Stal se zázrak. Jsem těhotná

kacenka.p
4. bře 2007

Moc vsechny zdravim. Chtela jsem se se vsemi podelit o muj pribeh. Jiz jsem pred casem zalozila tema "umele oplodneni", kde popisuji cely muj pribeh do detailu. Ted jen shrnu fakta. Od ledna 2004 se snazime s manzelem o miminko. Bohuzel neuspesne. V cervnu 2004, jsem prodelala mimodelozni tehotenstvi - nasledovali dve operace. O rok pozdeji - kveten 2005 dalsi neuspesne tehotenstvi - potrat (embryo nebylo ve vacku). Srpen 2005 opet mimodelozni tehotenstvi - operace - odstraneni praveho vejcovodu, levy uzavreny, nepruchozi, zdeformovany- nefunkcni. Konecny verdikt od lekaru - prirozene tehotenstvi - extremne vyloucene - nemozne. No a pak uz prislo zari 2006 a me umele oplodneni. Cely prubeh si muzete precist - v pripade zajmu. Neuspesne!!! A tak musim smutne rict, ze jsem se s manzelem shodli na tom, ze pro miminko jsme udelali jiz naprosto vse a uz nemame silu pokracovat dal. Proste budeme statny par i bez deti. A to jsme a byli bychom i dal. Jen kdyby nam ve ctvrtek nevericny lekar nesdelil fakt, ze jsem tehotna - cca 6tt. Opravdu jsem meli vsichni sok - ja, manzel, lekar a cela jeho praxe, rodina, pratele, kompletne vsichni. Doktor rika, ze dle nej jde o naprosto normalni 6tt tehotenstvi, ale kvuli me minulosti je velmi opatrny a bude nas velmi dukladne sledovat. Zitra jdu na dalsi ultrazvuk.
Holky proc to cele pisu. Chci vam vsem dodat nadeji, ubezpecit o tom, ze zazraky se deji, dodat vam silu a odvahu. To co se nam stalo je opravdu 8 div sveta a ted neberu v uvahu to, zda vse dopadne uzasne a za 9 mesicu budeme mit v naruci miminko, a nebo bude neco spatne. Je to nadeje pro tento okamzik, ale i pro priste. Proste opet jsem se utvrdila v tom, ze nic neni nemozne. Preji vam vsem strasne moc stesti. Prejte ho i vy me. Drzim nam vsem pesticky.

scarlette
30. říj 2007

kacenka gratulujem, citala som si tvoj pribeh a vazne je to zazrak 🙂
dzte sa a davajte si na seba pozor 😉

silwietta
30. říj 2007

wow nadhera, blahozelam!!!

alex
30. říj 2007

Kacenka gratulujem moc! 😵

jolanka
30. říj 2007

kacenka, velka gratulace,at jste zdrave a pekne rostete. 🙂 🙂 🙂

minicka
30. říj 2007

Kacenka blahozelam, nech ste zdrave a rastiete do krasy 😵 😵 😵

lauritka
30. říj 2007

kacenka je to dojimave az k slzam...prajem ti vsetko dobre 😵

kalerat
30. říj 2007

Kačenko moc vám gratuluji k narození vaší dcerušky Leontýnky 😵

pitrska
30. říj 2007

ahoj holky jestli vas prosim muzu poprosit.dala sem svoji holcick do souteze o nejkrasnejsi miminko v kocarku dejte mi prosim vas hlas moc vam dekuji je to na http://www.babyportal.cz/soutez-2kolo/ mame cislo 71. viktorka smolova mockrat vam dekuji

juliet
30. říj 2007

Kačenko, veliká gratulace 🙂

fkamka
30. říj 2007

Úžasné gratulujem! Veľa zdravia a šťastia Vám obom! 😀 😀 😀

karamelinka
30. říj 2007

kacenka uzasne nech rastiete do krasy...a hlavne toho zdravicka...zazraky sa deju... 🙂

louzicka
30. říj 2007

Nádherné, dojemné, pláču (ach ty hormony 🙂 ) Kačenko MOC MOC MOC GRATULUJU 🙂 🙂 🙂

lakme
30. říj 2007

Kacenko gratuluji k Leontýnce.
Tvůj příběh jsem sledovala od začátku. A jsem velmi ráda, že takto šťastně skončil.
I když, narození je vlastně teprve začátek. Ať se vám všem daří.

katy2
30. říj 2007

Kacenka, to je skutocny zazrak... Teraz ten zazrak drzis v naruci, mozes sa ho dotykat... Strasne ti drzim palce, aby ste boli stastna rodinka aj nadalej.... Vdaka za uzasne svedectvo... 😵 😵 😵 😵 😵

elitera
30. říj 2007

Zrovna nedávno jsem na vás myslela, jak to dopadlo. A dneska hup - takováhle zpráva 🙂 MOC gratulujem a užívejte si to na maximum 🙂

laola
30. říj 2007

Kačenko, Leontýnka je nádherná🙂 Moc vám gratuluju a přeju vám, ať to všichni tři krásně zvládáte 😉 😀

ededik
30. říj 2007

Kačko, aj ja sa pripájam ku gratulácii. Tvoja cesta za vytúženým bábätkom je tak dojímavá... Aj som si zaslzila, pri pozeraní vašich fotiek.. 🙂

kacenka.p
autor
31. říj 2007

Holcicky, STRASNE MOOOOOOOOOOOOOOOOC VAM VSEM DEKUJEME!JSEM UPLNE DOJATA; KOLIK GRATULACI A PRANI JSME OD VAS DOSTALI.DEKUJEME A PUSINKY ZA TO VAM VSEM!JSTE UZASNE!

alcatko.j
31. říj 2007

Kacenko, Leontynka je kraaasna 😵

janino
31. říj 2007

waw....ste úžasné... 😉 😉 veľmi vám blahoželám a prajem veľa veľa zdravíčka... 😵 😵

mimusiacik
31. říj 2007

😀 😀 😀 🙂 😅 😵 🙂 😉 😀 😅 😵 🙂 😉 😀 😅
...jupiiii...wauuuu...paraaaadaaaa...eeeennnoooo....nuuuunnnoooo!!!
...Fantasti...bombastik...TUTI...FRUTI...alaFleeee!!!...No.1*****!!!
😀 🙂 😵 😅 😉
pripajam sa k radu potesenych a vytesenych gratulantov so zelanim:
Leontynka bud zdrava,stastna,spokojna,nekonecne milovana po cely svoj vynimocny zivot vo veselej rodine!
Maminke skore zotavenie,vela mliecka,tatinkovi vela sil na podporu krasnej rodiny!

Nedockavo budeme cakat na info a foto o raste malej vytuzenej zazracnej bambulky!!!

Pokojny vecer!

Velmi sa mi paci fotka s tatinkom - akoby sa L v sladkom spanku usmievala...
a s milovanou mamineckou,ked ma rucicku na jej srdiecku...

Uz ste NAOZAJ RODINOU!!!

Vela stastia na mnoheee roky!!!
😉

veracruz
31. říj 2007

pitrska, uz mate moj hlas 😀

dida_tn
31. říj 2007

Kacenka, gratulujem..Leontynka je nadherne babenko..veľmi som Ti držala palčeky, som šťastná, že všetko dobre dopadlo.. 😵 😵

..my sme zatiaľ to šťastie nemali, ale hádam sa raz zázrak udeje aj u nás.. 😔

mimusiacik
19. lis 2007

🙂Ahojte bambulky cakatelky snazilky,tehulky i mamulky a spol!
Kacenka - ako sa Vam dari?
Jolanka - dnesne foto nas prevelmi potesilo,ze tak paradne a zdravucko rastiete,tesime sa s Vami!
Lucie - ako sa ma malicky a ty?
Lauritke - tfuj,tfuj,tfuj - prevelmi drzime palceky,nech sa 2 huncutikovia pekne uz maminecky drzia a nepustia!

Blanuleplus a Altea - postradame cenne info od VAS...

info a foto by potesilo!

Krasne dni naplnene splnenim tuzob!

riska
19. lis 2007

Ahojte dievčatá, pejty, chcem sa ta spýtať, to si bola v Dolnom Kubíne u pána Jašicu? A ak áno, bola si na víkendovom pobyte alebo robí aj individuálne? Veľká vďaka za odpoveď.

mimusiacik
19. lis 2007

🙂 Blanuleplus - vrucne blahozelame k zisteniu pohlavia - sme zvedave na potencionalne meno chlapceka!
😉

lu777
19. lis 2007

páni, teď jsem dočetla co napsala Pejty na minulé stránce 🤐 to je hrůza, co někdy doktoři vypustí z huby 🤐 taky se nám stalo něco podobného, pak zas nám tvrdili, že vše bude ok, ať jen beru další a další injekce a prášky a že to půjde přes IVF ...
stejně jako Pejty jsme věřili, zkusili alternativní metody (a taky operaci v zahraničí, od které nás tady hodně odrazovali, že je bolestivá a je tam malá šance - nakonec bolestivá nebyla a pomohla moc) a stál při nás anděl strážný 😵 😵

holky, fakt si najděte co nejvíc informací, oni ti doktoři kolikrát ani nemají čas něco vysvětlovat, je toho tolik... plus oni prakticky nic nevědí o alternativních metodách, bohužel 😒

jinak Leontýnka je krásná, Kačenko 😵

pejty
20. lis 2007

riska....ano byla jsem přesně u pana Jašicu v Dolném Kubíně,věřím,že mi on moc pomohl,teda i partnerovi,protože i on měl problém,byli jsme tam oba..Dělá i individuálně,my jsme tam tak byli..Vím,že dělá víkendové pobyty pro ženy,ale to jsem neabsolovovala. 😉

lu777...máš pravdu.lékaři nechtějí o jiných metodách,než o těch co sami dělají ani slyšet.. ☹ Přitom kdyby jen malinko poradili,řekli,že vede cesta i jinudy,tak by udělali šťastnější o mnoho víc lidí..A my jsme důkaz toho,že to jde i jinak 😵 😵
přeji vám všem hodně štěstí!!!

mimusiacik
20. lis 2007

🙂lu a pejty...vrucna vdaka za cenne pismenka...drzte sa obdarene maminky!

nesmele,zufale a nadej stracajuce snazilky ...tieto riadky Vas maju opat nastartovat do opätovneho boja na ceste za vytuzenym babetkom...pretoze nic nie je nemenne...vsetky vyjadrenia Dr. su relativne a Zazraky sa deju!!!Najmä vtedy,ked ich uz ani necakame...vid dokazy v albumoch a nase viacere strastiplne zivotne pribehy(tu zaznamenane od 1 strany po zatial 14./,kt.sa menia v zaujimavu rozpravku...

riska
20. lis 2007

pejty, vďaka za odpoveď, manžel pochádza z Dolného Kubína, cez Vianoce ideme navštíviť svokrovcov, tak si k nemu určite zavolám.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru