• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Som tehotná - kde sa stratila radosť?

18. března 2014 
Vždy som si myslela, že keď sa dozviem, že som tehotná, bude to najšťastnejšia chvíľka mojho života....Pred týždňom vyšiel pozitívny test a pani doktorka potvrdila 5tt,ale moja očakávaná euforia akosi stále neprichádza :( Mám skvelého partnera, v máji bude svadba z lásky, obaja sme dobre zabezpečení, nemávam nevolnosti, tak nechápem prečo tá apatia, kam sa podeli moje city ??? Viem, že je to ešte rané štádium tehotenstva a ešte sme ani nepočuli srdiečko, ale tešiť by som sa predsa mohla, nie?
18. bře 2014 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj_nic si z toho nedělej. taky jsem čekala úplně extra návaly štěstí, jak tady mnohé píšou, ale asi jsem se nechtěla podvědomě na začátku radovat, dokud nebude bít srdíčko a nebudu mít v ruce těhotenskou průkazku. Teď už ji mám, vše je podle doktorky OK a já si začínám užívat mateřské přípravy a okukuju, i když jsem se zařekla, že ještě žádné nákupy nebudou :slight_smile: Všechno přijde, užívej těhotenství :slight_smile:
18. bře 2014 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@imkova no to je právě ten "jiný" stav, to že tvé reakce nejsou takové, jaké bys očekávala :sunglasses: :slight_smile: ... držím palce, užívej si to :dizzy_face:
18. bře 2014 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@imkova nic si z toho nedělej... Každý to má jinak... Já jsem např. když jsem si udělala těhotenský test brečela (a ne štěstím :slight_smile: ) stála jsem před zrcadlem, dívala se na břicho a bulela... Zrovna jsem nastoupila do nové zajímavé práce a najednou dítě. A říkala jsem si, už je ve mně... :slight_smile:
Pak jsem se uklidnila, vzpomněla si na to, že se o dítě přece už dlouho snažíme a že je vše v pořádku... A když jsem pak viděla nadšeného manžela, tak jsem se začala taky těšit...
Postupně Ti budou přibývat hormony a začneš se těšit, neboj...
Hodně zdravíčka!
18. bře 2014 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
to přijde..a nemusí se pokaždý jasát a dělat juchuchů hurá..a to ani po narození mimina..příroda je silná, tak ti zatočí s hormony tak, že láska bude růst s každým dnem miminka, ne že teď musíš šílet dojetím
18. bře 2014 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek