

pavlaoo3
8. led 2013

Ahoj holky, tak gratuluju a přidávám se taky k čerstvým těhulkám. Mně termín vychází na 2, září,ale kdoví, co bude...přijde mi to děsně za dlouho. Čekáme taky první mimčo.Tak se mi to míchá,ikdyž je dlouho očekávaný, tak mám teda i všelijaký pochybnosti, přítel byl taky vykulený... ještě víc 😵 U mudr jsem byla dvakrát, poprvé nahonem kvůli krvácení, ale zastavily jsme to Utrogestanem, naštěstí 🙂 Na srdíčko ale taky bylo ještě brzo a další kontrolu mám taky 21, tak nás bude víc...Ted se koušu na neschopence...je to dlouhýýýýýý 🙄 Jak jste na tom vy, jak zvládáte práci v tom stavu? 🙂

lullaby87
9. led 2013

@pavlaoo3 no práci zvládám tak nějak všelijak 🙂 jsem horzně unavená a bolí mě oči.. tak se pořád těším až se dostanu dom.. Je to nekonečný to čekání.. Pořád špiním, trošičku jenom, to jsou kjapky, tak snad letět k doktorce nemusím.. snažím se brát teď vitamín C, prý by to mělo zabrat.. akorát jak je do kontroly dlouho, tak se teď pořád pozoruji, jestli mám stejné příznaky a nevymizely 🙂

baja8
9. led 2013

Zdravím a taky moc gratuluji budoucím maminkám.Já jsem zjistila včera,že jsem těhotná.A jsem strašně šťastná,páč to nemělo jít tak jednoduše,ale vyšlo to 🙂).Termín teda mám až koncem září.Doufám,že v pátek už se mrňousek objeví na ultrazvuku,ať jsem úplně klidná.Držte se holky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru