Registrace do Podolí - nepřišel potvrzovací e-mail

alenkara
28. říj 2017

Ahoj holky,

po 6 dnech soustavných pokusů o registraci do Podolí se mi to podařilo 🙂. Resp. napsali mi to přímo na stránku, po registraci vyskočilo okénko o úspěšné registraci.

Jenže mi dosud (už je to 3. den) nepřišel potvrzovací e-mail. Psala jsem tam, ale zatím bez reakce, telefonicky se mi nepodařilo spojit.

Stalo se vám to některé? Chci tam v úterý jít k potvrzení registrace, ale bojím se, abych nešla zbytečně. Pro jistotu mám ještě pořád ponechánu registraci k Apolináři....

Krásnej den 😇

vanea
28. říj 2017

@alenkara Nestalo, každopádně tam spíš volej, na maily reagují pozdě..ten mail ti měl přijít tak do půl hodinky, osobně bych teda volala hned ten den:D ale to už je jedno, do spamu ses dívala, jestli ti to nepřišlo tam?

alenkara
autor
28. říj 2017

@vanea No, tak "milá" sestra mi právě suše řekla: No to vám ani nic nepřijde jako... Vám přijde jen gratulace.

Tak jí říkám: Mně nepřišla ani ta. Odvětila, že jsem musela zadat špatný mail a že se to vyřeší, až přijdu osobně k potvrzení.... 🙄

vanea
28. říj 2017

@alenkara tak to je dobrý :D na mně byli milí, já tam zas volala, že se mi to podařilo registrovat 2x, tak ať jedno zruší🙂 a byli ochotní..no asi jde o to, na koho člověk narazí=) tak snad chytneš dobrou osobu aspoň u té registrace...hlavně že tam jsi;) zkontrolovala ti to?

alenkara
autor
28. říj 2017

@vanea Přesně, je to náhoda, na koho člověk zrovna nazrazí. Já se snažím být vždycky milá. Do hlavy té dotyčné nevidím, nevím, co zrovna prožívá, těžko tedy soudit 😕

Věřím, že to proběhne dobře, půjdu tam raději hned v pondělí, a%t jsem klidná. A kdyby to neklaplo, tak toho Apolináře. Tam chtějí, aby se rodička dostavila do 10 týdnů od registrace, tam mám ještě čas 🙂

vanea
28. říj 2017

tohle je ten mail:

Gratulujeme, vaše rezervace pro registraci k porodu v ÚPMD byla úspěšná.

Pro potvrzení registrace se, prosím, dostavte osobně do 7 kalendářních dnů do kartotéky ÚPMD. Přineste s sebou:
- těhotenskou průkazku s potvrzeným termínem porodu od vašeho gynekologa
- občanský průkaz
- průkaz pojištěnce příslušné zdravotní pojišťovny

Provozní doba kartotéky ÚPMD pro potvrzení registrace: po - pá: 10.00 – 14.00 hod.

Místo vás se může dostavit i váš zástupce vybavený vašimi výše uvedenými dokumenty a vaší plnou mocí.

V případě, že se nedostavíte ve stanoveném termínu, nebo vaše údaje nebudou odpovídat údajům zadaným při elektronické registraci, vaše registrace bude zrušena a bude poskytnuta jako volný termín jiným zájemcům.

Přenos potvrzené registrace na jinou osobu není možný.

Další péče v těhotenství bude probíhat u vašeho obvodního gynekologa. Od 36. týdne vás převezmeme do péče v prenatální ambulanci ÚPMD. Objednejte se prosím do této ambulance asi 14 dní předem (ve 34. týdnu) na telefonním čísle 296 511 411 nebo 296 511 455.

Úspěšné dokončení registrace je podmíněno uzavřením písemné Smlouvy o péči o zdraví mezi Vámi a ÚPMD (http://www.upmd.cz/documents/smlouva-o-peci-o-z...). Znění smlouvy je dostupné na uvedeném odkazu, prosíme, seznamte se s ním. Samotné uzavření smlouvy proběhne při dokončení Vaší registrace k porodu v kartotéce ÚPMD.

Vámi zadané údaje:
--------------
Číslo pojištěnce: xxx
Pojišťovna: xxx
Jméno, příjmení: xxx
Termín porodu: xxx
Adresa: xxx
Telefon: xxx

alenkara
autor
28. říj 2017

@vanea Noooo, tak přesně tohle se mi zobrazilo na stránkách Podolí, když jsem se zaregistrovala... Úplně doslovně. Ale na mail už nic. Tak budu věřit tomuhle, přeci jen, i technika může někdy selhat, kor u tohohle hromadného rozesílání... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru